Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Njn ja to takto koupil s kolem. Na silnici moc defektu nedostavam. Tady jsem objizdel nejake deti pres travu a byly tam strepy... 

Ty bezdusove plaste ted jezdi hodne pro peloton. Ale galusky jezdilo spousty lidi u nas v tymu, tak jsem si rikal, ze by to mohlo byt ok. 

Tak snad na dlouhou dobu posledni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem za pěkného blbce. Přijel jsem s kolem do prodejny jak bylo domluveno a pán na mě. Proč máte tak velké kolo 😆 Čuměl jsem jak puk a říkám. Na mojí velikost mi bylo doporučeno a to byl prodejce co jezdil kola ,spolehlivý dobré recenze. 
Rám je 20” a na mě stačí 17-18”.  Tady je asi hlavní problém té bolesti hráze. 😅
Co teď? Hodinku jsme řešili jak dál, prodat kolo nebo jen koupit rám? Komponenty jsou slušné tak nejmenší zlo je koupit rám. 
Tak kdyby jste někdo potřeboval MTB 20” od MMR bude volný, Rok starý,najeto 1500km. Kosmetické šrámy .  

PS: prodejce po 1/2 roce od mého nákupu skončil a odebral se na pokojný důchod s tím, ze servis bude dělat už jen doma.  

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na výšce to přece nestojí, třeba já mám poměrně krátké nohy a až moc dlouhé ruce, tedy je na mě spousta kol krátká nebo vysoká. Navíc každý model kola a výrobce je jiná geometrie, v kombinaci s výše uvedeným je to X kombinací. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, kedze ukradli moju Orbeu! Kde dokonca som ponukal odmenu 1000€ za Bike +Pachatela! Potom som pridal na 1500€ a dodnes aj tak sa nik nenasiel. Ale zobral som to pozitivne a kupil o nieco zas lepsie)) Canyon😊

Karbon kostra, Karbon kolesa,karbon kluky, a este par veci pomenim na Karbon. Ale za mna je to uzasny bike!

40139DFE-7F20-4CF4-A473-1D0AA2901FC4.jpeg

F0EA5EF0-3FB8-4646-91E2-1F8A214D505F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, jamikadze napsal:

Tak, kedze ukradli moju Orbeu! Kde dokonca som ponukal odmenu 1000€ za Bike +Pachatela! Potom som pridal na 1500€ a dodnes aj tak sa nik nenasiel. Ale zobral som to pozitivne a kupil o nieco zas lepsie)) Canyon😊

Karbon kostra, Karbon kolesa,karbon kluky, a este par veci pomenim na Karbon. Ale za mna je to uzasny bike!

40139DFE-7F20-4CF4-A473-1D0AA2901FC4.jpeg

 

Ten mám taky v merku, ale pro klid v domácnosti jsem XC odložil az po rodičovské dovolené 😅 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, jamikadze napsal:

Tak, kedze ukradli moju Orbeu! Kde dokonca som ponukal odmenu 1000€ za Bike +Pachatela! Potom som pridal na 1500€ a dodnes aj tak sa nik nenasiel. Ale zobral som to pozitivne a kupil o nieco zas lepsie)) Canyon😊

Karbon kostra, Karbon kolesa,karbon kluky, a este par veci pomenim na Karbon. Ale za mna je to uzasny bike!

40139DFE-7F20-4CF4-A473-1D0AA2901FC4.jpeg

F0EA5EF0-3FB8-4646-91E2-1F8A214D505F.jpeg

Ty se barev očividně nebojíš 😁 Každopádně je to smutný s tím kolem, sekat ruce zmetkům... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuwa nemůžu spát,vrtájí mi v hlavě ty rámy na kolo. Obrázek s kolem mám rám XL a obrázek s rámem  co se má objednat 17"

Mě ty rozměry příjdou stejné,hlavně sedlo-řídítka 605mm. Co vy na to? Už to vidím zase nějak černě 😂

Podle rozměrů bych měl mít MMR rám M/L u toho co se má objednat 17" vychází.

Bez názvu1.jpg

 

Bez názvu.jpg

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neda se to nekde vyzkouset? Chapu, ze zadek z toho moc nepoznas... ale je fakt, ze moje predchozi kolo taky zpetne hodnotim jako dlouhe a ze z toho byly problemy s posedem podobneho razu, takze to by se melo dat poznat.

Kdyz jsem kupoval RB, tak pujcili kolo zdarma na 2h, pripadne na vikend za poplatek (pri objednani kola se odecetl) a zbytek se odladil predstavcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...