Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jarett prosím co hodit za sedlo na tu mojí šlupku,at dělám co dělám ta prdel bolí.Vím,že to není jen tak vybrat.Nějaký tip abych to kolo nesprasil. Momentálně jezdím 40-80km převážně polnačky,lesní cesty,stezky. Ted tam mám Ritchey Skiline viz foto

Diky

IMG_2080.JPG.316b82dd8d0cd1d1d632bf37ffb17439.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jarett napsal:

Tak to je škoda, že je ti to velký, protože tohle nemívám často. Je to známého, který má tolik Patek hodinek, vlastní tryskáč, že prachy vůbec neřeší. Jen mu bylo hloupý to dát zadarmo :D

S Cannondalem to na jednu stranu chápu, sám jsem měl Canónů sedm ... ale od doby, co to mladý Montgomery poslal do kytek a pak to převzal koncern Dorel, který to vloni zase poslal dál, už to ani zdaleka není co to bývalo. V Česku je navíc dost rozdíl mezi tím, jestli má značka dovozce, nebo přímé zastoupení. No a Specialized tady má centrálu pro půl Evropy, takže je komunikace, spolehlivost i dostupnost servisu úplně jinde. Nebudu to to rozepisovat podrobně, ale aktuální dovozce Cannondale z Brna má dost co zlepšovat ... 

Souhlasím se vším co píšeš, Cannondale zažívá slabé chvíle, nahoru, dolů, prachy to všechno kazí, věřím že zase bude dobře a cykloprůkopníci opět povstanou 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, vraby napsal:

Jarett prosím co hodit za sedlo na tu mojí šlupku,at dělám co dělám ta prdel bolí.Vím,že to není jen tak vybrat.Nějaký tip abych to kolo nesprasil. Momentálně jezdím 40-80km převážně polnačky,lesní cesty,stezky. Ted tam mám Ritchey Skiline viz foto

Diky

To je těžký ... co zadek, to originál :D Já jezdím už tři roky naše 3D sedlo ... ale stojí to raketu. No a samozřejmě musíš mít 100% funkční kalhoty s dobrou vložkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo vozíte platformový pedály, poradíte prosím boty s tuhou podrážkou? Měl jsem vybrány Specialized 2FO Roos flat  ale bohužel jsou na moje nohy moc úzký v oblasti prstů. Shimano am503 mi velikostně taky vůbec nesedly a víc toho v okolí k vyzkoušení nemám. Klasický Five Ten freerider jsou prej dost měkký a chce to model PRO, tak než je objednám, jezdíte v něčem jiném co můžete doporučit? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo vozíte platformový pedály, poradíte prosím boty s tuhou podrážkou? Měl jsem vybrány Specialized 2FO Roos flat  ale bohužel jsou na moje nohy moc úzký v oblasti prstů. Shimano am503 mi velikostně taky vůbec nesedly a víc toho v okolí k vyzkoušení nemám. Klasický Five Ten freerider jsou prej dost měkký a chce to model PRO, tak než je objednám, jezdíte v něčem jiném co můžete doporučit? Díky moc.
Jezdím v ION a za mě lepší než Five Ten..Five Ten byli jako těžká tlustá měká houba na noze, nebo jak to popsat,proti IONŮM..Ale šířku asi budeš muset vyzkoušet, to taky nebude žádná sláva..Pokud ION není ta tvá první volba co ti byla úzká.

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...