Jump to content

Recommended Posts

Stačí mrknout na recenze a tam na ty brzdy snad nadává opravdu úplně každý a zrovna u elektrokola pro starší lidi by to mělo být naopak myslím si, anebo? :wacko: Dneska ti prodají už opravdu cokoliv, hlavně zaplať a klidně se zítra zabij :D

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gustafko, neváháme tady nechat mnohem větší škváru za tikátka pro své potěšení, tak dle mého názoru určitě není kdovíjaký ranec nechat pět, šest tisícovek za dvouleté ježdění, neblázni  Beru to tak, ž

Gustiku, praska vsechno..., pak je dulezite kdy a kde a co na to prodejce/vyrobce a na B-F se toho nakecalo... Afri, tak to mame stejne  ...A taky se,m vzdycky zmordovanej a spokojenej a adros ze

Ahoj všem bajkerům - máte, prosím, někdo zkušenost a reference na české Prodoli? Líbí se mi jejich stavba pevného horského rámu a začínám uvažovat o vyzkoušení takového kola. (V současnosti mám silničku a celopéro.) Děkuji.

před 4 hodinami, Tomas_2002 napsal:

https://www.alza.cz/sport/sava-e27-alu-1-1-d5697836.htm 

Je to vůbec za tyhle prachy možný ? :D 

Přemýšlím, že bych k tomu koupil tu prodlouženou záruku a vzal to tátovi na ježdění na pivo do města ...

Hele Tome a není to bez baterky?

Poznámka:

Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu

Tak je tam sleva 25% a 18 tis za noname kolo už se asi dá, motor sto babek, nějaká ta elektronika a něco aby ti vypadalo jako kolo... 

Ale kolem srpna sem okukoval tyhle kola pro moju a za ty peníze by to službu udělalo a zpracování v pohodě... https://www.decathlon.cz/horske-kolo-275-e-st100-id_8560739.html

https://www.decathlon.cz/elektrokolo-275-e-st500--id_8561489.html

Edited by Lion

Ono kola v supermarketech se prodávají za 3 tisíce. Pravda, jezdit na tom nechceš. Ani proto, že to je levný :D

Edited by Tom4

20kg elektrokolo a mechanické kotouče .... :D

Jak měla Koopeativa v reklamě, "musíme tam všichni, ale někteří tam spěchají" :D :D :D

Edited by Jarett

Žena spálila XT kotouč na ebiku v průměru tak za měsíc. Pak jsem asi po třetí výměně změnil původní 160 na 180mm a navíc jsem zjistil, že vůbec nepoužívá přední brzdu. Tak jsme se lehce pohádali, neb jsem jí to nasraně vysvětlil a od té doby má pořád jeden.
Na nadávání že řadí v tahu jsem už rezignoval. To se nenaučí asi nikdy.

Mi připomíná švagrovou a její "přední brzdu nepoužívám, nechci letět přes řídítka" :D :D :D

Poraďte prosím laikovi rukavice na zimní období (do -5°C). Na normální jízdu po stezce, žádné sjezdy a tak. Hlavně aby hřály. Cenově tak do 2tis. Když budou dobře vypadat, tak tím líp :)

Záleží jak moc trpíš na promrzající prsty. Já celkem dost, takže jsem si na letošní zimu pořídil rukavice od Ekoi ( v akci šly koupit za 1.900Kc) s vyhříváním. Poprvé jsem je měl na ruce dneska ráno do práce. Teplota byla na nule a  za tu hodinu toho taky moc nejde poznat. Ale jsem spokojen. Vyhřívání jsem ani nezapinal,rukavice ve sjezdu neprofoukly.

Na teploty tak 3 až 10 mám tenký běžecký rukavice, jsou docela uplý, a na ně dám bikový dlouhoprstý. Pod 3 stupně už vozím rukavice na běžky, ty v podstatě fungují až někam k mínus deseti, používám tyhle od Swix a koupil bych si je znovu. https://www.swixshop.cz/obleceni/swix-rukavice-cross--panske-h0873-75100/ Jsou dost dlouhý, takže přes bundu a paráda. Pravda, na zimu na ruce nějak extra netrpím, mně spíš mrznou nohy :)

Edited by Tom4

Zatím mi na tohle počasí a vyjížďky do třech hodin na silničce stačily rukavice Scott s membránou Gore-windstopper (na značce nezáleží, ale ten typ membrány doporučuji)