Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Jj, doplacení hypo je pocit k nezaplacení. Mně to trvalo 9 let (a to tam už nebydlim). Teď zase platim alimenty, což je v zásadě taková další hypotéka (částkou dokonce vyšší) a mám to na minimálně dalších 10 let .. si nevybereš :D.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Tobi napsal:

Konečně jsem dneškem zaplatil hypotéku🤣.

Tak si ten pocit uzij. Pro me to byl jeden z nejhezcich darku k narozkam, kdyz mi pred lety par dni pred narozkama prisel glejt z banky, ze mam splaceno a uz po me nic nechtej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Nekupuj hodinky a das to aj za 10.
Robím si srandu, treba si spravit radosť.

Haha, já nad tím občas přemýšlím. Jenže ony ty hodinky jsou v celkovým objemu hypotéky celkem nic. Člověk se tím nesmí nechat semlít, primární důvod proč mám hypotéku je, že jsou to v podstatě "levně" půjčený peníze a mám dobrou cashflow, ale nemám volných osm míčů :D Nicméně extrémně brzkým splácením toho moc nezískám, kromě dobrýho pocitu, reálně je lepší peníze z měsíčního obratu raději proinvestovat a vlastně i utratit.

Vím že sis dělal srandu ale občas nad tím fakt přemýšlím a sám sobě si to potřebuju ujasnit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes na chvilku naposledy v práci a zítra odjezd na dovolenou. Sice je to snad poprvé pouze válečka u moře, ale stejně se těším. Snad si pak velkou dovču v září pořádně v Albánii užiju :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...