Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

20 min pred odjezdem mi v appce skocilo, zmena razeni vlaku. Ale porad se to tvarilo, ze misto pro kolo je :) a takhle to dopadlo. Mimochodem pruvodci prepsala cedulku "damsky oddil" na "kola" prupiskou.

Jinak bych jel pendolinem, ale to co jsem stihal, melo zabrana ta mista s kolem. Pritom vlak prazdny.

20220818_095023.thumb.jpg.d774baf34e706e9ba7ed3a0b71de1dd4.jpg

 

@hopa26tohle absolutne nechapu, proc jde booknout misto pro kolo v prazdnem vlaku. Stejne tak pro vozickare. Normalne bych zavedl, ze kdyz nevezmes najednou i kolo a je ve vlaku vic jak 20 volnych mist. Tak to proste nekoupis. A kdyz si koupis pro vozickare dtto, tak normalne pokuta. Nejake upozorneni musim rict, ze fakt nefunguje 🙈

Mimochodem kamarad co nema nohy (protezy) a prisel o ne jeste s CD ve Studence pri padu mostu na trat je z toho fakt nadseny, kdyz musi sedet na ctyrce u okna... me by vubec nenapadlo si to koupit. Ale uz jsem trikrat nekoho takhle "presadil", jako s nekym postizenym a slusne, ne s kolem 😀 ja obecne zasnu i v tramvajich, jak nekdo cumi na pani s hulkou nebo tehotnou atd a sedi. Ale ja si treba nesedam, protoze mi vadi, ze by staly obecne holky a ja sedel 🤷‍♂️

Mi je jasny, ze s timhle nic neudelas. Ale pochopil jsem, ze spravedlivou kritiku vzdy ocenis 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vojta1jdeš mi akorát do rány! 

Abych ale nebyl of topic, tak sem byl ráno na kole. a pak hned veslo. Tretry a magped šlapky fungujou na jedničku. 🙂

Teď jsem slezl z vesla, jsem napumpovanej a rozvztekanej na celej svět. Bych se tak zhádal nejradši s někým, klidně s chytrým jako seš ty, páč sem včera četl cos ty a i jiní psali v žumpě.  😀

Ale jebat Vás, chytráky co vyprávíte moudra. 😀  Zbytečný plácat data.

Jen že si pak uvědomuju rozdílnosti pohledů a ten příkop hlubokej, co je mezi lidma který reálně něco dělaj rukama a dalšíma chytřejšíma, kteří jejich snažení hodnotí.  

Screenshot_20220818-104003_Connect.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz jsme u tech vlaku, vadi nejak zasadne vidlici pokud kolo visi za predni vyplet? Ono tedy vlak mi ani nevadi, moc s nim tedka s kolem nejezdim, ale parkuju takhle v praci, coz jsou stovky hodin rocne. 

Já tak skladuju kola doma v garáži a nic to nikdy neudělalo. Sice se nehoupou jako ve vlaku, ale zase visí celou zimu furt. I manželky těžkej e-bike.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz: kolik dospělých kol lze dát na střešní nosič kol Thule a příčníky Thule? Je nějaký limit kromě zatížení střechy? Zatížení střechy je 80kg, patek Thule je 75kg, příčníků Thule Wingbar Evo je 100kg, tam by se 4 obyčejná trekingová kola mohla vejít, ne? Díky!

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, safi napsal:

Dotaz: kolik dospělých kol lze dát na střešní nosič kol Thule a příčníky Thule? Je nějaký limit kromě zatížení střechy? Zatížení střechy je 80kg, patek Thule je 75kg, příčníků Thule Wingbar Evo je 100kg, tam by se 4 obyčejná trekingová kola mohla vejít, ne? Díky!

Uplně v pohodě, než sem koupil na kouli, tak sem 4 horský vozil na střeše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Moty napsal:

Uplně v pohodě, než sem koupil na kouli, tak sem 4 horský vozil na střeše

Takže jediný limitující faktor je šířka střechy?

Já o kouli také uvažuju, ale to je 25 za kouli a 25 za nosič..

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safi, jo, 4 kola vidam docela casto. Zaklad je je tam dat stridave, prvni prdekem, druhe zadkem atd., kvuli riditkum Jenom ty prostredni se muzou montovat uz lehce obtizne, zalezi, jak je auto siroke a vysoke, ale to pripadne resi schudky (znamej ma multivana a kdyz naklada rakev, tak je ma).

Ad koule, doporucuju se zeptat na foru majitelu te znacky aut, origo koule nebyva vzdy to nejlepsi, treba na hyundai je nekvalitni a draha, a lidi vi, co je vyzkouseno, uz trba s ohledem na zpetne park. senzory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska čekal na rychlík v Brčálníku... směr Plzeň - Ruda. Tyvle 35min spozdeni, průvodčí pak ani nechtěl lístek, že prej to zpoždění a nějak jim to nejede. Prej někde na přejezdu je blokla krava a auto. Nebo krava v autě? 😆

Tak asi tohle

https://www.krimi-plzen.cz/a/vlak-rozmetal-dodavku-i-vozik-s-kravou/

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hate na CD se da zacit v jakemkoliv vlakne 😀 To vzbuzujete v lidech Hopo.

Ja nakonec uplne v pohode. Zpozdeni 11 min. Coz beru jako lepsi vysledek pri tech upravach tam. A lidi od drahy hrozne mili. Akorat mi furt sahali na kolo. 

Ty protivne asi posilaji do lokomotiv jenom, protoze s pruvodcima mam skoro vyhradne pozitivni zkusenost :)

ja si ted dal jenom 5km a 5km zpet od nasich a jel jsem v klasickych teniskach a v civilu. Coz vzhledem k tomu, ze jsem si rozsekl pri prelezani mezi Jistebnickymi rybniky na paddlu komplet palec nebyl zpetne nejlepsi napad. Uplne to nepomohlo. Ale zitra si dam neco v Beskydech a to se tesim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...