Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tam jsme nebyli, bydleli jsme v Maria Alm, tak jsme to brali tak lokálně. S tím Hundsteinem mám dost jinou zkušenost než ty. V tom závěrečném výjezdu (nejprudší část) si to proti mě rozjeli dva frajeři na trialových motorkách a hromada připosraných lidí na elektrokole, u kterých nechápu, že se z toho kopce vůbec odváží. Na chatě na Hundsteinu lidí jak much a pak překvápko, hromada žlutých TAXI VW Transportér, které tě i s kolem vyvezou od zastávky lanovky z Hintermoos až nahoru. No jo, byla neděle. :default_wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, prosím vás, mohli byste mi doporučit nějaký spolehlivý manometr na kolo? Při hledání na netu vždy skončím u hodnocení a v podstatě všechny typy někdo haní. Že to měří pokaždé jinak, že měří dobře jen u cykloventilků atd. Proto se chci zeptat někoho, kdo reálně nějaký pokud možno samostatný ( ne na pumpičce) manometr používá a je spokojený. Jen pro upřesnění chci měřit přes autoventilek tlaky tak do 7 bar.

Děkuji za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bacil.357 napsal:

Pánové, prosím vás, mohli byste mi doporučit nějaký spolehlivý manometr na kolo? Při hledání na netu vždy skončím u hodnocení a v podstatě všechny typy někdo haní. Že to měří pokaždé jinak, že měří dobře jen u cykloventilků atd. Proto se chci zeptat někoho, kdo reálně nějaký pokud možno samostatný ( ne na pumpičce) manometr používá a je spokojený. Jen pro upřesnění chci měřit přes autoventilek tlaky tak do 7 bar.

Děkuji za postřehy.

Mám tady ten kompresorek a ten do 10 baru měří velmi přesně, i pěkně dofukuje, ale do batohu trochu větší záležitost. Nevím na co to přesně chceš, ale pro domácí využítí paradní blbost....

https://www.mall.cz/kompresory/bosch-akumulatorova-hustilka-easy-pump-0603947000?gclid=EAIaIQobChMI2N6ivazN-QIVj6Z3Ch3tEwQVEAQYASABEgLicvD_BwE

Bosch.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, African napsal:

Mám tady ten kompresorek a ten do 10 baru měří velmi přesně, i pěkně dofukuje, ale do batohu trochu větší záležitost. Nevím na co to přesně chceš, ale pro domácí využítí paradní blbost....

https://www.mall.cz/kompresory/bosch-akumulatorova-hustilka-easy-pump-0603947000?gclid=EAIaIQobChMI2N6ivazN-QIVj6Z3Ch3tEwQVEAQYASABEgLicvD_BwE

Bosch.jpg

Díky za tip. Chci si občas proměřit tlak tlak pneu u kolobek. Takže pooužití v podstatě na cyklokola. Pumpičky mám.. Ale nechci ty kola přefouknout. Něco se dá foukat na 6 bar a něco jen na 2-4 bar.. A ten vzduch z těch pneu docela mizí...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, bacil.357 napsal:

Díky za tip. Chci si občas proměřit tlak tlak pneu u kolobek. Takže pooužití v podstatě na cyklokola. Pumpičky mám.. Ale nechci ty kola přefouknout. Něco se dá foukat na 6 bar a něco jen na 2-4 bar.. A ten vzduch z těch pneu docela mizí...

 

Tady je výhoda, že nastavíš tlak, zmáčkneš start a víc neřešíš...přefouknutí nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Moty napsal:

nemáte někdo zbytečnej garmin sensor kadence a rychlosti, ať to nemusím přehazovat mezi kolama?

dík

mám akorát kadenci z Decathlonu, je nějaká oštípaná, tak akorát na přilepení ke klice 😉

 

IMG_6634.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...