Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, moco napsal:

Z 23 na 28mm, to musí být přechod jak z žebřiňáku do Citroënu XM 🙂

Na silnici jsem sedl po 8 letech a +25 kilech navíc s nulovou fyzičkou takže se kopu kolenama do pivasu.

Ani 28mm gumy mě nezachrání připadá mi to jako mučící nástroj i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dědeček je rám z top modelu 2013, který jeden Bavorák koupil NOS koncem 2017, přes zimu na to navěšel komponenty a v červenci 2018 zjistil, že na něm vůbec nejezdí, protože mu na jaře dovezli dlouho slibovaný Santa Cruz Hightower... tak jsem si Scotta v srpnu 2018 dovezl domů a je to jediné kolo, které nikdy neprodám, i když už mám ebike

Ty semislicky jsem projel pár stovek metrů kolem baráku, bude to dobrý. Jsou sice o něco těžší než předtím ježděné Continental RaceKing , ale líbí se mi ta úchylárna - dělat z trailového kola něco jako ultra komfortní full gravel s rovnými řidítky

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já vím, příměr je vědomě přitažený za vlasy. Na 80% toho co jezdím by normálnímu člověku úplně stačil gravel, ale úchyl jako já preferuje full vždy a všude. Někdy snad předloni jsem jeden víkend strávil na půjčeném hardtail MTB a už tam mi vadil ten “diskomfort”. Holt dědek nad hrobem chce pohodlí 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci,

už jsem tu nedávno otravoval, někde v cizině nakupovat moc nechci a ve městě jsem našel tuhle trojici.

Můžete prosím kouknout na tento výběr.

Díky za rady.

Rascal 2.0 je za 1050e

Gate 30 za +- 1050e taky

Gate 50 (můj favorit) za cca 1150e

 

Bicykel RASCAL 2.0 | CTM Bikes

Kellys Gate 30 bicykel, dark - MTBIKER Shop

KELLYS Gate 50 | velocity.sk

 

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...