Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dneska první dvoustovka✅ (Olomouc - Dlouhé Stráně - Olomouc)

Prdel v pohodě, jen když jsem asi zhubnul, tak bych potřeboval menší kalhoty, plenka se mi asi krčí a dráždí hráz 🙂 (nekupujte si kalhoty na kolo v zimě). 

Jo a zjistil jsem, že budu potřebovat větrovku na silničku = pěkně střiženou, no a jak se znám, tak to rovnou budu chtít z Gore-texem, ať pro ní mám využití, když začne chcát nebo na zimní švih. 

23eed7e2-6331-40d1-9e8a-cfc0f605571f.thumb.JPG.2d150c25a6cb3edc874c568b0d912a2c.JPGIMG_5347.thumb.jpg.90402fb828bf37a2dd3db15739ef380b.jpgIMG_5338.thumb.jpg.67d5488fbeddc19a228a948f43951297.jpgIMG_5335.thumb.jpg.8324cd9716e990d33144c5343762beee.jpgIMG_5329.thumb.jpg.24380d7ab8e278594ce01243077ce4b0.jpgIMG_5373.thumb.jpg.2646b26d66b9a34b827905554842d13e.jpg

 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

Jo a zjistil jsem, že budu potřebovat větrovku na silničku = pěkně střiženou, no a jak se znám, tak to rovnou budu chtít z Gore-texem, ať pro ní mám využití, když začne chcát nebo na zimní švih. 

Goráč na sucho na bajk? Neblbni, uvaríš sa vo vlastnej šťave. Vetrovka a goráč sú dva úplne iné svety.

Nám, čo bajkujeme na Islande, kde aj teraz prší štyri dni do týždňa, to môžeš veriť :D A to sa potím výrazne menej ako je bežný posádkový priemer.

 

Edit: Jo, a dvojstovku závidím. Mne sa to ešte nepodarilo.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrik asi máš pravdu a větrovka z nějakou úpravou něco vydrží. Navíc před jízdou bedlivě studuji déšť i vítr 🙂, ale už jsem jel teď v létě podruhé nad 1000m.n.m. a vyjížděl jsem brzy ráno, takže ráno a na vrcholku a při sjezdu jsem hodně myslel na nějakou bundu 🙂

Dneska, kdyby vyjížďka nebyla domluvená dlouho dopředu a nejeli jsme ve více lidech, tak bych se na to kvůli větru vysral.... 5m/s a Murphyho zákon zase zafungoval, protože foukalo do ksichtu tam i zpět 🙂

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

Dneska první dvoustovka✅ (Olomouc - Dlouhé Stráně - Olomouc)

Prdel v pohodě, jen když jsem asi zhubnul, tak bych potřeboval menší kalhoty, plenka se mi asi krčí a dráždí hráz 🙂 (nekupujte si kalhoty na kolo v zimě). 

Jo a zjistil jsem, že budu potřebovat větrovku na silničku = pěkně střiženou, no a jak se znám, tak to rovnou budu chtít z Gore-texem, ať pro ní mám využití, když začne chcát nebo na zimní švih. 

Pěknej výkon ! A dnešní povětřík opravdu nebyl nic příjemného. Chvílemi jsem myslel, že nás to sfoukne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@moco Jo, ale to chceš vetrovku, nie goráč! Aspoň teda na vyššie teploty. Inak, ja ju už nejakú dobu zháňam tiež, ale strašne nerád sa potím a tie cyklomatroše sú o dosť horšie priedušné, ako u turistických búnd. Takže jazdím v turistickej, čo - ako každý cyklista vie - je na bajk (strihom) úplne nahouby :D

Na dážď treba mať záložnú nepremokavú bundu, trebárs aj ten goráč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viete mi odporučiť nejaký slušný CL brzdový kotúč na zimné kolesá, plíz? Teraz mám icetechový SM-RT800S, ktorý je inak úplne v poriadku, lenže potrebujem čo najderavejší, bez tých veľkoplošných duralových výmenníkov. V zime tu furt fúka a mám trochu problémy so stabilitou :D A tiež by nemusel v mokre tak pískať, ale to v zásade prežijem, hlavne nech mi to nevytrháva bajk z rúk...

Nejaký tip?

1878645058_214897-00-d-4086711.jpg.abd639c10d37828bb482c2569443ab41.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vraby napsal:

Trochu jsem se podíval po netu a jestli já vůbec dobře sedím na kole když mě bolí ta hráz. 🤨 Naklopení sedla,řídítka ,vel.rámu  atd je to alchymie 

Já to ladím už třetí sezónu, silnička je náročná milenka 🙂 Ale včerejších bezbolestných 200 km pomalu ukončuje moje nastavování 🙂 

Akorát mě teď poslední týden (na 2 vyjížďkách z 5) pobolívá patella tendon, ale tyhle prázdniny jezdím jako blázen (na můj standart), takže  bude nejspíše přetížená. Zatejpoval jsem ji a dám do neděle voraz od kola. Paradoxně mě začala češka, resp. šlacha pod ní bolet po delším švihu na mtb v nových tretrách, ale spíše bude viníkem těch mých nestandardních cca 2000 km od začátku prázdnin. Včera bolela ke konci vyjížďky při jízdě ze sedla. 

6j0enuserc2nxpcmpkhdfmkdxmgzqgrqrpl32lwp.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, wawrik napsal:

Viete mi odporučiť nejaký slušný CL brzdový kotúč na zimné kolesá, plíz? Teraz mám icetechový SM-RT800S, ktorý je inak úplne v poriadku, lenže potrebujem čo najderavejší, bez tých veľkoplošných duralových výmenníkov. V zime tu furt fúka a mám trochu problémy so stabilitou :D A tiež by nemusel v mokre tak pískať, ale to v zásade prežijem, hlavne nech mi to nevytrháva bajk z rúk...

Nejaký tip?

 

Já mám tyto, které mi doporučili v servise a i když mám ráfky 45 mm, tak mi to s řídítky nelomcuje, ale nevím jak s tím bude mávat islandský "vánek". Každopádně bude propustnější než tvé nynější. 

PS: za mokra písknou, ale jakmile brzdu držím déle, tak hned vyschnou a nepískají, takže třeba před zatáčkou si písknou, ale při sjezdu ne (destičky mám z brzd Shimano 105). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, vraby napsal:

Trochu jsem se podíval po netu a jestli já vůbec dobře sedím na kole když mě bolí ta hráz. 🤨 Naklopení sedla,řídítka ,vel.rámu  atd je to alchymie 

Jestli je to o prostate, kupoval jsem otci a pak tez sobe sedlo Selle SMP TRK, myslim, ze stredni velikost. Me brnel vzdycky... jak to napsat? ... ehm penis, neco jako kdyz brni dlane od riditek, uplne bez citu. A tohle to celkem vyresilo. Nicmene pak jsem koupil nove kolo, kde je obyc uzke sedlo WTB a tam ten problem nemam, takze to asi bylo i o kole. Resil jsem to tu pred par lety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, odjinud napsal:

Jestli je to o prostate, kupoval jsem otci a pak tez sobe sedlo Selle SMP TRK, myslim, ze stredni velikost. Me brnel vzdycky... jak to napsat? ... ehm penis, neco jako kdyz brni dlane od riditek, uplne bez citu. 

S prostatou “zatím” problém nemám.  Ta hráz začíná bolet tak po 3/4 -1h jízdy. Penis v cajku. Stoupnou do pedálů a na chvilku klid. Tak jak popisuješ to ne.  Otevřeli tady novou prodejnu tak zajdu pokecat. Doufám,ze to nebude jako u prodejců v Cyklopintu. Nabídne sedlo za 4t ,ale jako kdyby to mělo pomoci tak ho vemu. Je to jak kupovat zajíce v pytli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to ladím už třetí sezónu, silnička je náročná milenka  Ale včerejších bezbolestných 200 km pomalu ukončuje moje nastavování  
Akorát mě teď poslední týden (na 2 vyjížďkách z 5) pobolívá patella tendon, ale tyhle prázdniny jezdím jako blázen (na můj standart), takže  bude nejspíše přetížená. Zatejpoval jsem ji a dám do neděle voraz od kola. Paradoxně mě začala češka, resp. šlacha pod ní bolet po delším švihu na mtb v nových tretrách, ale spíše bude viníkem těch mých nestandardních cca 2000 km od začátku prázdnin. Včera bolela ke konci vyjížďky při jízdě ze sedla. 
6j0enuserc2nxpcmpkhdfmkdxmgzqgrqrpl32lwp.jpg.8b3b49f1daa43e0fa2593f60cfb6381a.jpg

Ja ladim tiez uz dlhsie, pichalo ma na lavej strane kolena, nejaky upon, ortoped tam nic nevidel ale obmedzovalo ma to, odporucil mi nacvakavacky, ale kedze jazdim dost cez les, nie je to nic pre mna.

Teraz som prisiel na to, ze ked som dal sedlo o 4-5mm nizsie, nepicha to, tak dufam, ze to bolo v tom.

Inak tejpovanie som skusal pred rokom a nepomohlo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...