Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Cau. Parada. JJ znam. Ja posledni dobou uz jen hobluju traily z Klokot dolu a pak kolem Harrachovky. Oba brehy. A jednou jsme si dali vejlet az za Pribenice. Krasny jezdeni,jako kolem vsech rek. Tak uzivej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, máte tip na nějaký cyklo batoh? Ideálně 12-16l s pláštěnkou a tankvakem, abych tam dal zakladni nářadí, bundu a malou svačinu? Koukal jsem na 8l, ale myslím si, že to bude asi málo. No a taky tam nechci utopit raketu, takže Osprey, Dakine nebo POC nejspíš ne. Líbil se mi EVOC Ride nebo i batohy od Zulu, Axonu. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tankvakem ? Asi myslis vak na vodu ne ? Pres skoro 20 let vozim na kola Camelbak. Muzu doporucit. Maji sirokou nabidku, tak si urco vyberes velikost co potrebujes. Co to stoji netusim, posledni mam asi 4-5 let.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, TLD napsal:

Tankvakem ? Asi myslis vak na vodu ne ? Pres skoro 20 let vozim na kola Camelbak. Muzu doporucit. Maji sirokou nabidku, tak si urco vyberes velikost co potrebujes. Co to stoji netusim, posledni mam asi 4-5 let.

 

Jasně, vak na vodu. Balim se dneska na moto trip, tak to mám pomotaný :D ok, díky za tip, kouknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PavelSch, jasan, bylo mne to jasny :) Hele, na to co pises, ja vozim ledvinku, od camelbaku :) Jezdim bez vaku, vozim si flasku, dam do ni malej multitool, kde je vse co potrebuju, svaca, bunda, event malej fotak. Je to delany primo na kolo. Mam to asi tri roky a parada. Model nevim, ale rekl bych, ze delaj jen jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, PavelSch napsal:

Pánové, máte tip na nějaký cyklo batoh? Ideálně 12-16l s pláštěnkou a tankvakem, abych tam dal zakladni nářadí, bundu a malou svačinu? Koukal jsem na 8l, ale myslím si, že to bude asi málo. No a taky tam nechci utopit raketu, takže Osprey, Dakine nebo POC nejspíš ne. Líbil se mi EVOC Ride nebo i batohy od Zulu, Axonu. Dík

Deuter race x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, PavelSch napsal:

Pánové, máte tip na nějaký cyklo batoh? Ideálně 12-16l s pláštěnkou a tankvakem, abych tam dal zakladni nářadí, bundu a malou svačinu? Koukal jsem na 8l, ale myslím si, že to bude asi málo. No a taky tam nechci utopit raketu, takže Osprey, Dakine nebo POC nejspíš ne. Líbil se mi EVOC Ride nebo i batohy od Zulu, Axonu. Dík

...podobné doporučení jako Gustaf - já jsem předloni koupil tento: Batoh Deuter Race EXP Air 14+3 seagreen-graphite (3207318) - GAMISPORT.cz

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Smiřicích cca 15 km před HK zkus Občerstvení na scestí - samoobslužnou hospodu. Aspoň na omrknutí. A pak o kus dál Správčák. Dobrá hospoda a areál se skákacíma hradama.

https://mapy.cz/s/befutavuga

Správčák je kousek od elektrárny v Předměřicích, prejizdi se po ní na druhej břeh, hrady jsou vidět z cesty.

Upraveno uživatelem Paw
Doplnění odkazů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Bělči budeš mít pivovar, dobrá zastávka by byla i na Stříbrném rybníku (spousta občerstvení, "malá Anglie" - občerstvení u Doubledeckerů). Na větvi je to super. Když už tam budete, tak to vezmi drobnou zajížďkou přes Rytířské hradiště.

A dobře najíst a napít se dá v Restauraci Na hrázce http://hrazkasplavek.cz

Omlouvám se, že nevkládám odkazy, ale nějak mně to z tabletu nejde. Tak aspoň screenshot. Jinak cesty v lesích jsou z 99% sjízdný, ať zahneš kamkoliv, tak to na gravelu/horským kole projedeš. Převýšení minimální.

 

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...