Jump to content

Recommended Posts

Já jsem s vozíkem od Thule maximálně spokojenej. Perfektní odpružení, zpracování, "zavazadlový prostor", možnost odpřáhnout a provozovat jako kočárek. Navíc možnost tam dítě přemístit ze sedačky na kole, když usne 🙂

Nejraději bych podal ten vozík na jedno dítě a pořídil ten na dvě, ale mám s tím 2 zásadní problémy.

1.) Naše děti se v tom vozíku nudí - když nespí, tak je to po chvíli nebaví. Když sedí na sedačce, mají větší kontakt s okolím a lépe se zabaví.

2.) Ten kočárek na dvě děti (má šířku 1,5x toho na jedno dítě) už se nevejde nikde do dveří a prakticky ho nelze provozovat jako kočárek. 

minimus80, super. Taky nas s klukama bavi bejt na trailech.

R0026998.jpg

R0027042.jpg

R0027030.jpg

R0027008.jpg

Jak jsme to mohli přežít? Bez helmy, bez pásů, bez psychologa. Ty stupačky se montovaly na přední vidlici. Nohy 2 cm od točícího se kola. Ty na obrázku už jsou bezpečnostní, my měli bez toho ochranného obloučku. V létě každý den 10 km na koupaliště a zpátky. K tomu na řídítkách dvě plné tašky s dekou, ručníkama, lehátkem, jídlem. Jelo se na celý den. :D

01.jpg

02.jpg

03.jpg

Jo, ale takhle mě máma vozila na červený Libertě rychlostí 00pomalu a z kopečka trochu rychleji. Ekolo co frčí 25+ to fakt nebylo. :D Proto jsme mohli přežít. No a ještě asi dlužno dodat frekvence provozu 1x MBčko a jeden Trambus co tři kilometry.  

I přesto si pamatuju jak mě jednou vyválela v kopřivách, můžu přesně ukázat kde to bylo.

Ale trauma z toho nemám.

Nemám.

Nemám, kuva. 

:lol2:

Do smrti nezapomenu ten kopec, kde bracha strcil mati nohu do spic. To cerveny sedatko a ty stupacky bez “klipsen”. Nastesti to bylo cestou nahoru. 

@TLD pjekný to máte, fajn fotky.mladý aj skáču!

minimus80, super. Taky nas s klukama bavi bejt na trailech.

Seiko & Hamilton

V 14. 6. 2020 v 10:46, Igicz napsal:

23c202180d060ba5b5bd8f5a27aae465.jpg

Dneska po švihu mrknu na Stravu a překvápko, je tam KOM. Tak se dívám, co je to za segment a kdo to měl. Prohlížím fotky a narazím na nějak povědomou fotku s Hansenem. Kde já jsem ji jen viděl.... už vím! Chronomag :D 

IMG_1394.PNG

Dneska po švihu mrknu na Stravu a překvápko, je tam KOM. Tak se dívám, co je to za segment a kdo to měl. Prohlížím fotky a narazím na nějak povědomou fotku s Hansenem. Kde já jsem ji jen viděl.... už vím! Chronomag  

IMG_1394.PNG.fd4e513a6077f98014442ed1eaefd8d4.PNG

No pockej! A ja si rikal, ktery parchant, ze mi to vydrzelo jenom dva dny

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ze zvedavosti pres co merite watty, mate wattmetr v klikach? Stoji to za to?

Jinak ja na kole mesic nebyl a jeste mesic nebudu. Alespon mam uz tu debilni kylu odoperovanou.. ale ty opiaty co mi dali byly teda trida :)

b73c3a2decf791350158295012033803.jpg
cd97761acc8c133a7c22408d582cc1a2.jpg
Včerejší Spělkovská lávka a 35 km okolo a na závěr jeden poličský jonťák

e0c734dd694245e335fca013fcc9951c.jpgzkousim gravela a jsem nadseny

Dneska nádhera, wow, ty barvy :punk: Malá poklona vášnivému cyklistovi panu Šlapkovi, který nedobrzdil a opatrně dál a dál.... 

DSC_0231.jpg

DSC_0229.JPG

DSC_0228.JPG

DSC_0230.JPG

Panove, tusite nekdo vyznam (ci spise jak chapat tuhle znacku)?

Je to v okoli Machova jezera, lesni cesta, borovicovy les, pisek, rovina. Cast cesty prochazi nar. prir. pamatkou Swamp. Cyklistu tam samozrejme jezdi spousta. 

znacka.jpg

Ano, vjezd na jakémkoliv kole zakázán. Najdeš na spoustě míst, od hor až po Litovelské pomoraví. 

K většině se dá dohledat info a důvod proč to tam je. Od chráněného území přes úzkou cestu sdílenou s pěšími, až po sezónní omezení nebo zákaz pouze pro Ekola.

Mapy.cz nově při plánování cyklovýletu tyto úseky označují, ale cestu přes ně naplánovat umí.

Spis mi slo o pravni aspekty, tj. vymahatelnost te znacky, kdyby me nekdo zastavil. Je to znacka Klubu ceskych turistu, tj. asi pravne nezavazna, ne?

Jeden youngtimer na odpocinkove vyjizdky :)

5463a9734ee0f75ad820520df0d4c76a.jpg