Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Věším kolo na hák přes deset roků, zadní kolo mám dokonce ve vzduchu. Nepozoruju žádnej problém. Řekl bych, že za jízdy to dostává mnohem větší zahul než při klidným visení.

Teď se teda trochu bojím, protože mám karbonový ráfky, ale říkám si, že to musí něco vydržet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem strávil týden na kolech na Třeboňsku (Ponědraž). A musím říci, že jsem fakt mile překvapen opatrností místních řidičl aut. Zpomalí, nalepí až na druhou krajnici a když jedou proti vám, tak se na vás ještě usmějí, nebo vám zamávají (rodinka s dětmi na kolech). Výjimku tvořilo pár jedinců vesměs ve Favoritu nebo ve Felicii. 

Nicméně dle paní hospodské mají letos špatnou sezónu - méně lidí na kolech a když se zastaví, tak jen pro pití. 

Okolí Ponědraže je pro rodinné výlety se špuntama ideální, nikde žádné kopce, hromady rybníků, pro Pražáka "exotického" ptactva. na naše předky, kteří to celé vybudovali můžeme být fakt hrdí... 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tebe bych chtěl mít doma :lol2:

Vlastně, vzpomínám si jak mě táta táhnul v Tatrách na Vysokou... Bylo mi asi 12, Velikonoce, počasí že by psa nevyhnal. Dospělí mi samozřejmě zdrhli a šlapal jsem v té slotě sám. Když jsem je s brekem došel a trucoval, že už dál nejdu, dostal jsem zleva, zprava a šlapal dál. A aby toho nebylo málo, když jsme pak v sedle čekali na ty, co šli až na vrchol, vyjasnilo se a začalo pražit sluníčko. Takže cestou ze sedla jsme urvali lavinu... Krásný výlet! Jak se říká, zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je intenzivní :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, nickolas napsal:

Tebe bych chtěl mít doma :lol2:

Vlastně, vzpomínám si jak mě táta táhnul v Tatrách na Vysokou... Bylo mi asi 12, Velikonoce, počasí že by psa nevyhnal. Dospělí mi samozřejmě zdrhli a šlapal jsem v té slotě sám. Když jsem je s brekem došel a trucoval, že už dál nejdu, dostal jsem zleva, zprava a šlapal dál. A aby toho nebylo málo, když jsme pak v sedle čekali na ty, co šli až na vrchol, vyjasnilo se a začalo pražit sluníčko. Takže cestou ze sedla jsme urvali lavinu... Krásný výlet! Jak se říká, zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je intenzivní :punk:

A zocelilo te to? Zocelilo, tak bud rad 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám blbej dotaz - kde kupujete dětský kola z druhý ruky, abyste neměli strach, že se spálíte? Potřebuju pro dceru (10 let - potřebuje velikost cca. kola 24" a rám 12"). Aktuálně je bez kola, protože z předchozího vyrostla a podědila ho mladší dcera. Prudím ji, že nedostane kolo, protože na kole nejezdí - to je pravda, ale s věkem vypadá, že by se to mohlo zlepšovat. Navíc bez toho, aby nějaký kolo měla, jezdit nemůže, že ano :). Ale nechci kupovat nový a chci se držet s náklady spíš níž. Kdyby ji to chytlo, můžeme přitvrdit a koupit lepší. Předem díky za doporučení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, skalis napsal:

Mám blbej dotaz - kde kupujete dětský kola z druhý ruky, abyste neměli strach, že se spálíte? Potřebuju pro dceru (10 let - potřebuje velikost cca. kola 24" a rám 12"). Aktuálně je bez kola, protože z předchozího vyrostla a podědila ho mladší dcera. Prudím ji, že nedostane kolo, protože na kole nejezdí - to je pravda, ale s věkem vypadá, že by se to mohlo zlepšovat. Navíc bez toho, aby nějaký kolo měla, jezdit nemůže, že ano :). Ale nechci kupovat nový a chci se držet s náklady spíš níž. Kdyby ji to chytlo, můžeme přitvrdit a koupit lepší. Předem díky za doporučení.

Já kupuju kola od mé fyzioterapeutky... Má o rok-dva staršího kluka, než je moje dcera. Doporučuju 😄

Ideální je mít vztahy s maminkami v okolí, které mají starší děti... 

EDIT: koukám, že co rada, to perla 🙂 

 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...