Jump to content

Recommended Posts

před 14 hodinami, Goran02 napsal:

"Pumpičkáři" jsou vždycky strašně dotčení, když tak jedou a já jim autem neuhnu. 😇

Len aby si raz nenatrafil na väčšieho frajera ako si ty.

• Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gustafko, neváháme tady nechat mnohem větší škváru za tikátka pro své potěšení, tak dle mého názoru určitě není kdovíjaký ranec nechat pět, šest tisícovek za dvouleté ježdění, neblázni  Beru to tak, ž

Gustiku, praska vsechno..., pak je dulezite kdy a kde a co na to prodejce/vyrobce a na B-F se toho nakecalo... Afri, tak to mame stejne  ...A taky se,m vzdycky zmordovanej a spokojenej a adros ze

před 23 hodinami, Lion napsal:

Tak už si radši kup do zásoby pláště, destičky, brzdy ať pak nejančíš 😂

A nedejbože kolo

Tak já tedy pevně doufám že to tak daleko nedojde, aby nebyli třeba destičky nebo řetězy, i když na phono předzesilovač už čekám taky rok si teď uvědomuji 😂 Bahno nám pěkně vyfoukali a až na ten brutál ledový vítr z hor to je v podvečer famózní poježdění 🤙

DSC_0866_1.JPG

Potreboval bych poradit s vyberem kola pro me a moji drahou polovicku. Kolo potrebujeme na popojizdeni po prazskych cyklostezkach o vikendech, na jednom bude sedacka pro mrnouse a za druhe kolo bude zapojena trubka pro detske kolo. Vylety tak max 20km. Ja i manzelka merime 176-179cm. Idealne co nejlehci.

Uvazujeme o trekingovych kolech. Nemusi byt nove. Celkovy budget pri obe kola je cca 35 tis. Diky za doporuceni.

před 21 minutami, safi napsal:

Potreboval bych poradit s vyberem kola pro me a moji drahou polovicku. Kolo potrebujeme na popojizdeni po prazskych cyklostezkach o vikendech, na jednom bude sedacka pro mrnouse a za druhe kolo bude zapojena trubka pro detske kolo. Vylety tak max 20km. Ja i manzelka merime 176-179cm. Idealne co nejlehci.

Uvazujeme o trekingovych kolech. Nemusi byt nove. Celkovy budget pri obe kola je cca 35 tis. Diky za doporuceni.

Zkuste mrknout v Decathlonu, maji tam celkem slusna kola osazena od prumernych po spickove komponenty a ceny jsou proti zavedenym znackam diametralne jine.. 

před 12 hodinami, safi napsal:

Trekové kolo 28" 900 modré RIVERSIDE | Decathlon

Trekové kolo 28" 900 šedé RIVERSIDE | Decathlon 

Velikost M.

před 1 hodinou, Geodet napsal:

Radyně - Starý Plzenec.

Správně, tohle místo v S.P., u Rotundy, mám rád vzdor faktu, že jsem se tam ženil 😁

před 1 hodinou, Gustaf napsal:

Tam to znám...taky se tam chystám. Takže pivko mají...to je hlavní :D

Mají a kulajda taky fantastická, byť tam nějaká pipka brblala, že z ní cítí kopr 🤔

Odjíždíme rozhledy po okolí, dnes "Akátová věž" . Škoda že dost foukalo, jinak bezva 😉 Nahoru lezu sám, kámoš chytá závrať v druhým štoku... 😅

Screenshot_20210427-144335_Strava.jpg

20210427_113113.jpg

20210427_113407.jpg

20210427_113423.jpg

20210427_113450.jpg

Pražští kolegové, poprosil bych tipy (vícero) kam na silniční cyklistiku do 100 km, startovat budu vždy z Dejvic. 

Vyhledej na Strava “Kat Secteur”. Prazanda (TVL to zní strašně, ztrácím cit pro jazyk) co jezdí silnici (hodne dlouhy trasy). Rekl bych, ze vybira bezpecny (v ramci ceskych silnic) a rovinaty trasy.

P.S. ja mam placenou verzi, takze si muzu i trasu od jinych stahnout, ale uz si nepamatuji jak to funguje ve free verzi

Jo, Kat je dobrej blázen. Před nedávnem jsem s ní četl rozhovor. Jako cyklistiku mám rád, ale takhle bych asi dopadnout nechtěl 🙂 Jinak teda ona jezdí spíš východní trasy, co si vzpomínám.

@mocoNa Evropský pracuju,takže okolí trochu znám. Silnice, MTB nebo Gravel? Na silničku je asi nejlepší vydat se směr Unhošť aneb Křivoklátské okruhy: https://www.krivoklatskeokruhy.cz/ MTB lepší však gravel pak třeba směr Okoř, Říp nebo směr CHKO Český Kras (Beroun atd.) 

Klidně se ptej konkrétně, myslím, že to tu mám docela projetý.