Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Dneska mě potěšil výlet do Glashutte. V Čechách všude davy, tady úplně mrtvo. Muzeum sice bylo zavřené, ale měl jsem domluvenou exkurzi do Tutimy a to bylo super :). Každopadně si po loňském Schaffhausenu odškrtávám další hodinářskou destinaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec nefunkční chrono na mých iwc bude k něčemu dobrý, udělá se servis a hodinky budou jak nové. Nosím je nejvíc, tak je to potřeba a já mám po starosti. Komunikace super. Děkuji tu všem, od kterých jsem dostal doporučení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, prischera napsal:

Dneska mě potěšil výlet do Glashutte. V Čechách všude davy, tady úplně mrtvo. Muzeum sice bylo zavřené, ale měl jsem domluvenou exkurzi do Tutimy a to bylo super :). Každopadně si po loňském Schaffhausenu odškrtávám další hodinářskou destinaci :)

Muzeum je perfektní , stojí za to, ještě neškrtej😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Hasňa napsal:

Tož to je hrůza. Promiň. Podle mě nevkus nejvyššího kalibru. Opakuji, podle mě, takže možná je všechno jinak. Toho Forestera bych bral hned. emoji6.png

 

Já vím, že je to hrůza 😄 poridil jsem to opilý jako vtip, že s tím nastvu ženu :-D. To byl právě účel, aby to vypadalo co nejnevkusněji.

.

Nemám v plánu to tam mít dlouhodobě... ale za tu prču mi to stalo. 🙂

a Forester je dobrý. Žena na to nedá dopustit, mám to jako auto na psy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...