Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 18 minutami, Radimk napsal:

A mám doma inženýrku. Letošní náročný akademický rok pro nás z poloviny končí. Žena dnes a dcera na Masaryčce do měsíce. Uff, a potom chvíli klid a nastoupí ta mladší. To teprve vysoké školství zapláče ;)

Mám tam obě starší a můžu ti říct, že vysoké školství už pláče :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Roman I. napsal:

Takova blbost. Už dlouho jsem chtěl hůl na špacíry do lesa. Tak jsem ufik větev z náletového javoru, obrousil, ozdobil, kamarád udělal kovanou špici a voila, už s ní dělám parádu. Je delší, po rameno, abych nevypadal jako dědek🙂.

CDD77802-4CBB-4946-9B3D-E61A93E93893.jpeg.c253ca4f9898ea7416cb97355a6e3718.jpeg

 

No vida, máš bodec, už nejsi divný chodec... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 7. 2020 v 16:26, Roman I. napsal:

Takova blbost. Už dlouho jsem chtěl hůl na špacíry do lesa. Tak jsem ufik větev z náletového javoru, obrousil, ozdobil, kamarád udělal kovanou špici a voila, už s ní dělám parádu. Je delší, po rameno, abych nevypadal jako dědek🙂.

 

 

Jeden maník na netu se tebou inspiroval :)

David-Beckham-jokes-about-his-extensive-hat-collection-as-he.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám trochu delší.Kousek pod bradu.  Dnes jsme byli s paní na vejšlapu a já jdu rychleji než ona s pejskem. Takže jsem na ně občas čekal. Okamžitě jsem vychytal úhel podseknutí a opíral se o ni jak kluci od výkopů o lopatu. Bezva. 
@milis. Hul je pekna. Jestli chces, tak ti taky takovou udelam. Jestli mas furt chabrus zada, tak se s ni muzes k staru belhat po Hradci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 7. 2020 v 19:10, Jan Procházka napsal:

Krásný, slunečný a pro mě důležitý prodloužený víkend v horách. Načerpal jsem plno energie a všechno dopadlo jak jsem doufal.

Část na úspěchu má i zdejší člen long, který mě vybavil tou nejdůležitější proprietou pro tento výlet. Díky Míro, líbí se moc!

 

2B325F6F-B48C-4706-9750-B2D520361990_1_105_c.jpeg

Jsem  nějak příliš zaměstnán !

Chodim sem málo. Mám radost, že vše dobře dopadlo a trefili jsme to společně .

Paráda👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První lekce za námi, děti z koní úplně paf, mám z nich radost :thumbsup_anim: Holka už se po pěti km trochu kroutila, ale dala to. Za čtrnáct dní repeté, a já si snad vezmu taky koníčka...úplně mě to lákalo a jak se říká, nejhezčí pohled na svět je právě z koňského hřbetu :guitar:

DSC00514.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...