Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, kuncák7 napsal:

Po 5ti letech jsem dal klíče od bytu jiné ženě než neterim :-))).

Včera jsem místo klidného sledování fotbalu do 22 hod suroval (ještě že při Luxovani se dá sledovat na mobilu přenos), dnes jsem opravoval třetí zámek na dveřích (nefunguje už cca 7 let), skříňku v koupelně a připojoval pračku, kterou jsem včera koupil a dnes dovezl). Ale na oplátku slyšel, jakej jsem šikulka (a to tónem, který to myslel vážně a ne tím-už jsem ti to říkala před měsícem, no konečně). A ač tyhle práce přímo nesnáším, tak kdyby řekla, jdu montovat skříně. 

Jo, chybělo mi to. Leze to do peněz, ale chybělo. 

Gratuluju! Snad to takhle i vydrzi. :) Fakt mam radost i za tebe, jenom to tu ctu. Tak hodne stesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, kuncák7 napsal:

Díky.

Můžu ještě dodat, že jsem už zase i bez vousů a lehce mi bylo naznačeno, že i s krátkejma vlasama mi to určitě sluší :-)). A mě tahle jemná manipulace asi vyhovuje.

tak to je všechno moc pozitivní, jen mi u toho všeho chybí info, jestli už mladá taky stihla dostat přes držku 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, kuncák7 napsal:

Po 5ti letech jsem dal klíče od bytu jiné ženě než neterim :-))).

Včera jsem místo klidného sledování fotbalu do 22 hod suroval (ještě že při Luxovani se dá sledovat na mobilu přenos), dnes jsem opravoval třetí zámek na dveřích (nefunguje už cca 7 let), skříňku v koupelně a připojoval pračku, kterou jsem včera koupil a dnes dovezl). Ale na oplátku slyšel, jakej jsem šikulka (a to tónem, který to myslel vážně a ne tím-už jsem ti to říkala před měsícem, no konečně). A ač tyhle práce přímo nesnáším, tak kdyby řekla, jdu montovat skříně. 

Jo, chybělo mi to. Leze to do peněz, ale chybělo. 

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holka udělala talentovky a vzali ji na uměleckou školu se zaměřením balet 💓 Jsem vůbec nečekal, že něco takového budeme ve čtyřech letech absolvovat a že tam bude taková tlačenice :wacko: A tak si tatínek hned na oslavu koupil letenku na Rhodos a zamluvil si tam na týden krosku 🤣 Uvidíme tedy jak se bude vyvíjet korona, ale za tři litry nekupte to....kurňa, když já bez toho móře prostě nemůžu existovat.

ostrov-rhodos-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...