Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Afri, prvního kola se člověk nezbavuje. To si nechá na takový to popojíždění na jídlo a zmrzlina nuns dětma:-)

Tomuhle stareckovi už je přes 25 let a pořád mu to jezdi. Menil sem jen kazetu a řetěz, vše původní jak jsem to id rodičů na Vanoce dostal.

PXL_20220729_085552897.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem se zase "rozumově" posunul  protože v těch XC Canyonech ležím pár dní, tak už mířím ke hvězdám
Kdybych si k původní volbě totiž přihodil 13k, tak tam už jsou karbon kliky a karbon kola a SID vidle. Je to na Sram GX Eagle - neznám a na brzdách Sram level TL - neznam  
 
1609860067_Obrazek31_07.2022v9_45.jpeg.7abc34ec09b2e8920de7c3091efce4ab.jpeg

Hlavne to kolo je barevne trochu divoky. Od urcite hmotnosti uz je kazde deko dolu hrozne drahe. A ruku na srdce, je to stejne hlavne jen o nohach


Sent from my iPad using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rozhovore s cyklistickým rozhodcom som narazil na zmienku, že v profi pelotóne je pod hrozbou vylúčenia zakázaná mechanická pomoc medzi pretekármi rôznych tímov. O čo ide? Bol som v tom, že niečo také je v rámci fair play priam žiadúce.

Dnes po dlhom čase na bajku, dokonca aj pršať prestalo a teplota vystúpila na krásnych 14 °C :D

20220731_110628.thumb.jpg.68c6a35425b5030e5d2c43da554988d6.jpg

Ozaj, ešte jedna otázka. Kúpil som garminovské hodinky, a skenovanie senzorov mi našlo svetlá - asi tie od Bontrageru, čo mám default na prilbe. Načo je to dobré? Dokážu tie hodinky samé od seba zapnúť svetlá, ak napríklad spustím cyklo aktivitu, a po skončení vypnúť, alebo na ktorú mater mi to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, paro napsal:


Hlavne to kolo je barevne trochu divoky. Od urcite hmotnosti uz je kazde deko dolu hrozne drahe. A ruku na srdce, je to stejne hlavne jen o nohach emoji16.png


Sent from my iPad using Tapatalk

Je to hlavně o tom, dobře vypadat 🙂 Na terase u piva jsou každému moje nohy ukradené 🙂 🙂 🙂 

Ten Exceed 6 určitě vyhovuje po všech stránkách, ale když za "malý" příplatek lze získat toliko lepšího vybavení... tak mi ten Exceed 7 vrtá hlavou... hlavně ty karbon kola (Reynolds TR289c XC vs DT Swiss XR 1700 ) a kliky

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, wawrik napsal:

 

 

Ozaj, ešte jedna otázka. Kúpil som garminovské hodinky, a skenovanie senzorov mi našlo svetlá - asi tie od Bontrageru, čo mám default na prilbe. Načo je to dobré? Dokážu tie hodinky samé od seba zapnúť svetlá, ak napríklad spustím cyklo aktivitu, a po skončení vypnúť, alebo na ktorú mater mi to je?

Mám bontrage denní blikačku a na hodinkách lze ovládat on/off... blbnulo to a nefungovalo, tak jsem to rozpároval (bylo to rok-dva zpět, možná už to půjde lépe)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kral083 napsal:

Afri, prvního kola se člověk nezbavuje. To si nechá na takový to popojíždění na jídlo a zmrzlina nuns dětma:-)

Tomuhle stareckovi už je přes 25 let a pořád mu to jezdi. Menil sem jen kazetu a řetěz, vše původní jak jsem to id rodičů na Vanoce dostal.

 

Hezky pěkně 👍 Když já abych si mohl něco koupit, tak jsem vždycky musel něco prodat 😁 Ale jo, jeden mi také zůstal za nehty... nesmrtelný bike, co už také něco zažil.

DSC_3258.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou mě ty čtverečky přivedou do hrobu,ale jak jinak si užít den, když rodina je pryč, než nejakou pořádnou vraždou. Škoda toho větru, jinak to bylo fajn. No a na závěr opět defekt zadního, nějak se mi poslední dobou lepí smůla na paty.

strava7639617166122775812-01.jpeg

PXL_20220731_165550154-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, vraby napsal:

Pravidelně dávám 40-45km občas 60-70km a to už mě řádně bolí prdel. 
200? jak to se dá vydržet? 😅
 

jo a jaké tu uprednostnujete převody 2x10/11 nebo 1x11/12?

Musí se to netrenovat a mít dobrý kalhoty, pak to jde.

Jinak v Polabí mám 2x10 a jsem spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraby - hlavni je sedlo. Neni univerzalne jedno dobre, ale mit spravnou velikost. Zmerit si prdel 🙂 a podle toho vybrat. Co se sedne jednomu, nesedne druhemu. Ja jezdim ted tak 50 km max., nosim normalni kratasy nebo cyklo šortky bez vlozky, a zadek me neboli (narozdil od krku a ramen, kazdy ma neco).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem na tohle měření, testování kol a podobně nikdy moc nebyl. Prostě sem si koupil kolo a doufal, že se na něj nějak poskládám. Až letos s nakupem nové silničky sem si myslel, že to sedlo nedám. Ale po zhruba 500km si zadek zvyknul a v kombinaci s kraťasy (buď Maloja,nebo osvědčená značka z Alika) mě prdel nebolí ani po těch 200km. 

Ale tohle je fakt hrozně individuální,tady těžko radit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, odjinud napsal:

Kde to je? Dneska jsme byli na kolech ve v.ú. Březina, tyhle cedule tam maji taky...

Libavá :)

před 53 minutami, odjinud napsal:

Vraby - hlavni je sedlo. Neni univerzalne jedno dobre, ale mit spravnou velikost. Zmerit si prdel 🙂 a podle toho vybrat. Co se sedne jednomu, nesedne druhemu. Ja jezdim ted tak 50 km max., nosim normalni kratasy nebo cyklo šortky bez vlozky, a zadek me neboli (narozdil od krku a ramen, kazdy ma neco).

Sedlo je základ ! No a za těch 30 let, co dělám do kol, je tohle sedlo nejlepší věc vůbec, kterou jsem za tu dobu na kolo pořídil ... 3D tisk, Specialized Mirror ❤️ 

specialized_mirror_saddle_woz_7-8845708-e1591109843508.jpg.ae2a8f9409556f40e706b411b3bf39ca.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, maama napsal:

Jo tak tohle sedlo jsem v concptu obdivoval. Cenovku uz tolik ne. A hlavou se mi honilo, jak je to blbuvzdorny vuci blatu? Tech otevrenych mist zhora zdola jsou stovky.

btw nemas v obchode zastrceny henge comp 143? Bohuzel je discontinued a moji zadeli vyhovuje nejlepe. 

Teď už 3D sedla vyrábí i Fizik, Selle Italia a SanMarco ... je to takový rozdíl, že jiná cesta časem asi nebude. Odolné je to výborně, bahýnko prostě vypadne, no a to co ne propláchneš vodou :) Dokonce se o něco podobného pokouší i někdo v česku POSEDLA a taky jim to vychází k 10tis. Moje zkušenost je taková, že drtivá většina kupujících si za čas koupila sedlo druhé, protože na tom starém prostě už nešlo sedět. Fakt, že na tom začíná jezdit řada profíků svědčí ve prospěch technologie.

Henge asi mám 143 ve verzi Expert :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...