Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jak jsem psal, už jsem něco tuto sezonu najel a nic zásadního jsem neměnil. Lehká snídaně ,do batůžku nějakou tyčinku a samozřejmě pití .  Před rokem jsem podstoupil ablaci levostrané akcesorní dráhy. Do včerejška to bylo vše ok.  Hlavně mi nejdou do hlavy ty nohy jak odešly od pasu dolů.  
Dávejte na sebe pozor,vážně mi bylo včera dost blbě . Snad nebudu muset použit aplikaci záchranka. Jezdivam většinou sám. Dám si pár dní pauzu a potom to zkusím někde okolo baráku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 8. 2022 v 18:15, Bert napsal:

Už se těším jak malej spratek. Zítra si jedu pro stavbu.

 

IMG_20220812_181132.jpg

Krásná stavba! Měl jsem tarmac sl4 a neznám lepší silničku v karbonu pro běžné obyvatelstvo, co nehodlá vyhodit 100k a více za kolo. Máš to na 105tce 2x11?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Duke650 napsal:

Vraby neblbni, toto se neřeší online s chronomagorama, ale osobně u dochtora. Na tvém místě bych hned zítra naklusal ke své lékařce...

Když já nerad moc po doktorech a to by jsi měl poznat mojí doktorku.  Dřívější pan doktor to byla jiná,ale už odešel do důchodu. Tam si připadám jak kdybych obtěžovat  a snad i diagnózu a léčení abych si měl určit sám.  
Zitra ráno tam zajdu a uvidíme . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Gustaf napsal:

@vraby určitě za doktorem, natočí EKG... zjistí jestli to nebylo něco vážnějšího. Nepodceňuj to.... může to být hovadina, ale taky nemusí. Jestli se ti to nikdo nestaloy je to divný. Třeba že udělá i test na protilátky na covid, jestli si ho náhodou neprodělal.

tohle mám z hodinek,žadný kvapík se nekonal jak mi bylo šoufl

Bez 1názvu.jpg

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím kolik ti je let, ale 194 tepů není zrovna málo:

Zjištění hodnot vaší maximální tepové frekvenci. 220 mínus věk

Vypočítat dolní hranici aerobního pásma, tj. 60% z MTF = 220-věk x 0,6.

Vypočítat horní hranici aerobního pásma, tj. 80% MTF = 220-věk x 0,8.

 

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný objektivní výsledek ti dá EKG a zátěžový test. Takže zajdi za praktikem, udělá ti základní vyšetření a popřípadě pošle dál.

A co se Max TF týče, tak individuální rozdíli jsou napříč věkem v desítkách jednotek. Já mám 51 let, MaxTF 193, MinTF 44. Jsem tedy zcela mimo tabulky ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v prosinci bude 52
menší zákrok se srdcem jsem prodělal min.rok a vše bylo v pohodě,zítra zajdu k doktorce a pokusím se jí to popsat
 
 

Takhle jezdil manžel od mojí sestřenice, vysportovanej, horský kolo, lyže atd. No a jednou nepřijel z kola domů. Našli ho až po dvou dnech v lese, bohužel mrtvýho. Srdce to nedalo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je smutné a vůbec si tohle nepřipouštím,ale tady to je s doktorama docela nahovno. Ted mi volal i kámoš a ten si díky zdejším doktorům také užil své. Chce to asi nějaké lepší kontakty ve zdravotnictví a nebo bejt u doktora trochu od rány,ale to já moc nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...