Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, African napsal:

Holka udělala talentovky a vzali ji na uměleckou školu se zaměřením balet 💓 Jsem vůbec nečekal, že něco takového budeme ve čtyřech letech absolvovat a že tam bude taková tlačenice :wacko: A tak si tatínek hned na oslavu koupil letenku na Rhodos a zamluvil si tam na týden krosku 🤣 Uvidíme tedy jak se bude vyvíjet korona, ale za tři litry nekupte to....kurňa, když já bez toho móře prostě nemůžu existovat.

ostrov-rhodos-2.jpg

Kolik z kolika brali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Sněhulák napsal:

Kolik z kolika brali?

Nevím,  ale prcků brali málo. Od holky ze školky z její třídy se hlásilo šest holek, vzali dvě, naštěstí největší kamarádku. No a školek tady máme asi pět, tak tipuji okolo deseti kousků... Ale opravdu přesně nevím.... 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, African napsal:

Nevím,  ale prcků brali málo. Od holky ze školky z její třídy se hlásilo šest holek, vzali dvě, naštěstí největší kamarádku. No a školek tady máme asi pět, tak tipuji okolo deseti kousků... Ale opravdu přesně nevím.... 

Drsné v takovém věku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sněhulák napsal:

Drsné v takovém věku...

Nejedná se o zájmový kroužek, ale o školu což mě trochu také zmátlo. Prý standard tyhle talentové zkoušky a pokud to holce nepůjde, tak za rok bye bye...vůbec o nic nejde, vždyť je to furt prcek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Murphy97 napsal:

Ty umis zit, Afri!
🤟

Je to jen rychlá reakce na nabídku :D Vypadá to že Ryanair se zkouší protlačit, první rezervaci za tři litry mi zamítli a nabídli tu samou za 2.170,00 Kč + 80,00 Kč storno pojištění. Moc jsem to nepochopil, ale co, nechápu toho víc poslední dobou, takže zaplatil a už jsou letenky v emailu... Původně jsme chtěli Sardínii, ale motorky jsou letos s našim překvapením docela drahý, Rhodos týden Kawasaki 250 za 4.200, 00 Kč. To jen aby řeč nestála a někdo se doma nudil :guitar: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšil mě až nečekaně vstřícný přístup paní z NESTu při přesměrování (už tak levného) výprodeje z Chrono24, kdy se nejen ušetřilo za provizi ale ještě zbylo na extra řemínek a poštovné zdarma :notworthy:

Teď už jen doufejme že PPL nezklame, aby mohlo být pokračování v chlubírně a ne v poštovně-nasíracím vlákně... :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: PPLák mě vytáhnul z pelechu už v 8:17 (ani ne 28 hodin od první poptávky na Chrono24!), bonusový řemínek i se zalepenýma bulvama přehozen bez "collateral damage" - tož ještě jednou díky a dobré ráno všem do NESTu! ⌚☀️

IMG_3774.jpg.8362e80fd9a089e0fa9f37a0c5db3bf2.jpg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšila mě, fantastická sobota ve společnosti dvou chronomagorů, žádná elektřina, wifi, jen fantastická nálada, dobrý jídlo a pití. 🙂

Tady je svět, naprosto v pořádku.

Pepo a Františku bylo mi ctí. 

rps20200705_122352.jpg

rps20200705_122422.jpg

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, guzmic napsal:

Potěšila mě, fantastická sobota ve společnosti dvou chronomagorů, žádná elektřina, wifi, jen fantastická nálada, dobrý jídlo a pití. 🙂

Tady je svět, naprosto v pořádku.

Pepo a Františku bylo mi ctí. 

 

 

Já děkuju, bylo to super, na podzim repete🍻.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný, slunečný a pro mě důležitý prodloužený víkend v horách. Načerpal jsem plno energie a všechno dopadlo jak jsem doufal.

Část na úspěchu má i zdejší člen long, který mě vybavil tou nejdůležitější proprietou pro tento výlet. Díky Míro, líbí se moc!

 

2B325F6F-B48C-4706-9750-B2D520361990_1_105_c.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vracena penezenka. Ani jsem nevedel ze jsem ji ztratil. Vcera vecer zapomenuta na strese auta, dnes spadla z auta na kruhaku a hodny motorkar nasel, z vizitek obtelefonoval kontakty, nakonec mi volali od doktora, ze nekdo nasel moji penezenku a mam mu zavolat. Jak normalne hotovost uz temer nenosim, tak zrovna jsem tam mel skoro 10k a milion karet a vsechny doklady. Uz ji mam zpatky, nalezce dostal dobry vino, dekuju a snad se mu dobry skutek vrati. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takova blbost. Už dlouho jsem chtěl hůl na špacíry do lesa. Tak jsem ufik větev z náletového javoru, obrousil, ozdobil, kamarád udělal kovanou špici a voila, už s ní dělám parádu. Je delší, po rameno, abych nevypadal jako dědek🙂.

91EEEB04-17DB-4707-8223-B03A2CB2846D.jpeg.21dfaf7b6dd42d5d507bb5335bf28747.jpeg5491BDA2-9B2E-4DCD-AE72-AACA4686F2A4.jpeg.31d90a53af07b27d5b4f6599b4eefc69.jpegB5FD99AE-6FBB-4629-BD36-405F00C640E9.jpeg.05d571e78325e9ca2da105a3b45e59c4.jpegE3A71F86-E0EF-4BB7-807D-B9DCBB5CA095.jpeg.3155f432ecb6f195dbe47375d162e839.jpegCDD77802-4CBB-4946-9B3D-E61A93E93893.jpeg.c253ca4f9898ea7416cb97355a6e3718.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...