Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Citovat

Mame tu uz temu co nas denne nahnevalo tak ma napadlo, ze by sme mohli trochu pozitivizmu na forum priniest.

Pokračování příliš dlouhého vlákna Co mě dnes potěšilo :)  (rozděleno kvůli zrychlení fóra)

Původní vlákno založil @jankoxxx 29. října 2010

Sešlo se v něm 35000 odpovědí. To znamená, že se do něj za 10 let padalo v průměru 10 příspěvků denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mne opět potěšil názor pražského arcibiskupa, kardinála Dominika Duky. V lednu tohoto roku poměrně ostře kritizoval film Dva papežové. No, lepší pozvánku ke sledování tohoto filmu snad ani nemohl vystavit. Dnes jsem ten film viděl už potřetí, a opět se u toho nejen královsky bavil, ale i zamyslel. Takže Dominiku, fakt dík, a pokračuj ve svých recenzích i nadále. Jednou budeš stejně dobrej, jako Mirka Spáčilová!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak to planuju-14 dní Albánie a Černá Hora, pak týden tam a poslední týden konečně - Vis, Lastovo, přechod Pelješace po hřebeni a Mostar+Medjugorje (to plánuju strašně dlouho a byl jsem jen v Mostaru na originále). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, zceyee napsal:

Vono ho nenasere ze mu odejde mycka (zase bosch made in eu? :D), ale udela mu radost ze mu do pul hodiny dovezou novou. Tomu rikam optimismus.

Ty děláš jak kdyby jsi měl křišťálovou kouli :lol2: Bosch Made in Germany jede, neboj se nic, to mám do apartmánu pro hosty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...