Jump to content

Recommended Posts

před 12 hodinami, nickolas napsal:

Ale prvni horak byl zluty Marin default_biggrin.gif To bylo tak 1998. Stal me asi 12 litru. Pak jsem mu asi za 10 dokoupil modrou vidlu Manitou Magnum R a za dalsich asi 10 (po znacne sleve) komplet sadu Deore. Tvl to byly doby :lol2:

Moje relativně slušné kolo bylo až to třetí. Začátek devadesátek,  duralový rám, nějaká pofiderní značka, nějak to připomínalo něco indiánského, dokonce byl “test” v nějakém cyklomagazínu, dlouhé měsíce stál ve výloze místního krámu, to sklo bylo oslintané až hanba, až jsem tam jednou nakráčel s ruličkou bankovek... zadní vzpěry monostay, Shimano Exage, pláště Ritchey Z-Max, z Plzně od Bartoníčka jsem si domů dovezl svátost v podobě Marzocchi XC400, panečku to byly časy, musím zamáčknout slzu jak jsem byl mladej a blbej

38669E58-39B7-459F-9271-2CCF88B98E45.jpeg

Jak z toho neteče olej, tak bych to asi vzal lehce tím šmirglem. FOX servis bude stát víc jak nová vidle , u RS nevím.

Tento rok doma upgradovali na nové-iné biky všetci okrem mňa, a konečne to vyzerá že ich bike bude baviť a 2020 bude zlomový rok korona-nekorona.

954e0c21fdc3e0202d47d134e05d1764.jpg

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

@Hasňa dobré oko:-), ano tenké trubky, je to UK značka Genesis, model High Latitude 29, majú pekné ocelové modely na bikepacking aj trailovu 27cku. Par foto mám po stavbe na BF, riaditka som už natočil do správneho smeru
Kolesá handbuild od Hnoj-a, vtedy kultovej postavy BF . https://www.bike-forum.cz/foto/detail/41446-high-latitude-2015

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Minimus, pekny moc. 

Neni nic lepsiho na svezeni nez trailovej HT. :)