Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

tezko se to asi chape, tyhle napady a uvahy, stve mne to samotnyho. vcera jak sem dobehnul, mi to napsalo ze mam 72 hodin odpocivat. mel sem nocni. vecir sem si zaprisahal, ze nebudu delat nic. ze si dam voraz. hm.


je rano.
jdu z prace  a uz spekuluju, rikam si: treba jen kilak si odplavu, nebo max dva, se jen  tak 45 minut se vykoupu. ale vic ne, ne , slibuju!!!
hovno leda.
bum hodina pul v pici, 4500metru odplavanejch a kdyz sem prisel dom, lakalo mne jit jeste veslovat.


tzn mam proste rad pohyb a tu pestrost, v hlave si rovnam napad, ze by se mi jako libilo, ze mam moznost jezdit na kole krome silnic bez aut i  po lese, a proc toho nevyuzit. 

co by za to treba dal nekdo z mesta, kdo se musi jebat jeste nekam autem aby se trochu svezl....  ja si jen vylezu za chalupu a je to u nosu. nikoho tam nepotkam. by mi prislo fajn se jit obcas projet i do prirody.
 

a jak o tom nic nevim, stejne jak s tretrama tak se proste vyptavam. Sem podezrivavej, nechci si nabehnout unahlit se.

Zil sem bez toho tolik roku, tak to nemusim vyresit za jeden den.

Fakt Vam vsem dekuju!  i za varianty co se nabizej-, poctive je googlim a zvazuju. 

 

Kral, se spatne chapem-za pade mi ho sezen ty. Si to nejak otocil uplne!   😀

Duku mrknu, ale to uz je na mne hodne, myslim s ohledem na to, ze si vyjedu jen obcas. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to máš těžký. Já kdybych měl silničku a chtěl pohodlně jezdit po lese a někdo mi říkal,kup si gravel,je to bomba,tak si budu říkat: ty voe, copak to může být pohodlnější než celopero? Ani houno. Ještě tak šest,sedm let nazpět sem nechápal cyklokros. Jak někdo může jezdit v bahně na defakto silničce?

Co tím chci říct? Bydlím na Zbraslavi, terénu mám za barákem dostatek,ale už prostě nejsem ten mladík,co to pustí v lese dolů hlava nehlava. Jasně s gravlem to občas drnca,ale v pěkném terénu to krásně letí a pak to samý na silnici. Více měně můžu jet kudy chci a když zavítám někam,kde to neznám a překvapí mě kořeny a kameny, tak holt pečlivě volím stopu a nějak to prehopsam. Jako užiju si i to celopero na těch pár vyjížďkách za rok,ale kdyby nebylo na rohliky a já musel něco prodat,gravel by to nebyl. Ale tohle všechno bych nezjistil, kdybych to celopero neměl. Pak by ve mě třeba červíček hlodal.

Ať už koupíš cokoliv, nový kolo ti udělá radost vždycky a přivede tě to do míst,kde si dřív s fitneskou nejezdil. 

Na ten kšeft, ať toho Spešla za dvě kila koupim a za pade ti ho prodám,ale neskočim, promiň.

🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já si taky prošel nějakým vývojem. Jednu dobu jsem jezdil klasiku - silnice+xc full, pak ubýval čas a jízdy v provozu mě nebavily, tak jsem silničku prodal. Po čase ježdění na xc full hlavně kolem baráku (prakticky ale vše mimo provoz a asfalt) jsem si uvědomil, že ho potřebuju jen když jedu cíleně někam na traily, což podnikám tak dvakrát do roka a k naprosté spokojenosti jsem skončil s karbon HT. Na šotolinu, lesní cesty s pár kořenama a polňačky je to komfortní dost a jede svižně.

Všechno je ale podle mě hlavně o tom, v jakým prostředí člověk žije a jezdí. Pokud bych to měl blízko na traily s pořádným sjezdama a náročnějším terénem, určitě bych volil fulla klidně i s většíma zdvihama.

Každopdáně přeju dobrej výběr a hlavně následnou radost z jěždění ;)

Edit: Píšeme ve stejnej čas s kralem, tak zareaguju :) Gravely jsou móda posledních let, takže jsem zatím neřešil. Ale předpokládám, že na většinu toho, co jezdím, by byl naprosto ok a ještě by letěl rychlej na cestě. 

Upraveno uživatelem Gulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Hopa to se stejně píše hlavně proto, aby nás nasral při pohledu na jeho bezednou vitalitu 🙂 🙂

Hopo evidentně "nutně potřebuješ" (ten pocit všichni známe) XC full, něco z kategorie jako Spešl Epic FSR, Orbea OIZ, Scott Spark atd

https://www.cyklobazar.cz/inzerat/679690/specialized-epic-29-carbon-xl

https://www.cyklobazar.cz/inzerat/683674/specialized-epic-expert-world-cup-11-3kg

https://www.cyklobazar.cz/inzerat/648591/scott-spark-945-12s-xl

https://www.cyklobazar.cz/inzerat/677102/trek-top-fuel-8-2020

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Duke650 napsal:

Hele Hopa to se stejně píše hlavně proto, aby nás nasral při pohledu na jeho bezednou vitalitu 🙂 🙂

Hopo evidentně "nutně potřebuješ" (ten pocit všichni známe) XC full, něco z kategorie jako Spešl Epic FSR, Orbea OIZ, Scott Spark atd

https://www.cyklobazar.cz/inzerat/679690/specialized-epic-29-carbon-xl

https://www.cyklobazar.cz/inzerat/683674/specialized-epic-expert-world-cup-11-3kg

Minimálně tyhle kola rozhodně nedoporučuju ... jedno starý 9 let a druhý 8 let. Servis tlumičů už je složitější, některé díly na rám (vahadla, ložiska, zadní stavba) už koupit nejdou. Navíc mají ještě 142 zadní osu a to už se nedá sehnat skoro nic. Poměrně často k nám někdo s něčím takovým dojde a pak smutně kouká. Platí totiž jedna důležitá věc, 5 let po ukončení výroby končí dodávky dílů a pak je vše jen než se vyprodají ... 

Dnes koupíš slušnýho novýho Epica kolem 95-106 a máš úplně jiný, plně servisovatelný kolo, na které se můžeš spolehnout, včetně záruk. A to nemluvím o geometrii, která je úplně jinde a kolo se chová úplně jinak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to bych nechtěl, se pak drbat za uchem a mračit na všechny strany. Ona třeba ještě vyskytne nějaká dobrá nabídka, jako byl ten původně zamýšlený Canyon. Když na něco natrefìte, vzpomenete si na moje zadání, nebo se budete něčeho zbavovat (ne tandem Mrázek) budu rád. Díky. 

Rozpočet: začal sem strop 30. Ale chtěl bych pravděpodobně něco do 50. Jestli je pade ale málo a byla by to nějak mega výhodná nabídka, tak bych si to asi taky obhájil a řekl si, že to teda vezmu, protože se mi to moc líbí a dává mi smysl se odměnit. 

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jak má fungovat zákaznická zkušenost! Ten canyon  co jsem bral, viz výše, včera ještě slevnil a aktuálně je za 40.5 + doprava. Včera vecer jsem napsal, jestli se s tim nedá něco dělat, dneska ráno mi na kartu přišlo zpátky 5 tisíc. Klobouček do Německa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Maro napsal:

Pánové, jak má fungovat zákaznická zkušenost! Ten canyon  co jsem bral, viz výše, včera ještě slevnil a aktuálně je za 40.5 + doprava. Včera vecer jsem napsal, jestli se s tim nedá něco dělat, dneska ráno mi na kartu přišlo zpátky 5 tisíc. Klobouček do Německa. 

Zrovna jsem to reportoval do Specialized … to jsem zvědavý, co se k tomu dozvím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maro, díky za report, super. Koukám k nim na stránky každý den. Mám asi favorita: ttps://www.canyon.com/cs-cz/horska-kola/cross-country-bikes/exceed/exceed-cf/exceed-cf-7/3128.html?dwvar_3128_pv_rahmenfarbe=SR%2FBK

Nebo jestli vzít ten Tvůj, nevím. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey, ĵa dokonce vcera i kdyz sem byl mega unavenej vzal na sebe kameru a jel natocit, po cem budu 95 procemt casu drandit. Kdyz mi slibite, ze se mi nebude smat, tak bych to upnul. Kamera sice neukazuje buh vic spis pode mne nez dopredu, nemel sem cas ji koumat, byla skoro tma a musel sem pak s dcerku odvezt na Anj...  

Mam ho teda v kosiku a kdyz mi reknete, vem ho a nevahej beru, Duku to samy, reknes, ano? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste se zeptam, mam 94kg, 186 cm, vyska rozkroku 85,  tzn vaha a rozmer na neuron 6 velikost L bude ok? 

https://www.canyon.com/cs-cz/horska-kola/trail-bikes/neuron/al/neuron-6/3156.html?dwvar_3156_pv_rahmenfarbe=BU&dwvar_3156_pv_rahmengroesse=L

 

trasa kudy budu jezdit se uz nahrava, tak kdyz pak mrknete, budu fakt rad. mozna to rozhodne, esli se rekne ber nebo nech bejt a pockej. diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...