Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

@skalis Pro desetiletou holku bych uz asi uvazoval o 26”, pokud neni vylozene malinka. Jinak klasika no, cyklobazar, bike-forum.. Na cyklobazaru.cz se teda nekolikrat ujisti, ze za dva roky stary kolo nechce nekdo vic nez za novy, neni to vyjimkou:)

 Pokud by ses chtel ulakomit na novy, nejlepsi pomer cena x vykon ma u detskejch kol Amulet.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, pebe napsal:

podle mě je na poslední fotce @Tom4 poté, co mu syn sdělil, že to jedou ještě jednou

😁 nene, ale další den na programu turistika, to ještě šlo dobře, nicméně odpolední kolo už bylo fakt jen na protažení nohou, dá-li se to tak na horách vůbec nazvat 😂

Screenshot_20220829-194948-093_copy_432x825.png.a29cdf902c0a7c33ed8345a27bfc1e88.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Micey napsal:

@skalis Pro desetiletou holku bych uz asi uvazoval o 26”, pokud neni vylozene malinka. Jinak klasika no, cyklobazar, bike-forum.. Na cyklobazaru.cz se teda nekolikrat ujisti, ze za dva roky stary kolo nechce nekdo vic nez za novy, neni to vyjimkou:)

 Pokud by ses chtel ulakomit na novy, nejlepsi pomer cena x vykon ma u detskejch kol Amulet.

Ješte možná maxbike....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ješte možná maxbike....

Nebál bych se ani lepších modelů od Decathlonu. Jinak kola kola beru z druhé ruky beru kdekoliv, cyklobazar.cz FB Market apod. Kontrola je samozřejmě nutná. V podstatě jinak kola ani nekupuju., už ani sobě, ono hlavně těch nových zas tolik skladem není.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kloubik napsal:

Super afri... ja u nas myslel ze se to snad nikdy nenauci, ale konecne ted na konci leta prvni kilometry... tak slavim.... snad ji to vydrzi :) 

 

Stačí dát konec výletu v hospodě s limonádou nebo v obchodě, kde prodávají zmrzlinu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně kluci, nějaký cíl se zmrzlinou musí vždycky být 😁 Nejhorší ale bylo překousnout, že bude mít modré kolo po bráchovi, to bylo vysvětlování, ale hezky česky politicky, nakonec jsme to dali.....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz na místní bikery, neví někdo o možnosti zapůjčení kola na 5 dní do zahraničí? ideálně půjčovna Olomoucký kraj a okolo. Není jisté, že na místě možnost zapůjčení je, a vzhledem k tomu že na kolo jinak nemám čas, nechce se mi zase kupovat, a pak ho zase prodávat jak je mým dobrým zvykem. 

Předem děkuji za Tipy!

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jesm byl rád,že jsem vůbec dojel / došel domů. Po 1.5h na kole najednou bolest na hrudi,říkám si co to je? Přešlo tak jedu dál. Jel jsem další 1h a už jsem se raději rozmýšlel,že plánovanou trasu zkrátím a raději domů. Jenže na rozcestí kde jsem to chtěl ukončit mi to nedalo a jel jsem dál a to byla chyba. Po mírném sjezdu začalo i mírné stoupání a tam to začalo,opět bolest na hrudi a nohy od pasu  ztěžky . Říkám si kurva co to je,to se mi nikdy nestalo. Chvilku pauza a jedu dál. Další menší stoupání a znovu se to opakovalo. Před míjejícími cyklisty jsem si připadal jak nějaký lazar co jede poprvé na kole a má to plné brejle. Co ted? Jestli jsem jel nebo šel tak se to opakovalo snad po 20-50metrech. Říkám si to už musím nějak dotahnout do určitého bodu a tam už pojedu jen z kopce. Nakonec jsem to zvládl,ale tohle se mi nikdy nestalo a to jsem jel horší a delší trasy. Tak z pěkného plánovaného výletu se stalo utrpení,jen mi stále vrtá v hlavě co se to semnou dělo. Zdravotně jsem relativně v pohodě a od rána jsem nepocitoval nějaký problém. Tuto sezonu už jsem najel přes 1500 Km a pohoda.Odpoledne jsem mluvil se známou a ta mi říkala,že dost cyklistů si na tyhle problémy stěžuje po covidu,ale já jsem ofiko nikdy covid neměl a nebo jsem o něm nevěděl. Co vy na to? Už jste se s tím někdo setkal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle asi bez bližších informací nikdo nerozklíčuje (věk, váha, zdravotní stav atd.), nevíme co jsi jedl, kolik jsi vypil tekutin. Při jízdě do kopce je náročnější pohyb, ale pokid se to projevilo i při chůzi . . . zkusil bych nějakou lehkou vyjížďku jestli se to projeví znovu. 

Po covidu by to byla spíš únava, jako ale silná, že bys po 5ti km otočil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...