Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

k obleceni na kolo a silnici se zeptam....

zacina mi byt zima na nohy v tretrach, ma vyznam si kupovat nejaky ochrany obalovaci na ty boty, jakoze navleky?

a dal jak jezdim v helme, existuje nejaky ultra tenky kulich co je super, vejde se mi pod prilbu? (musi byt na veeeééelikou hlavu.)

diky moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, hopa26 napsal:

k obleceni na kolo a silnici se zeptam....

zacina mi byt zima na nohy v tretrach, ma vyznam si kupovat nejaky ochrany obalovaci na ty boty, jakoze navleky?

a dal jak jezdim v helme, existuje nejaky ultra tenky kulich co je super, vejde se mi pod prilbu? (musi byt na veeeééelikou hlavu.)

diky moc. 

Na hlavu pod helmu natáhnu nákrčník. Ten je tenkej tak akorát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návleky na tretry jsou super neoprenový, dá se v tom v nouzi i v zimě, na pravidelnější ježdění jsou ale lepší zimní tretry.

 

Řetěz mažu interflonem v kapátku, vydrží dlouho a téměř vůbec nešpiní. Kluzáky vidlice silikonovým olejem. Kazetu určitě NEMAZAT! 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Geodet napsal:

Na hlavu pod helmu natáhnu nákrčník. Ten je tenkej tak akorát.

Taky tak.

Před hodinou, Jery napsal:

Návleky na tretry jsou super neoprenový, dá se v tom v nouzi i v zimě, na pravidelnější ježdění jsou ale lepší zimní tretry.

Mně bývá hrozna zima na prsty u nohou, přešel jsem na zimní tretry a spokojenost. Jinak kolem nuly už mi byla zima i s návlekama, pod nulu návleky u mě nepoužitelné. 

Jestli budeš kupovat návleky tak ti ušetřím oser s navlékáním, vem si nějaký co nemají zip na boku, nejlepší byly se zipem vzadu.

Zimní tretry mladej jezdil NW, já Sidi, oboje cajk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, vraby napsal:

vše na co se ptáš se dá bežně koupit,jak návleky tak zimní tretry a i ta čepička na hlavičku 😉

a když už tady plkám,čím mažete řetez,kazetu atd ?

Řetěz nějakým teflonovým v kapátku, kluzáky silikonovým olejem co mám na kvéry, kazetu ničím 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...