Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, kral083 napsal:

Compress_20230317_202417_7430.jpg

Aha, takže takto sa zhadzujú tie decembrové kila, o ktorých si písal pred týždňom... :D

 

V 10. 3. 2023 v 15:10, kral083 napsal:

Jojo @Africanuplne ti rozumím. Já se od ledna snažím shodit prosincový kila,ale jde to ztuha. Zajímavý, že nahoru to šlo rychle 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, African napsal:

Friday means Freedom :punk: Vypadá to na vskutku fajnový víkend....tak si kluci řádně vychutnejte :cheers:

DSC_4325.JPG

 

To spíš vypadá, že otvíráš vodáckou sezonu... A nebo jsi byl umejt kolo 😉

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, libor2002 napsal:

To spíš vypadá, že otvíráš vodáckou sezonu... A nebo jsi byl umejt kolo 😉

Jop, vypadá to tak 😂 Mám vodu rád a ten ostrůvek tam je málo kdy, většinou je pod vodou. Navíc tragické místo kam chodíme s klukama čas od času zavzpomínat, při povodních si přesně tudy krátil cestu náš kamarád ze svatby kde jsme pařili a tím bohužel skončila jeho životní cesta....

 

tenpstruve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.specialized.com/cz/cs/rockhopper-expert-29/p/199572?color=319741-199572
Co myslíte. Dobra volba, špatná volba...nebo jaká je to volba
Hledám něco pro ženu, sváteční jezdkyni...
14kg na pevňáka je celkem marast.V téhle cenovce a s ohledem že kolo pro ženu, bych hledal značky jako například Canyon a podobný.Kde dostanu maximum za nejmíň peněz.Od spešlu za 30 nedostaneš nic moc asi.Jen přispěješ na vývoj rámu v kterým jsou určitě napřed před mnohýma.Akorát né zrovna v téhle cenové..

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.specialized.com/cz/cs/rockhopper-expert-29/p/199572?color=319741-199572
Co myslíte. Dobra volba, špatná volba...nebo jaká je to volba
Hledám něco pro ženu, sváteční jezdkyni...

stejne, pokud je svatecni cyklistka, nejvetsi vahu pri vyberu bude mit barva :-) (mam doma 4 zensky :-D)
Komponenty v poho, ale mozna bych nekde udelal kompromis a zkusil se poohlidnout po necem trochu lehcim. Beztak bude nejcastejsi povrch asi cyklostezka/polnacka/lesni cesta, nebo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Robero79 napsal:


stejne, pokud je svatecni cyklistka, nejvetsi vahu pri vyberu bude mit barva 🙂 (mam doma 4 zensky :-D)
Komponenty v poho, ale mozna bych nekde udelal kompromis a zkusil se poohlidnout po necem trochu lehcim. Beztak bude nejcastejsi povrch asi cyklostezka/polnacka/lesni cesta, nebo?

Tak určitě... teď měla bajka a nenajela na něm skoro nic. No a jelikož obě dcery povyrostly, tak ta starší zděldila manželky 26" Giganta a ta mladší zase po ty starší 24"Orbeu. No a na ženu už nic nezbylo :D

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale taky se zeptám zkušenějších graveláků a silničářů, jelikož pro mě neznámé vody..Vybral jsem tohle- https://www.bikeinvest.cz/bianchi-impulso-pro-shimano-grx-600-11sp-2023-celeste-54cm/57-54cm/?gclid=EAIaIQobChMI2uCMoMzl_QIVidZ3Ch1O9wOpEAQYASABEgL9E_D_BwE ,, stím že bych překopal na 2-placku.Spíš mě zajímá jestli nepřeplácím zbytečně za značku u nich, nebo jestli třeba nemá někdo zkušenost s jejich carbonama a jestli by se vyplatilo připlatit třeba za sadu grx 800 místo grx 600.Je to závodní gravel.A to hlavně pro to že budu jezdit spíše vedlejší cesty,zpevněné cesty, štěrkové a minimum vyloženě lesních..Mám do lesa a na sjezdování enduro.Koupil bych silnici ale to by mě moc tlačilo na pěkné cesty a na takových je většinou na mě už moc velký provoz a chci rezervu v podobě přejezdů mimo asfalt.Dík za každou radu.

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


stejne, pokud je svatecni cyklistka, nejvetsi vahu pri vyberu bude mit barva :-) (mam doma 4 zensky :-D)
Komponenty v poho, ale mozna bych nekde udelal kompromis a zkusil se poohlidnout po necem trochu lehcim. Beztak bude nejcastejsi povrch asi cyklostezka/polnacka/lesni cesta, nebo?
To je asi svatá pravda, to je asi všude stejnéHlavně ať se to líbí a stojí to co nejmíň.

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, miliusportos napsal:

To je asi svatá pravda, to je asi všude stejnéemoji23.pngemoji106.pngHlavně ať se to líbí a stojí to co nejmíň.

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk
 

Hlavně bych řešil pohodlí :)

Mrkni něco z naší stáje:

hliník https://www.specialized.com/cz/cs/diverge-comp-e5/p/175289?color=290949-175289

karbon https://www.specialized.com/cz/cs/diverge-sport-carbon/p/199964?color=322131-199964

Váha je cca 9,5 - 10kg a hlavně to aktivně pruží, což je pro gravel dost podstatná výhoda, k tomu prostor pro pláště až 47mm.

Na a dne to celkem šlo :)

IMG_7895.thumb.JPG.14796e93d2a915f71f7c2f55691f2df0.JPG

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...