Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Novej ram, kliky a par drobnosti, jinak prehazeno ze stareho kola. Rafky a vidle je z jara. Jasne, mam 11cku na vsech kolech se Sramem. Velikost stejna jak starej rootdown,ale geo hodne jina. Uz se tesim az dostane nazrat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Nene. Ram je malinko do cihlove v realu. 
Bude :)  ale ja si udelal radost novym frezovanym predstavcem,co je drahej jak prase a musim koupit novej trmen brzdy. Takze je to v planu. Navic tato 150mm sedlovka je po prazdninach oservisovana a vymeneny vsechny tesneni tak je jak nova. Mam stejnou velikost ramu,ale rozdil v seat tube je 4 cm😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

happy88, je to strasna pecka. Co ti mam povidat :) Pocasi moc nepreje, ale na kopec sem to vzal hned. Nene, starej byl model 16/17 a stavel sem ho v r 2017. Ma spousta sramu a jizev a ja milion vzpominek. Ram pujde bud vedle starehu Turnera na zed k prckovi a nebo z nej postavim kolo na ,,nakupy´´, mam doma spoustu starejch komponentu.

Stylus se pred rokem komplet prekopal na bike pro prcka. Po te so jsme pres rok cekali na ram a nic :)

A jsem spoko oba :)

obrbobr, barvu chapu, tu kazdej vnima po svem. Ale damska geo??? Neblazni. To me teda do hlavy nejde :) A jo, jsem spoko. Proto jsem si koupil stejnej model po druhe :)

 

_DSC6881.jpg

_DSC5865.jpg

DSC03765.jpg

DSC05512.jpg

DSC05716.jpg

DSC05752.jpg

R0034895.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, TLD napsal:

happy88, je to strasna pecka. Co ti mam povidat :) Pocasi moc nepreje, ale na kopec sem to vzal hned. Nene, starej byl model 16/17 a stavel sem ho v r 2017. Ma spousta sramu a jizev a ja milion vzpominek. Ram pujde bud vedle starehu Turnera na zed k prckovi a nebo z nej postavim kolo na ,,nakupy´´, mam doma spoustu starejch komponentu.

Stylus se pred rokem komplet prekopal na bike pro prcka. Po te so jsme pres rok cekali na ram a nic :)

A jsem spoko oba :)

obrbobr, barvu chapu, tu kazdej vnima po svem. Ale damska geo??? Neblazni. To me teda do hlavy nejde :) A jo, jsem spoko. Proto jsem si koupil stejnej model po druhe :)

 

Pěkně si to mladej dává 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem znovuobjevil kolo. V zari po jednom nasrani, kdy jsem cestu do prace jel hodinu (v noci bez provozu to sfouknu za 15 min), jsem se rozhodl to vyuzit a zmenit aspon castecne dopravni zvyklosti. Oprasil jsem NOS kolo, co jsem poridil v roce 2015 a do te doby na nem uhrnem najem tak 200 km a zacal na nem jezdit do prace. Hrozne me to chytlo, davam tak 50% cest, pokud vyslovene nechcije. Vyda to na 200 az 300 km mesicne. Kolo je sice entry level xc, ale pro moje jezdeni je naprosto ok. Tak snad mi to vydrzi. A vozim potapky jako pilotky :).

F8D904CE-0987-4D26-8745-A9430BA9F89B.thumb.jpeg.21fdbfb868ab5f839984414ea0c86b80.jpeg

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kral083Tak ještě, že to byla páka od přední brzdy, tu na sněhu nepořebuješ. Ale hlavně, že to strom přežil 😉.
Včera ten mráz byl brutální.

V sobotu u Berounky bylo "tepleji", minimálně méně sněhu než u nás u Sázavy. Ale i tak jen Řevnice-Beroun a zpět. Mno, kámoš jel na Scottu... zrovna tohle jméno, od doby kapitána Roberta Falcona Scotta, na výpravách v mrazech nebudí zrovna klid a jistotu 🤔.
1671381373113_2.jpg.80224897500713c4d52b8312028cc101.jpg 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...