Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Včera jsem byl očumnout nedalekou "novinku" - trail "Slapák" na Slapech. A vypadá to dobře. Až nebude bláto od těžařů, páč jen dojít tam po asfatu znamená být jako prase, tak to zkusím a snad si nerozbiju hubu. Některé úseky dám ale decentně :default_wink:
A prý v budoucnu nezůstane jen u jednoho trailu.

1674051424150.jpg.e1bb19403733a03c4c98116fdb211198.jpg1674051655924.jpg.0a118708d34d87f8c2060ad93917728e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za poslední půlrok sem na tom téměř neseděl, o víkendu jsem aspoň hodil silnici na trenažér, ale furt se tomu vyhýbám, jak to mám kurva v hlavě zas nastartovat, abych zas začal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, libor2002 napsal:

Včera jsem byl očumnout nedalekou "novinku" - trail "Slapák" na Slapech. A vypadá to dobře. Až nebude bláto od těžařů, páč jen dojít tam po asfatu znamená být jako prase, tak to zkusím a snad si nerozbiju hubu. Některé úseky dám ale decentně :default_wink:
A prý v budoucnu nezůstane jen u jednoho trailu.

1674051424150.jpg.e1bb19403733a03c4c98116fdb211198.jpg1674051655924.jpg.0a118708d34d87f8c2060ad93917728e.jpg

To je skvely! Kde to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Donuts napsal:

Čekal jsem na něj 9 měsíců, ale stálo to za to. Ty barva je fakt úžasná, mnohem lepší než fotkách v katalogu.

20230114_150741.jpg

Mňam, krásný bike a ta barva přesně můj šálek kávy :notworthy: Tak přeji haldy pohodových kilometrů :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 1. 2023 v 16:12, Moty napsal:

Za poslední půlrok sem na tom téměř neseděl, o víkendu jsem aspoň hodil silnici na trenažér, ale furt se tomu vyhýbám, jak to mám kurva v hlavě zas nastartovat, abych zas začal?

Já jezdím v zimě skoro jen přes videa. Aspoň se podívám po světě, když je venku kosa 😃

 

0F266BFE-E668-4569-B2C4-C2CAD08466CD.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 1. 2023 v 16:12, Moty napsal:

Za poslední půlrok sem na tom téměř neseděl, o víkendu jsem aspoň hodil silnici na trenažér, ale furt se tomu vyhýbám, jak to mám kurva v hlavě zas nastartovat, abych zas začal?

Mně ježdění venku v zimě nedělá dobře, takže přes zimu mně většinou zbejvá jen rotoped. S motivací bojuju furt. Pomáhá mně koukat u toho na filmy, ideálně se spoustou akce (dneska jsem dal třeba Skálu). A aby to nebylo jen bezduchý šlapání, tak jsem si od Garminu nechal vygenerovat tréninkový plán  a jezdím podle toho. Každou chvíli slapeš jinak, hodinky samy hlídaj, jak mám šlapat a docela to pak utíká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit odolné, ale ne moc těžké pláště (MTB HT 29er), které si (přiměřeně) poradí s trny.

Mělo by to být na zadek 29er HT (ale raďte klidně i na předek), většinou ježděno hlavně po cyklostezkách a polňačkách, takže spíš rychlejší dezén. Mám na tom duše, ty tam zůstanou.

Měl jsem Continental Race King ProTection, směs Black Chilli (Cross King vpředu), které docela odvedly svou práci a moc jsem takto nepíchal (byť jsem se ex post dozvěděl, že ta „ProTection“ je jen po bocích pláště). Tak řeším, jestli znova je (docela se sjíždějí) nebo něco jiného.

Ad ta váha, určitě negramařím, ale zase tam moc nechci dávat nějaké pláště na e-kolo, kde ta ochrana je v tomto asi slušná, no nicméně moc toho jiného nevidím. Co jsem na to koukal, tak přichází v úvahu Schwalbe Smart Sam Plus s 3mm (zelenou) ochranou (1100g) – SCHWALBE Smart Sam Plus 29x2.25 Addix | Hupnakolo.cz  Pak ještě mají "nepropíchnutelné" (citace katalogu Schwalbe) Schwalbe Marathon s 5mm (modrou) ochranou (1350g) –SCHWALBE MARATHON PLUS MTB 29x2.25 SmartGuard | Hupnakolo.cz (Pro ilustraci, ty contínky mají cca 650 g)

Tloušťka tak 2,2–2,3 palce.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, odjinud napsal:

Potřeboval bych poradit odolné, ale ne moc těžké pláště (MTB HT 29er), které si (přiměřeně) poradí s trny.

Mělo by to být na zadek 29er HT (ale raďte klidně i na předek), většinou ježděno hlavně po cyklostezkách a polňačkách, takže spíš rychlejší dezén. Mám na tom duše, ty tam zůstanou.

Měl jsem Continental Race King ProTection, směs Black Chilli (Cross King vpředu), které docela odvedly svou práci a moc jsem takto nepíchal (byť jsem se ex post dozvěděl, že ta „ProTection“ je jen po bocích pláště). Tak řeším, jestli znova je (docela se sjíždějí) nebo něco jiného.

Ad ta váha, určitě negramařím, ale zase tam moc nechci dávat nějaké pláště na e-kolo, kde ta ochrana je v tomto asi slušná, no nicméně moc toho jiného nevidím. Co jsem na to koukal, tak přichází v úvahu Schwalbe Smart Sam Plus s 3mm (zelenou) ochranou (1100g) – SCHWALBE Smart Sam Plus 29x2.25 Addix | Hupnakolo.cz  Pak ještě mají "nepropíchnutelné" (citace katalogu Schwalbe) Schwalbe Marathon s 5mm (modrou) ochranou (1350g) –SCHWALBE MARATHON PLUS MTB 29x2.25 SmartGuard | Hupnakolo.cz (Pro ilustraci, ty contínky mají cca 650 g)

Tloušťka tak 2,2–2,3 palce.

 

Jezdím Vittoria Mezcal a velká spokojenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...