Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Jsem naprosto překvapen. Naše "malà" dnes slaví 17. Už to mě naprosto rozhodilo. A to je ta mladší....

Koupili jsme ( na přání)  takovou malou věcu.. JBL Flip 5. Menší než půllitr a hudba skvělà. Fakt su překvapený, co z takové malé věci dokáže vylézt. 

Jedině mínus je, že s màmou asi fakt stárnem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, kolik nás v těch Kbelích vlastně je? Půlka pražské sekce?
Mi-24 jsem prošvihl, zato tady často vídávám Mi-17, L 410, Airbus "CZ Air Force One", párkrát jakýsi malý Jak a nějaký nákladní čtyřvrtulák, na který jsem se ještě nepodíval, co to je...

A radost mně i mámě dělá synek ve školce. Před rokem z něj žena brečela a chodili jsme na konzultace, byl agresivní na všechny kolem sebe a nevěděli jsme, co s ním, přitom doma u nás nic takového neviděl - museli jsme se trochu dovzdělat, potrénovat a jít na něj jinak. Dnes nám učitelka ve školce řekla, že je sama překvapená, malý je hodný, v pohodě, milý na všechny okolo, spolupracuje s ostatními dětmi; když jsou s třídou na zahradě, utrhne pár kytek a každé učitelce jednu dá... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahájení výstavy v nové žatecké galerii o leteckém mostě Žatec - Ekron, na které jsem spolupracoval. Jedna tematická - mezek Avia S199 na čestném místě v expozici muzea Izraelského letectva na základně Hatzerim v Negevu u města Beer-Sheva::

 

 

 

 

Museum IAF Hatzerim - Avia S199.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že mě v poslední době začíná bavit odpovídat na dotazy ohledně ZPS. Lidé a dotazy začínaj být opravdu fundovanější a propracovanější, což mě nutí hodně trénovat mozek ( a hodně se při odpovědích už i zapotím ), což beru jako výzvu. Začíná mě to bavit. Myslím to smrtelně vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi o ty humorné zkazky nepřijdu nikdy. Napsala velice rozlobená paní, co si dovolujeme do její ulice instalovat zpomalovací práh, proč tam je, kdo a proč ho povolil. No tak jsem se tam dnes došel podívat a ejhle, je to překop pro havárii vody ( jinak to vyřešit nešlo ) překrytej na přejezdu trámkem. Zpomalovací práh :-)))), já běhal po celé ulici s tím, kde to může být a ono tohle. Teď ještě sesmolit duchaplnou odpověď a neurazit jí.

Prostě pobavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potesilo me krasnych devet Plznicek, vcera vecer. A pro jeste krasnejsi uzavreni vecera, hospoda nezavrela uderem 23:00, takze nas prijel rozehnat policejni anton. A nejkrasnejsi na tom celem je, ze se hospoda jmenuje U Antona :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neee, bylo to uplne v pohode. Taky jen lehka domluva. Zazitek byl, ze jsme prave vychazeli ze zahradky, kdyz tam ten anton prirazil. Vypadalo to jak presne natajmovany na muj odchod. 
Hospodsky rychle zhasl, za vterinu se s nima domluvil a odjeli...pak asi zas roznul a jelo se dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, nickolas napsal:

Potesilo me krasnych devet Plznicek, vcera vecer. A pro jeste krasnejsi uzavreni vecera, hospoda nezavrela uderem 23:00, takze nas prijel rozehnat policejni anton. A nejkrasnejsi na tom celem je, ze se hospoda jmenuje U Antona :D

Jakože u Antona ve vOpavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 5ti letech jsem dal klíče od bytu jiné ženě než neterim :-))).

Včera jsem místo klidného sledování fotbalu do 22 hod suroval (ještě že při Luxovani se dá sledovat na mobilu přenos), dnes jsem opravoval třetí zámek na dveřích (nefunguje už cca 7 let), skříňku v koupelně a připojoval pračku, kterou jsem včera koupil a dnes dovezl). Ale na oplátku slyšel, jakej jsem šikulka (a to tónem, který to myslel vážně a ne tím-už jsem ti to říkala před měsícem, no konečně). A ač tyhle práce přímo nesnáším, tak kdyby řekla, jdu montovat skříně. 

Jo, chybělo mi to. Leze to do peněz, ale chybělo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...