Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Jarett napsal:

Taky vozím radar, teď tu novější verzi 715 s integrovanou kamerou ... kdo by si nechtěl natočit svoji smrt, že ? :D

Držák mám integrovaný do Specialized sedla, 3D tisk Shapeways. Na řidítkách Wahoo ROAM, který podle mých zkušeností pracuje líp než všechny Garminy, navíc vedle zobrazení na display bliká barevnými diodami a to fakt nepřehlídneš :) Ale ani radar není 100%, za ty roky jsem vypozoroval, že v silném dešti, kdy ti ze zadního kola stříká voda přímo na radar, neukazuje spolehlivě. Dost mě to vylekalo a ze stavu, kdy jsem se už přestal ohlížet, tak teď se při změně směru raději vždy přesvědčím, že fakt nic nejede :)

 

... od té doby, když začne pršet, voláš manželce s Transporterem, nekecej 🙂 🙂 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes namontoval novou brašnu pod sedlo, doposud jsem vozil nářadí v "bidonové přepravce". 

Sedí jak prdel na hrnec, machr index zaručen Boa 😎 

Asi bych do ní za ty prachy nešel, ale byla mi nabídnuta jako dárek, tak co by ne 🙂 

Vozím v ní duši Tubolito, lepení Tubolito, mont páky, gumové rukavice, mini švýcarák, rychlospojku na řetěz, multi-tool nářadí, 200 Kč a klíče od domova. Vše se vlezlo tip-ťop. Pumpičku jsem bohužel musel přesunout do kapsy dresu, ale mám objednanou mini pumpu do sedlové trubky, ale musím čekat do podzimu než ji (možná) naskladní.

PS: Kdo nechce utrácet za radar, tak doporučuji Bontrager, viditelnost na 2 km a je to drobek. 

739E268A-667F-424D-87F6-3E6DC0E1ACD9_1_201_a.jpeg

DED1692E-1822-4DD9-BA94-55E9ACA3DE89_1_201_a.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarku, Paw: Děkuji. Držák objednaný. 

Dneska delsi test radaru,  rozlisi a pozna to nakladak dodavku nebo velky suv a ukaze je to na displayi  jako hrbatou spicatou neprerusovanou caru, kdyz se objekt objevi v dosahu, ozve se dong zvuk.

Co je super, ze to ma nejaky dvojity bluetooth asi, protoze i kdyz mam sparovany mobil s radarem, je to zaroven automaticky spojeny i s garmin hodinkama, ktery jak se objevi objekt zavibrujou. Pritom normalne merej aktivitu, rychlost tep , jen se na nich objevi v rohu znacek s radarem. Nemusi se nic parovat, spoustet dela to samo.

Objevuju objevené, jasný.  🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten radar mi prijde zajimavy, ale je to fakticky k necemu?

Pripominam, ze bydlim v uplnem centru Prahy. Z me zkusenosti je to spis o tom, ze me nekdo prehlidne nebo mi schvalne neda zadny odstup. Ale to ja uz o nem davno vim. Snazim se jezdit u kraje co to jde, teda krom v centra na nabrezi, kde jedu zcela zamerne stredem silnice (ono je to tam i nakreslene, ze clovek ma), stejne jsem rychlejsi. A po tom, co me tam zkouseli ridici predjizdet a dali mi treba 5cm mista, uz mi dosly nervy...

Spis mi jde o tu situaci nebo popis toho, kdy mi to zachrani krk? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, hopa26 napsal:

Jarku, Paw: Děkuji. Držák objednaný. 

Dneska delsi test radaru,  rozlisi a pozna to nakladak dodavku nebo velky suv a ukaze je to na displayi  jako hrbatou spicatou neprerusovanou caru, kdyz se objekt objevi v dosahu, ozve se dong zvuk.

Co je super, ze to ma nejaky dvojity bluetooth asi, protoze i kdyz mam sparovany mobil s radarem, je to zaroven automaticky spojeny i s garmin hodinkama, ktery jak se objevi objekt zavibrujou. Pritom normalne merej aktivitu, rychlost tep , jen se na nich objevi v rohu znacek s radarem. Nemusi se nic parovat, spoustet dela to samo.

Objevuju objevené, jasný.  🙂

Já jel za kamarádem, co má radar, já mam jen hodinky a buď to pípnutí jde i přímo z radaru nebo radar automaticky "spároval" i mé hodinky, protože když jelo auto, tak jsem měl pocit že to píplo na mých hodinkách (pouze zvuk), které mám na lízátku pod cockpitem... Je to možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, stratom napsal:

Tak už to ma skoro za sebou, demon 

A to se v sobotu brutálně vysekal. Paralelně s ním jsem sledoval dalšího českýho borce - Aleše Zavorala, jel nonstop přes USA (a taky s velkým náskokem vyhrál): http://trackleaders.com/bikenonstop22i.php?name=Ale___Zavoral Píše blog, stojí za přečtení https://beranyduc.blogspot.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vojta1 ve městě je funkce radaru spíš na obtíž, bere to všechno a pípá to prakticky pořád. Využiješ to tak max jako blikačku (velmi výkonnou). Hlavní výhoda se projeví při ježdění po okreskách. Nemusíš řešit rozbitý krajnice, jedeš si prostředkem, radar zapípá, uhneš se, auto projede, vrátíš se zas na prostředek.

Jo a ještě tady nezaznělo to, že to umí detekovat i víc jedoucích dopravních prostředků za sebou. Je to pak vidět i na displeji, takže víš, že za tebou jedou 4 auta. Nevím, jestli to uměj hodinky (možná mobil), ale na Edgi se po projetí posledního auta ozve jinej tón než při detekci, takže i jen podle zvuku víš, že je za tebou volno.

@moco tohle je divný, to jsi spíš slyšel signál od kolegy (je to výrazný a docela se to nese), je to jako jakejkoliv jinej BT - bez spárování se to nebaví. Nicméně to vysílá "multicast", takže si to můžete spárovat oba a pak to bude oběma i pípat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moco, tak to nedokážu zodpovědět.

garmin radar jsem si spároval s hodinkama. vcera.

v mobilu mam pouze aplikaci na radar vario. jinak nic. takze jsem si pred jizdou zapnul radar a mobil, okamzite se mi to spojilo. apku garmin v mobilu nemam......

a venku pred garazi kdyz jsem se protahoval jsem si na hodinkach zapnul aktivitu-ze pojedu na kolo, chvilku to trva dycky nez to najde gps a koukam ze se k nim pripojil i radar. moudri lide tvrdi, ze bluetooth od urcite verze dokaze pripojit viac zariadeni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paw: je to tak i na mobilu to ukaze vic aut za sebou. a i zvuk je jinej. 

vojto: do mesta spsi ne. ja prave vyrazim a po ujeti 50 metru uz jedu okruh. bez aut, predjedou mne normalne tak 3 vozy max. Dneska jsem schvalne zatocil na  frekventovanejsi silnici (predjelo mne za hodinu asi 12 aut) Libi se mi, ze nemusim vymetat rozbity krajnice, kdyz je tam dolik objedu si ho bez otaceni a o aute vim dlouho dopredu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vojta1 Vojto,do písmene podepisuju,co psal @Paw když jedu do práce přes Prahu,tak si ho neberu. Pípa to pořád,i když jedu po cyklostezce kolem Podolí,tak to bere auta,co jedou normálně po silnici.

Ale třeba takový nedělní návrat z chalupy na jihu do Prahy? K nezaplacení. Ještě se mi nestalo, že by to auto nevzalo, takže skutečně můžu jet na silnici tak,abych se mohl pohodlně vyhýbat každému výmolu a zároveň se nebál, že někoho svým manévrem prekvapim. 

Jediny,co bych zlepšil/změnil, že když mě auto dožene a nepředjede mě,tak po čase z radaru zmizí, ikdyz za mnou pořád jede. 

Ale to je jen takový detail. Jsem rozhodně rád, že sem si ho před časem koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou jedu stezky,ale občas musím na tu silnici. Několikrát jsem valil po silnici a pěkně z kopečka a ani jsem auto za sebou neslyšel. To překvápko pro mě ! Myslím,že to je dobrá věcička a uvažují že pořídím.  Nějaké podstatné rozdíly mezi 315 a 515?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vraby 315 nemá blikačku, je to jen radar, jinak je to funkčně stejný. Mrkni na amazon, v rámci prime day se tam dala sehnat 315 za 110$ (https://www.amazon.com/b?node=24030271011&ref=dlx_prime_gd_dcl_img_0_d58ab9a0_mw_sl8_52)

před 34 minutami, kral083 napsal:

Jediny,co bych zlepšil/změnil, že když mě auto dožene a nepředjede mě,tak po čase z radaru zmizí, ikdyz za mnou pořád jede. 

je to divný, ale dává to smysl: Auto tě dojíždí, je pro Tebe hrozbou, radar bliká, vidíš to na displeji. Auto zpomalí na Tvoji rychlost, tj nedojíždí Tě (jede v háku), přestává být hrozbou. Jakmile na to šlápne, aby Tě předjel, tak ho to zas zdetekuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Paw napsal:

A to se v sobotu brutálně vysekal. Paralelně s ním jsem sledoval dalšího českýho borce - Aleše Zavorala, jel nonstop přes USA (a taky s velkým náskokem vyhrál): http://trackleaders.com/bikenonstop22i.php?name=Ale___Zavoral Píše blog, stojí za přečtení https://beranyduc.blogspot.com/

Sleduju oba. Dandu o hodne víc, protože se osobne známe a je to fakt skvelej kluk. Neskutečný, co lidské tělo dokáže 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Paw napsal:

@vraby 315 nemá blikačku, je to jen radar, jinak je to funkčně stejný. Mrkni na amazon, v rámci prime day se tam dala sehnat 315 za 110$ (https://www.amazon.com/b?node=24030271011&ref=dlx_prime_gd_dcl_img_0_d58ab9a0_mw_sl8_52)

 

Díky,ale přes Amazon jsem ještě nic nebral a bude tam asi nějaké výpalné ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...