Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Jarett napsal:

Teď už 3D sedla vyrábí i Fizik, Selle Italia a SanMarco ... je to takový rozdíl, že jiná cesta časem asi nebude. Odolné je to výborně, bahýnko prostě vypadne, no a to co ne propláchneš vodou :) Dokonce se o něco podobného pokouší i někdo v česku POSEDLA a taky jim to vychází k 10tis. Moje zkušenost je taková, že drtivá většina kupujících si za čas koupila sedlo druhé, protože na tom starém prostě už nešlo sedět. Fakt, že na tom začíná jezdit řada profíků svědčí ve prospěch technologie.

Henge asi mám 143 ve verzi Expert :)

Tak jednou mi to asi pod zadek spadne, pri ty cene by se hodil testovaci vzorek, anebo radsi pockat, protoze menit sedla na 5 bajcich, ktery nejcastejc stridam, je rana.

experta jsem nemel, jestli neni tvrdsi a ma jen duty lyziny, tak beru - sz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bajkeři, prosím o radu:

- včera jsem se chtěl projet a po několika km se ze zadního bezdušového pláště ozvalo syčení :(

- mlíko díru nedokázalo úplně zacelit a postupně jsem ztrácel tlak, tak jsem se musel otočit, díra má cca 3 mm délku (je u středového špalíku)

- dá se plast nějak podlepit?

- nemám kompresor (ani jiné heblo) k natlakovani po opětovném a nandani pláště na ráfek, takže to mimo servis asi sám nezvládnu, navíc je to první defekt na bezdusaku

Děkuji.

IMG_20220801_084722.thumb.jpg.b3e21e772cd542751a44c307ab8a5a93.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivam tyhle

https://www.spoke.cz/blackburn-plugger-tubeless-tire-repair-kit/

Kdyz to delas prvne, mas mentalni blok si propichnout gumu:) for je to udelat rychle nez ztratis tlak, pak nemusim ani moc foukat. Az je dokoncim, presun na dynaplug, kvuli vetsi jistote. Jeden knot mi cca po 500km povolil a tlak zmizel dost rychle. Vyreseno dusi. Ale dynaplug by ty nasledny nehody mit nemel.

https://www.spoke.cz/dynaplug-dynaplugger/

Jestli chces experimentovat, tak normalni zaplatu zevnitr. Akorat to odstranovani mlika, brouseni atd bude fuska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, TLD napsal:

Pecka. Kde presne tam jezdis?

Vetsinou se motam kolem Bechyne, polnacky a cesty v lese mezi vesnicema, nebo po cerveny z Bechyne proti proudu.

Dobronice, Stadlec jsi myslim zminoval ze znas. Dlouho jsem to nevzal po cerveny az na Harrachovku do Tabora, ale v lete je tam hodne turistu, to je lepsi mimo sezonu. Z Bechyne je i pekna cervena po proudu, smer Tyn nad Vltavou, dojedes az k soutoku. Ale taky dost lidi. Nejlip ted pres leto se motat v lesich kolem Dobronic, a polnacky mezi vesnicema. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...