Jump to content

Recommended Posts

Nejsem žádný e-bike hejtr, sám si jedno časem pořídím, ale faktem je, že se díky rozmachu elektrokol po silnicích pohybují i lidé, které by to jinak ani nenapadlo -  a pak to končí například takto

https://www.zdarskypruvodce.cz/senior-na-kole-nedal-prednost-autu-stret-skoncil-tragicky/?fbclid=IwAR1-iSBfWyf9ZT8RmwpgHrvkhmZ10Elgm5SQMO_q86e7_GKwhQCaK-9GFr8

• Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gustafko, neváháme tady nechat mnohem větší škváru za tikátka pro své potěšení, tak dle mého názoru určitě není kdovíjaký ranec nechat pět, šest tisícovek za dvouleté ježdění, neblázni  Beru to tak, ž

Gustiku, praska vsechno..., pak je dulezite kdy a kde a co na to prodejce/vyrobce a na B-F se toho nakecalo... Afri, tak to mame stejne  ...A taky se,m vzdycky zmordovanej a spokojenej a adros ze

Tak ono takhle jsem pred 14 dny malem autem sejmul jednoho mladyho nabusenyho cyklistu na fajnovym non-e-horaku. Z polnacky vjel cca metr do silnice a kdybych to rychle nestrhl, tak jsem mu minimalne urazil predni kolo. Pritom prehledny usek a rovina.

Taky nejsem e-hejtr. Lidi se cpou tam kam nemaj i bez elektropohonu:) Rodinky s minidetma, ktery vcera slezly z odrazedla, tatou a mamou na trekkingu s nosicema a s blatnikama, co vlajou 5-kilometrovou rychlosti na cernym singl sjezdu - napriklad.

Ebajky- o vikendu jsem mel interakci s Polakem, co mel Kenevo expert. Dali jsme rec a obed -jezdi enduro a tohle si prej koupil, aby v bajkparcich nemusel cekat dlouhy fronty na lanovku. Proc ne. Bajk to je impozantni. Tohle by mi jako ebajk davalo smysl, ale musi tomu uplne chybet hravost - na tak dlouhy geometrii a jeste v tezkym provedeni. Musel jsem na nej dolekopcom cekat:)

A co jsem vubec u toho Keneva nepochopil- proc se velikosti nejmenujou jako s, m, l, xl, ale s1, s2, s3-s5 :) A pritom jsou vsechny long jako krava.

před 56 minutami, Roman I. napsal:

Dela radost jinde

Au, to muselo bolet -_- Já když zjistil že na prvním kousku provařím při prodeji asi třicet litrů a ještě navíc jsem si k němu vytvořil osobní vzah, tak šel bez váhání do rukou mé ženy.....jestli to tedy chápu dobře, že jsi ho střelil. 

Murphy - uz davno ne :) nosim Apple watche a na Brajtle se doma prasi a mam je asi pul roku, Cartiery sly do sveta asi po 2-3 letech, stava se ze me stalej partner :D a nic jinyho nemam.. jen to kolo, tam vyladime nejaky doplnky a na jare to mozna doplnim o nejaky leftynovy HTcko a budu vysmatej az do konce zivota :)

No k tomuhle celoperu prave to HTcko nepotrebujes:) A stahnout vahu scalpela pod 7 kilo, to cumim. 
kdyby nahodou prestal vyhovovat, zkus me, treba budu dobre naladen.

Edited by maama