Jump to content

Recommended Posts

před 1 hodinou, kral083 napsal:

Dnešní cesta do práce byla zábavná, ale když nezatočíš, nespadneš

PXL_20231129_045302640.jpg

Taky bych chtěl jezdit do práce na kole 🙄 Úplně mi to připomnělo asi 10 let nazpět, kdy jsem se svým cyklokrosovým kolečkem lítal v lednu po sněhu a ledu a nejhorší bylo zvládnout ten první asi kilometrový sešup z kopce hned po nasednutí na kolo. V těch mínusových teplotách to bylo strašný... a pak člověk automaticky přepnul do módu robota a šlapal jak o život, aby začal topit 😄

No dneska to asi jinak než fatbiku nepůjde. Jestli vyrazí do terénu @Gustaf,tak konečně bude moci popravdě napsat, že měl sníh až po náby 🙂

já byl se ženou běhat a je to teda spíš na sněžnice. Aspoň tady v jižních Čechách.

PXL_20231202_080011931-01.jpeg

před 43 minutami, kral083 napsal:

No dneska to asi jinak než fatbiku nepůjde. Jestli vyrazí do terénu @Gustaf,tak konečně bude moci popravdě napsat, že měl sníh až po náby 🙂

já byl se ženou běhat a je to teda spíš na sněžnice. Aspoň tady v jižních Čechách.

PXL_20231202_080011931-01.jpeg

Dneska nevyrazim....asi až zítra 😁 až napadne víc sněhu 

IMG_20231130_151533.jpg

Konecne zima. To co bylo min vikend a v tydnu bylo slaboucky😂. Dneska sedm pod,snehu ,,na Gustu", slunicko. To pak teda zmizelo a zacalo fucet. Bylo to skvely. 

IMG_7288.jpeg

Borci vy jste blázni :D Já byl na "závěrečné" začátkem Listopadu a stačilo mi to.. lapl jsem zrovna ty deště, byl jsem durch a dojel jsem za tmy bez lampy. Peklo :D

kolo jsem pak poslal do garáže tak jak jsem dojel a tam taky doteď zůstalo 😆 úplnej ryzí bajker 😅