Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Sorry za foto spam ale včera ozaj parádne pojazdenie vo vojenských lesoch na záhorí. 15 stupňov, super cesty, zábavné úseky na piesku, žiadni ľudia, srnky zblízka, proste dvojhodinová gravel nirvana a návrat k autu presne so západom slnka :)

 

 

Snapseed (15).jpg

Snapseed (13).jpg

Snapseed (12).jpg

Snapseed (11).jpg

Snapseed.jpg

Snapseed (14).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby někdo hledal bike na novou sezónu, tak canyon aktuálně naskladnil a zároveň mají i docela zajímavé slevy. Já jsem neodolal a vzal neuron 6, protože 47 včetně dopravy za fulla na foxu mi přijde jako krádež 🙂 i když teda vykoupeno je to tou gay blue: https://www.canyon.com/cs-cz/horska-kola/trail-bikes/neuron/al/neuron-6/3156.html?dwvar_3156_pv_rahmenfarbe=BU

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohu poprosit o radu pri vyberu velikosti. merim 186 cm, vyska rozkroku 85 cm a ukazuje mi to u neuron 5 ze mam vzit velikost L.

https://www.canyon.com/cs-cz/horska-kola/trail-bikes/neuron/al/neuron-5/3155.html?dwvar_3155_pv_rahmenfarbe=GY%2FBK&dwvar_3155_pv_rahmengroesse=L

 

na fitnes fitnes specialized co mam a sedi mi jak prdel na hrnec mam velikost xl .

 

ruzne znacky, ruzne tereny, ruzne velikosti ramu, chapu. 

ale sedi mi i ty vzdalenosti dle tabulek, nebim na jaky roztece koukat? bude to moje prvni horske kolo.

prvni je specialized co mam , druha tabulka neuron 5. 

dekuju za pomoc, nechci koupit spatne. 

Screenshot_20230221_154231_Gallery_copy_768x1230.jpg

Screenshot_20230221_151717_Chrome_copy_1280x799.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prima, budu rad kdyz to proberem.

 drtim asfalt, ale napadlo mne ze bych nemusel jezdit do smrti jenom po hladkym. vysvetlim.

bych chtel nejaky dalsi kolo na jezdeni kolem baraku do lesa. mam ho za humny. kdyz pojedu trebas nekdy mozna do hor , (jen malejch. ) abych mel prolozeni k silnici - k tomu fitnes karbonovymu.  s nim nikam na kameny nemohu. a mozna mne to sere.

trasy jsou tady kolembydliste  spis roviny, polnacky, zpevneny kamenity cesty s ne moc hrbolama a korenema, obcas pres prikop, na hodinku se jet projet do prirody.

zadny extra sjezdy, schody... vahal jsem nad nejakym gravelem furt, libilo se mi jak daval jarek, chtel bych neco odpruzenyho. tohle mi prislo dobra cena za nove kolo. ale netrvam na novym.  

spis sem myslel jako ochutnavku a vstupenku do terenu-universal. 

kdyz mi reknete , nekup a setri vyber jinak, asi polsechnu.

elektriku nepotrebuju.

diky moc!!!

 

jinak, za tretry sem mega rad. uz sem si na ne zvyk. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě právě k tobě moc celopero nejde,ale zase sem ten poslední, kdo by někoho odrazoval od toho si udělat radost novým kolem 🙂

Já osobně bych šel do gravela v karbonu,ale to jen proto, že mám tu zkušenost s celoperem a to teď chudák jen parkuje doma a ven se dostane jen na zimní radovánky.

Nebo klasický hardtail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockam teda, jeste.

nemusim to mit hned. bych chtel, jak to sledujete a vite, ze reknete, hele tohle vezmi pac je to univerzal, budes spokojenej a vyuzijes. bezva nabidka, pomer cena kvalita super ..

urcite vim, ze nebudu delat nejaky sjezdy , ani skoky.

mam rad sviznou jizdu ale nechci aby mi drkotaly zuby na ceste kolem rybnika.

sem koukal jak ma specialized v ramu ten tlumic, by mi mozna stacilo, bejt to v karbonovym ramu a nejak do pade, tak super.

zas tolik km s tim nenajezdim jak furt hodne plavu, beham, kolo silnice, veslo..

a jeste ted kolo na tereny- sem kokot strasnej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, hopa26 napsal:

sem koukal jak ma specialized v ramu ten tlumic, by mi mozna stacilo, bejt to v karbonovym ramu a nejak do pade, tak super

@hopa26tak až seženeš ten nový spešl za pade,tak mi dej prosím vědět. Vezmu ho taky, nebo rovnou dva 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...