Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Do konce prázdnin tě to potká
Nepotka, bo uz nejezdim, maximalne na kolobrnde a tam by mi nekdo nejdriv musel prezout plaste. Kdybych jezdil, tak se takhle samo sebou nerouham . Ja jen jaka se z toho tady dela veda, ja je tenkrat asi pred 25 lety koupil, namontoval kufry na tretry, pocitove nastavil uhel, tuhost upnuti a jezdil. A ani mi nenapadlo ze bych mohl spadnout. No mozna tam trochu hrala roli nejaka ta zkusenost s klipsnama....

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=1144]hopa26[/mention]určitě to není trapný. Prostě chceš poradit,tak se ptáš. Já třeba na ježdění s dětma mám nechaný svoje první kolo,co sem dostal před 25 lety a tam mám normální šlapky, protože v jednom kuse slejzám a s nášlapy by to nebylo úplně komfortní. Ty máš ale děti starší než já, takže i ta frekvence bude mnohem nižší. Fakt bych se nebál tam dát oboustranný SPD a ze začátku je hodně povolit. Pak stačí jen mikropohyb do strany a noha vyskočí.
A pády? Já spadnul jednou. V lese strom přes cestu,tak jsem ho objížděl kolem volným terénem. Najednou to dál nešlo a já koukám, že padám do ostružin. A žena? Naplánoval jsem trasu výhradně lesem,loukou, prostě aby padala do měkkýho. Za celou dobu nic a pak si ustlala přede všema před bytovkou na štěrku:-) 
Prostě máš pak na co vzpomínat,to je celý. Nebo viz výše, budeš přírodní úkaz a nikdy nespadnes:-)
 
Hele, ja samosebou taky parkrat spadnul (zlomenina berce, vyrazenej zub), ale urcite bych to neprikladal naslapum, ale spis svoji blbosti a nedokonaly technice,. tak to bylo mysleny .

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to celý přehodil na 28.
A potvrdil jsem si opět, že jsem Pat&Mat - 2x jsem prorazil při montáži novou duši a zlomil jednu montpáku. Nakonec musel potupně ještě vyrazit do krámu dokupovat….
Teď už jen nebýt línej vepř a ráno si přivstat na ranní švih než se odvalíme na dovolenou
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovlivněn nadlidskými výkony místních borců, jal jsem se dnes zdolat horu, ze které jsem měl cyklistický respekt. Lidí tam bylo, že jsem zažil atmosféru jak při dojezdu horské etapy TdF, lidi fandili bujarými výkřiky "debile", "idiote na kole", "co tu děláš, blázne", "kašpare", "zpomal", "nepraš" a "táhni" 🙂 (pouze vtip, nikoho jsem nezajímal) a proto jsem dojel s dobrým pocitem, fyzicky i psychicky v pohodě 🙂

 

IMG_5094.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej 👍 tam musely být davy lidí klasicky.

Jezdíme s mlaďochem každej rok, koukám jsme byli prakticky přesně před rokem taky a protože na bike tak jsme pak jeli z Pradědu Hladovou cestou dolů. Na spodní nádrž a nahoru na horní nádrž. :) Double Jeseníky. 

461579786_Screenshot_20220717-2141012.thumb.png.ddfda8ce5c06f4d78558da3a891913b2.png

1560989221_Screenshot_20220717-2141512.thumb.png.1bfe7a584d1e37735afa04e415b0d562.png

139330176_Screenshot_20220717-2141432.thumb.png.b9bfbc730f0d76f03f551ea8b8bf1749.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem v rámci VRKopy zamířil směr Benešovsko. Nádherný odpoledne. Teplo tak akorát, vítr ok,ale hlavně pěkný a prázdný silnice. 

Dva highlighty: hospoda v Mrači. Ceny snad jak před krizí, porce neskutečný. A pak cukrárna Mazzetti v Netvořicích. Nebe v hubě.

strava4694270810289842272-01.jpeg

PXL_20220717_121738342.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...