Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dneska sou to trochu bahenní lázně,potvrzuju. Navíc bytnej byl trochu morouz a vůbec mu nevadilo nás v deset vyhnat do deště. Naštěstí než sme se zbalili,tak pršet přestalo. Ale čert to vem, hlavně že sme spali pod střechou. V noci přišla slušná hrůza.

PXL_20220806_110320478.jpg

 

IMG-20220806-WA0010.jpeg

Upraveno uživatelem kral083
Nevím, proč mi to otáčí tu druhou fotku naležato
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@wawrik ten Island je stejne pohadkova zeme :)

Jak jsi na tom v tomhle terenu s gravelem a defekty? 

Ja na biku menil celkem casto, ted jezdim jen silnici. 

Ted lezim a umiram po dnesnim kilu, porad si zvykam na nove sedlo a posed z Koa.

Jo a pred 14 dny jsem si ten dres taky mohl dat rovne 😀

20220725_125048.thumb.jpg.74c8f6f3b6baa57353537db69f1e1c27.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mě Garmin radar opravdu překvapil 😳 Jedu si takhle do mírného kopečka (4km cca 10%) a v posledních stovkách metrů mi začal pípat radar. Auto jsem ale žádné neslyšel. Tak se pro jistotu otočím, co se jako děje ... a on kurwa velký pes, který mete za mnou. Úplně potichu zákeřňák ! Takže několikasetwatový interval a ujel jsem mu. Ale takový adrenalin, to už jsem doooouho neměl 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Dnes jsem si nechal poměřit prdel v Cyklopointu a rozměr těch prdel kostí mi dělá nějakých 118mm + - nějaký milimetr asi (vroubkovaná podložka-papír) a sedlo mám co je na obrázku,šířka 147mm. Vypadá,že je asi úzké co? Můžete mi v tom nějak poradit a co případně koupit? Nabízeli mi sedlo za 4t.,ale to nedám.

Díky

 

img_126280_1_original_master.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vraby co si tak vybavuji na své řitní kosti, tak je mám myslím kolem 114mm a sedlo mám taky nějakých 145-147mm (velikost S/M), což mi potvrdil generátor sedel na Ergon webu i chytrá podložka u @Jarett v "obýváku" 🙂

PS: co jsem se teď koukal na specifikaci, tak sedlo S/M má 144 mm

 

Mám Ergon SR Pro a 155 km bez problému

40424_0.thumb.jpg.619add2349a929f95d8f8f6efdd80e2a.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vraby napsal:

Ahoj

Dnes jsem si nechal poměřit prdel v Cyklopointu a rozměr těch prdel kostí mi dělá nějakých 118mm + - nějaký milimetr asi (vroubkovaná podložka-papír) a sedlo mám co je na obrázku,šířka 147mm. Vypadá,že je asi úzké co? Můžete mi v tom nějak poradit a co případně koupit? Nabízeli mi sedlo za 4t.,ale to nedám.

Díky

Cena za sedlo 4 tis. není nic závratného ... záleží kolik toho najezdíš. Posed je komplexní věc, kdy kromě sedla hrají roli kalhoty a především to, jak na kole a sedle sedíš. Navštiv nějakého prodejce, který se tomuto věnuje a určitě ti poradí. Já pracuju pro Specialized, kde máme RetulFit nastavení kola, které toho spoustu řeší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Jarett napsal:

Tak dnes mě Garmin radar opravdu překvapil 😳 Jedu si takhle do mírného kopečka (4km cca 10%) a v posledních stovkách metrů mi začal pípat radar. Auto jsem ale žádné neslyšel. Tak se pro jistotu otočím, co se jako děje ... a on kurwa velký pes, který mete za mnou. Úplně potichu zákeřňák ! Takže několikasetwatový interval a ujel jsem mu. Ale takový adrenalin, to už jsem doooouho neměl 🤣

No, pěkný :) Mě už radar taky párkrát upozornil na v tu chvíli nečekaný, ale že by pes, tak to ještě naštěstní ne :)

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, vojta1 napsal:

@wawrik ten Island je stejne pohadkova zeme :)

Jak jsi na tom v tomhle terenu s gravelem a defekty?

Nijako, ja som ľahký a jazdím posrato, takže veľmi nedefektím. Ten posledný som urobil asi pred desiatimi rokmi.

Včera som nejako podcenil pokles tlaku v bezdušákoch a asi trikrát mi na tých šutroch ťukol ráfik, no defekt žiadny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme to zdárně domotali až do Hradce,z kterého jsme nakonec málem neodjeli, protože všechny rychlíky už měli místa pro kola plný. Díky tomu jsem aspoň zjistil,jak pěkný mají nádraží v Pardubicích.

Nakonec to hodilo něco přes 100km a 1000 nastoupaných metrů.

PXL_20220807_094509012.jpg

bikepacking s Anou.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, vraby napsal:

Dnes s tou novou vložkou 55km a je to lepší. Trochu si člověk musel ulevit. Jak to napsat,prdel asi vlastně nebolí spíš je to směrem ke 🎱🎱  🤣

Tak to tě kamaráde bolí místo, které se nazývá Perineum (hráz) ... tedy svalnatá oblast mezi konečníkem a pohlavním orgánem. Máš rozhodně blbý sedlo, potřebuješ takový, kde to bude tlačit na sedací kosti a uprostřed bude nejlíp díra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...