Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak po neúspešnom predsilvestrovskom výjazde, keď som pri -25 °C dosť zamrzol, som dnes nabral odvahu. No zbabelo som sa držal obývaných oblastí :D

20230104_103547.thumb.jpg.af2fb8d844cf1797c57a1fd04838c6c7.jpg

20230104_105324.thumb.jpg.ae3ef20ddfda2083947ff91aa73df4e1.jpg

20230104_110224.thumb.jpg.f5a3873a8ae4010afe2bd72ed8c0c61d.jpg

Najstudenšie miesto v meste je v údolí s termálnym jazierkom a potokom. Z jednej strany toho pásu hmly -9 °C, z druhej strany o dvesto  metrov ďalej -16 °C.

20230104_111329.thumb.jpg.cbb86b1ba95eff4c289efdd7bac65ba9.jpg

Mal som aj astrálny zážitok, ale o tom píšem v inom vlákne :D

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, skalis napsal:

Ja za tento tyden do prace 3 x kolo a 1 x auto. Dneska rano jsem to totalne zaliskal blatem, ze jsem to vecer cestou domu vzal pres wapku a kolo je jak novy.

 

To delam uz od pulky prosince a je to skvely jak se prinutit trochu k pohybu, ikdyz mi je kolikrat rano na omdleni :D  cca o 10minut delsi nez autem nebo na motorce rano kdyz neni provoz, vecerni spicka je jasna vyhoda pro bike :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já loni jezdil do práce na kole celkem dost... Mam to teda jen 7km, do práce z kopce ale domu to je pak kopec slušnej. Ale i tak pro mě velké zklamání když jsme zjistil na konci roku, že mám jen 1 000 km. A furt mi hlodá červíček, že na to dojíždění by se mi vic hodil gravel misto současného MTB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, lassie napsal:

Já loni jezdil do práce na kole celkem dost... Mam to teda jen 7km, do práce z kopce ale domu to je pak kopec slušnej. Ale i tak pro mě velké zklamání když jsme zjistil na konci roku, že mám jen 1 000 km. A furt mi hlodá červíček, že na to dojíždění by se mi vic hodil gravel misto současného MTB.

To mam uplne stejne :) asi 8km. To v mrazu ani nestihnu zmrznout. Zacinam taky z kopce a koncim dokopce. Nastesti domu mi jezdi lanovka, kterou vyuzivam i rekreacne, jen tak si zablbnout na pul hodky. Kdysi jsem to mival doslova jako kazdodenni ritual a nebyl jsem tak uplne sam :D 

8B0E6F7C-D653-477E-B609-64E30E49C8D1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závidím vitalitu. Mám v garáži Kanń Lefty a k němu přibyl Spešl eletrika s tím že to budu střídat. Vždycky přijdu pln odhodlání a hned to začne v hlavě - máš věk... operovaný koleno.... utržený rameno... atd. a zase sednu na eletriku. Ale furt mě to baví teď jsem byl 80 kiláků půl v terénu a nádherný vejlet...😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, libor2002 napsal:

Jak se to vezme... Docela si "klubově" pohoršil. Tak snad to zázemí budou lepší než v 2018 😉 

Nic proti Mondrakeru. Fandit Ondrovi budu furt. 

No, psal jsem to už výše... že pro posledním angažmá u nich si musel půjčovat bajk a pomalu si vše zařizovat sám. Tak snad už bude líp....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...