Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Včera jsem vyjížděl v 15h na kolo, v takovém fénu jsem ještě nejel🥵 

Místy 41°C 

Ale proč to píšu, pořídil jsem si chladivý ručník, který stačil namočit vodou z bidonu, vytřepat, dát kolem krku pod dres a bylo to velice komfortní až jsem byl mile překvapen. 

35502BB6-8148-459D-AABD-5E2F08C3127B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenost s vložkami do treter? Třeba Sidas, Force, Specialized?

Subjektivně bych potřeboval spíš zvednout vnější část nohy, čili opak než je to popsáno u spešlu https://www.specialized.com/cz/cs/body-geometry-sl-footbeds/p/156119?color=228285-156119

Nebo ještě jinak. Dlouhodobě mě bolí vnější úpony kolen, tak řeším co by mi pomohlo. Používám jen SPD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 7. 2022 v 6:55, moco napsal:

Je Bedřichov ráj pro silničkáře nebo je lepší vzít MTB? Možná tam strávím 14 dní, tak bych chtěl pojezdit. 

Ahoj,

jak psal "Micey", ideální gravel. Ale MTB taky v pohodě.

Jinak kousek od Bedřichova je koupák v Lučanech viz. foto. A pak to máš kousek na Jabloneckou přehradu, která je super. A tam samozřejmě pivovar Volt🤤.

lucany.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Beet napsal:

Nemáte někdo zkušenost s vložkami do treter? Třeba Sidas, Force, Specialized?

Subjektivně bych potřeboval spíš zvednout vnější část nohy, čili opak než je to popsáno u spešlu https://www.specialized.com/cz/cs/body-geometry-sl-footbeds/p/156119?color=228285-156119

Nebo ještě jinak. Dlouhodobě mě bolí vnější úpony kolen, tak řeším co by mi pomohlo. Používám jen SPD.

Já vložky řeším tak, že mi ortoped napíše poukaz na speciální vložky a s poukazem jdu k protetikovi a řeknu co mě trápí a on mi naskenuje nohu a podle toho mi udělá vložky přesně na moji hnátu a pro můj problém. Pojišťovna ti přispívá na 2 páry speciálních vložek za rok a doplatek je tam cca 600 Kč za oba páry. U většiny protetiků můžeš nechat i konkrétní boty, které ti upraví

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Prochy68 napsal:

Kdyz zdravi dovoli, do duchodu bych to mel dat emoji28.png

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

a proto nam furt zvedaj vek odchodu do duchodu! Jde jim jen o nase blaho, abychom ty vodznáčky dostali 🥴

Upraveno uživatelem Ajaj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, odjinud napsal:

Daj se ty dnesni 11sp retezy (konkretne shimano CN-HG 601/HG-X11) tak blbe (roz)nytovat, nebo jsem jenom na to levej? 

 

Myslím že stejně blbě jako každý řetěz, mě Sram vždycky taky dá zabrat. Jediná dobrá rada je prý používat velmi kvalitní nýtovačku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nytovacka neni spatna (na prenosne) - https://www.bbbparts.cz/596,cz_nytovac-retezu-bbb-btl-05-nautilus-ii.html

Akorat koukam, ze ma 2 vymene trny, tak nevim, jestli jsem tam nerval ten sirsi... no kazdopadne koupen novy retez, na ktery uz pouziju radsi spojku a nebudu ho zkracovat (predchozi jsem zkracoval a pak nytoval a asi prave tenhle spoj odesel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...