Jump to content

Recommended Posts

Už se těším až to bílé sleze a bude se dát jet pořádně nahoru na kopec. I tak dneska projížďka skvělá, s takovýma panoramatama ;) po cestě prostě nádhera. 

963650887_IMG_20220424_120649593_HDR2_copy_900x1322.thumb.jpg.60dce02675a04a9c0c972a9879d6a3bd.jpg

Edited by Tom4

před 22 hodinami, david28 napsal:

Tak prihodim aj ja svojho ragley, slusne HT endurko k max spokojnosti😎

Moc pekny, taky sem koukal na toho Blue Piga od Ragley, ale 160mm vidle uz mi prisla moc, na to moje sourani.

Před hodinou, Micey napsal:

Moc pekny, taky sem koukal na toho Blue Piga od Ragley, ale 160mm vidle uz mi prisla moc, na to moje sourani.

Tak blue pig je rovnaka geo akto toto mmmbop myslim akurat chromolibden a velka legenda v segmente HT. Ak je to moc polozene na krku skus pozret od nich model marley - to je uplne super trail HT nieco ako od nasich ctm zephyr exper/pro tiez mozem len odporucit. Len dostupnost je teraz dost velky problem. 

Samy krasny kola tady ted :) HT je nejvetsi prdel na jezdeni. Tak jeste dva kousky z domaci zahradky :)

DSC02540.jpg

Ja velmi. Ale mam to zkresleny, furt se mi zda o strasny Manitou R7 kdysi na XC, a pak o Rhytm Foxu 34 bez tokenu na trail fullu, coz bylo tez neco hroznyho.. takze najednou ta Pike Ultimate, to je nadhera.

před 15 hodinami, david28 napsal:

Vidim ze RS pike tu idu vo velkom … ako ste spokojny chalani ? 

Já mám úplně "základní" Pike, ale jsem max. spokojený. Pokud nepotřebuješ řešit Low/High compression, tak si myslím, že i stačí. Teď jsem i řešil in-house malý servis a šlo to v pohodě, řekl bych, že i funguje o fous líp.

před 26 minutami, kral083 napsal:

Nádhera. Já už mám jízdenky nakoupený,za měsíc vyrážím. Snad už tedy tou dobou bez sněhu 🙂

kde ste jezdili?

Tentokrát jsme byli ve vesnici Sveti Juraj kousek pod Senjem. Moc hezké cesty, akorát na začátku vždycky chorvatská klasika - “stojka” do cca 700 metrů.

Nejhezčím cílem byla chata Dom Zavižan v necelých 1600 metrech. Bylo to 32 km velmi příjemného stoupání, doporucuju!

B5BF4C9E-FB98-49D0-A309-CFA90BB86223.jpeg

Hele bajkeri, je tu někdo, kdo může splašit lupeny do Nového Města na bajky? Než je koupím teda, tak zkouším sílu chronomagu...dikes

Ahoj - koukni na cyklobazar.cz do sekce Akce-závody, občas se tam nějaké mihnou.