Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zkušenost nemám, ale hádám že si to Mavic nebude chtít posrat nějakýma šajzama. Tipnul bych si, že to pro ně bude dělat někdo, kdo to umí. 

Edit: já jsem nedávno zkoušel několikery tretry z turistické třídy...páč na to moje ploužení...a nesedly mi ani jedny. Všechno moc vycpané, moc papuče. Takže zůstávám u praletých skořepin, aspoň zatím.

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moty obecne bych doporucil ty boa kolecka dve, lip se to steluje, lip to drzi.. Ja kupoval koncem roku nejaky druhy nejvyssi Gaerne s karbonovou podrazkou, tusim na bike discount nebo jednom z tedlech velkejch DE eshopu a sem fakt spoko, byly asi za pulku MRSP, tedy kolem ctyrky. Akorat to chtelo vzit o pulcislo vetsi nez obvykle.

 Edit: A jinak jo, hodne tuha podrazka je zaklad, a na hajzl v hospode se uz vzdy nejak doplazis..:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mavic má co do činění se Salomon, já mám od nich turistický tretry (Mavic XA Shoe Elite) a mají Quick lace a číslování jako Salomon a konec konců i tu podrážku jak psal filltos. Takže jestli máš boty Salomon, tak i velikost by u Mavic měla sedět. Mám je dva roky a zatím bez jediného problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Micey napsal:

Moty obecne bych doporucil ty boa kolecka dve, lip se to steluje, lip to drzi.. Ja kupoval koncem roku nejaky druhy nejvyssi Gaerne s karbonovou podrazkou, tusim na bike discount nebo jednom z tedlech velkejch DE eshopu a sem fakt spoko, byly asi za pulku MRSP, tedy kolem ctyrky. Akorat to chtelo vzit o pulcislo vetsi nez obvykle.

 Edit: A jinak jo, hodne tuha podrazka je zaklad, a na hajzl v hospode se uz vzdy nejak doplazis..:)

Na silnici mám taky 1x BOA a stačí mi to, už sem je objednal, tak pak napíšu, jak seděj

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vydal včera po práci do Velvar pro jeden z cílů Vrkopy. První bouřku sem přečkal na autobusové zastávce, druhou už v Zákolanech v kavárně. No a pak se tak blížím k Velvarum a přes silnici hodně na šikmo železniční přejezd. Silnice ještě mokrá. Tušil jsem zradu,ale stejně jsem to neprojel. Naštěstí mě trochu zpomalil protivítr a taky, že je tam stopka. Protože ten pán v tý Oktavce vypadal dost vyděšeně, když jsem se mu klouzal pod přední nárazník. Možná tam stojí ještě teď.

Suma sumárum: kolo relativně ok, hadry se koupí nový a kůže zase sroste.

Screenshot_20220621-084724.png

PXL_20220620_151114696-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po vikendovejch spacirkach s hafanem jsem se definitivne rozhodl, ze potrebuji neco na gravel jezdeni. Nebo XC jezdeni. Proste silnicky, lesni a polni cesty apod. Tezba nam tu v okoli vse znicila a kdyz se chceme fakt povozit musime popojet autem a to se ne vzdy chce.

Takze gravel. Njn, ale ja proste ty berany nesnesu ( chtel sem napsat, ze sem normal heterak, tak s beranama jezdit nebudu :) ). Pak zbejva nejake 29 HT, trosku XC geo, mensi zdvih, slabsi plaste, mozna SPDcka ? Zkratka neco co poleti, v porovnani s tim co mam doma a pritom to bude relativne komfortni a bude to porad bike :)

A hlavne zadnej mainstream :). Po dnesnich predsnidanovych cca 30km si myslim, ze sem to trefil vyborne. Super svezeni. Kokpit uz mam objednan jinej, takovej co mam rad. Tu fialovou hruzu dojezdim a vymenim. A s pedalama uvidim :)

Jo a ani sem netusil, jaka prekvapka takove kochani po okoli prinasi :) :) 

 

image1.jpeg

image0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, TLD napsal:

... Takze gravel. Njn, ale ja proste ty berany nesnesu ( chtel sem napsat, ze sem normal heterak, tak s beranama jezdit nebudu :) ). Pak zbejva nejake 29 HT, trosku XC geo, mensi zdvih, slabsi plaste, mozna SPDcka ? Zkratka neco co poleti, v porovnani s tim co mam doma a pritom to bude relativne komfortni a bude to porad bike :)

A hlavne zadnej mainstream :). ...

Řešil jsem podobný zadání (s tím, že gravel jsem vyloučil už kvůli skladbě cest co jezdím), takže taky 29 HT, v karbonu (SPD zatím jen z jedný strany - vyhovující). A jsem taky spokojenej, i to non-mainstream kritérium splněno...

kolo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, TLD napsal:

Tak po vikendovejch spacirkach s hafanem jsem se definitivne rozhodl, ze potrebuji neco na gravel jezdeni. Nebo XC jezdeni. Proste silnicky, lesni a polni cesty apod. Tezba nam tu v okoli vse znicila a kdyz se chceme fakt povozit musime popojet autem a to se ne vzdy chce.

Takze gravel. Njn, ale ja proste ty berany nesnesu ( chtel sem napsat, ze sem normal heterak, tak s beranama jezdit nebudu :) ). Pak zbejva nejake 29 HT, trosku XC geo, mensi zdvih, slabsi plaste, mozna SPDcka ? Zkratka neco co poleti, v porovnani s tim co mam doma a pritom to bude relativne komfortni a bude to porad bike :)

A hlavne zadnej mainstream :). Po dnesnich predsnidanovych cca 30km si myslim, ze sem to trefil vyborne. Super svezeni. Kokpit uz mam objednan jinej, takovej co mam rad. Tu fialovou hruzu dojezdim a vymenim. A s pedalama uvidim :)

Jo a ani sem netusil, jaka prekvapka takove kochani po okoli prinasi :) :) 

 

image1.jpeg

image0.jpeg

Oujééé! Ritchey Ultra!

IMG_20220528_121541-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 6. 2022 v 15:43, fijo napsal:

@Anela to Finsko autem s kolama zní zajímavě... ale dojet tam po ose musí bejt zážitek sám 😀

Máš nějaký finský cyklofoto? 

cesta byla dlouha, polsko je celkem slusne, sice se nejezdi moc podle predpisu, ale dalnice maji super, litva/lotyssko/estonsko uz na me bylo trochu silne kafe, hlavni tah na Tallin je misty takova lepsi/horsi okrska, v litve a lotyssku se jezdi zcela bez pudu sebezachovy a pry i dost pod vlivem. jeli jsme to na jeden zatah, priste bych jel s prespanim nekde na severu polska.

je to presne tri roky, co jsme se tam motali :)
dostal v praci moznost zajet si tam s kolegy zavod 70.3 ironman v Lahti, tak jsem si to jel zkusit...

image.png.81fff738862a2095566ce2b9b6f47828.png

peknych kol tam byla hromada

image.thumb.jpeg.3868294e6c74b8b6e813d6dae6459eca.jpeg
image.thumb.jpeg.971d9de8c5ecc8144a8d2d98c9797b0a.jpeg

skandinavie je uzasna :) moc cyklofotek ale nemam, projizdeli jsme jen Helsinki a Espoo a pak uz jsme spise chodili...

 

image.thumb.jpeg.d66b5c0bea458b12d927a425fb9eaca8.jpeg

image.thumb.jpeg.b9845aa72deb62f8e9c32357c6244efa.jpeg

image.thumb.jpeg.806d5966630cbb24a1ea8b3ec387c00f.jpeg

image.jpeg

Upraveno uživatelem Anela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cesta byla dlouha, polsko je celkem slusne, sice se nejezdi moc podle predpisu, ale dalnice maji super, litva/lotyssko/estonsko uz na me bylo trochu silne kafe, hlavni tah na Tallin je misty takova lepsi/horsi okrska, v litve a lotyssku se jezdi zcela bez pudu sebezachovy a pry i dost pod vlivem. jeli jsme to na jeden zatah, priste bych jel s prespanim nekde na severu polska.
je to presne tri roky, co jsme se tam motali
dostal v praci moznost zajet si tam s kolegy zavod 70.3 ironman v Lahti, tak jsem si to jel zkusit...
image.png.81fff738862a2095566ce2b9b6f47828.png
peknych kol tam byla hromada
image.thumb.jpeg.3868294e6c74b8b6e813d6dae6459eca.jpeg
image.thumb.jpeg.971d9de8c5ecc8144a8d2d98c9797b0a.jpeg
skandinavie je uzasna  moc cyklofotek ale nemam, projizdeli jsme jen Helsinki a Espoo a pak uz jsme spise chodili...
 
image.thumb.jpeg.d66b5c0bea458b12d927a425fb9eaca8.jpeg
image.thumb.jpeg.b9845aa72deb62f8e9c32357c6244efa.jpeg
image.thumb.jpeg.806d5966630cbb24a1ea8b3ec387c00f.jpeg
image.thumb.jpeg.b736d03c32381db1a7778bacdbd1747c.jpeg

neni to cerno-oranzovy starej dobrej Gary Fisher?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...