Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 9 minutami, kral083 napsal:

@GustafJá na ten tvůj spinner koukal, na to bych psychicky neměl. Teda ne že by běhání bylo o to víc zábavnější.

U mě bude největší problém ta redukce stravy, hlavně večerního pivka nebo vína 🙂

Já pustím nějakou parádní hudbu do TV a slapu. Ta chvilka docela uteče. No jím všechno, ale snažím se menší porce. Ale víkendy mám klasika prasící, takže pivo i jídlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kral083 napsal:

Jojo @Africanuplne ti rozumím. Já se od ledna snažím shodit prosincový kila,ale jde to ztuha. Zajímavý, že nahoru to šlo rychle 🙂

Přesně, pět kilo nahoře ani nemrkneš a pak jejda, co s tím 😂 Dneska jsem dal první sjezdík a zase potřebuji zprovoznit aspoň trochu ukazatel rychlosti, než se otrkám :punk: Jak se ty inverzní displeje chovají, jsou vidět dobře v různých světelných podmínkách? Líbí se mi tento Cateye...

 

image.png

 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vasa_H napsal:

Ani nemluv, jsem se tesil a rano roztahnu zaluzie a bilo + fouka. 

Nějaké ty metry musíme dát, za kamny nezůstaneme, ale počasí nám to kolo dnes prostě nedovolí....to i v tom lese to je o držku dneska.

DSC_4306.JPG

DSC_4308.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se vybavil na novou sezonu, nejradsi bych to proletel, ale chripkovej moribundus mi zatim dovolil projet to jen 3x kolem bloku na nastaveni posedu.
pro pripadne jizlivce - ano jsou to stafle 2XL, abych na to poskladal svych 197cm :-)
RB RX v zakladnim osazeni od vyrobce (model Base)
713d76a176621da338a14f6abfb543c8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele presne nad timhle jsem spekuloval posledni 2 roky, kazdou sezonu jsem resuscitoval svyho milovanyho Garyho (XC HT), ale! 26” kola, Vcka, vidle uz mela taky svy odslouzeno. Vzhledem k tomu, ze zadny traily nejezdim, spis cyklostezky s rodinou, les a polnacky, cesty do prace, rozhodnuti bylo vcelku jednoduche - gravel. Ale sehnat slusnej ram na moji vysku uz tak lehky neni, vyrobcu 2XL, resp. +60cm je jako safranu.
Vzal jsem to v zakladu od RB s vizi, ze ram bude skvelej a komponenty se daji vzdy upgradovat, podle toho co mi bude vyhovovat. Chtel jsem jednoplacku, bezduse a pevny osy. Bonus by byla hydraulika, ale tam jsem v ramci rozpoctu musel udelat kompromis. Proti Vckum to bude beztak posun vpred.
Reknu to ve zkratce - zatim jsem se projel jen 15min kolem domu, svihl si parkrat kopecek k nasemu baraku, ale uz vim, ze jsem jenom promarnil spekulovanim posledni 2 roky. Jako byvalemu silnicari se mi vratili uzasny pocity okamziteho nakopnuti vpred pri kazdem otoceni klik, RB ram je tuhej jaxvina, posed jsem nasel za par chvilek. Tesim se az me prejde chripka a vyrazim nekam dal.
Takze jestli vahas, tak se na nejakym gravelu svez co nejdriv, at taky nemarnis cas. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík moc za povzbudivej komentář a postrčení správným směrem 😉 Možná to tenhle rok rozseknu.
Já mam kolo relativně nové, letos na něm zahajuji 4 sezonu a vlastně mi na něm asi nic nechybí (1x12, pevné osy, vidlice na vzduchu, bezdušáky). Loni jsem na něm začal jezdit trochu víc hlavně proto, že jsem začal na kole jezdit do práce. No musím něco vybrat, já na kole s berany nikdy nejezdil, velikosti jsou pro mě španělská vesnice. Přemýšlím, že si asi nejprve zajdu někam na bikefitting aby mě poradili jakou vybrat velikost a pak až nakoupim kolo, protože i na tom MTB furt laboruju s posedem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...