Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

V 5. 8. 2020 v 23:54, Zmizík napsal:

Potěšilo mě, že konečně znám někoho, kdo se osobně potkal s někým, kdo má tu koronu. Zas ale bohužel je to brácha, takže tím se to všechno maže.

Tak já to mám doma také. Manželka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, bandicoot napsal:

Dam to sem, protože jsou to prostě borci. Kéž by se jim povedl další život.

Je to podvod - to je tak, když člověk neověřuje zdroje a postuje píčoviny...

https://denikn.cz/415963/rodice-se-jim-zabili-v-aute-aby-je-nedali-do-detskeho-domova-zili-tri-nezletili-bratri-z-prahy-tajne-sami/?ref=list

Za trest si nastuduju seznam fake news serverů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 8. 2020 v 14:26, bandicoot napsal:

Je to podvod - to je tak, když člověk neověřuje zdroje a postuje píčoviny...

https://denikn.cz/415963/rodice-se-jim-zabili-v-aute-aby-je-nedali-do-detskeho-domova-zili-tri-nezletili-bratri-z-prahy-tajne-sami/?ref=list

Za trest si nastuduju seznam fake news serverů.

jo na to jsem taky čuměl, ale zkraje se mi to moc nezdálo... i když u nás je dnes možné vše. a ukázalo se. :eek:

No ono někomu v neštěstí posílat prachy na účet není jen tak, zatím jsem to udělal jen jednou, na účet strojvůdci pendolína, co mu vjel kamion s plechama na koleje a zůstal tam stát, debil. Ten strojvedoucí to snad i dnes zvládá, tedy život. Doufám a přeju mu to. :notworthy:

**

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, kuncák7 napsal:

Tak, o dovolenou zažádáno v systému, už mi jí snad nikdo neodpáře. A pomalu se můžu těšit. Měsíc v klidu.

No tak paráda, jedeš k móři? Já mám taky měsíc s krátkými mezi zastávkami v práci a strašně si to užíváme, křižujeme tu naši českou hroudu a těžká pohoda :D Do konce po letech nás kola zavezli do Špindlu, ty vole, no to je hrozná kašpařina to centrum, ani kafe jsme si nedali, výš už pohoda. No nic, aspoń jsme tam s klukem načerpali trocha toho adrenalinu :punk:

Spindle 1.jpg

Spindle.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu Albánii, Černou Horu ( chtěl bych stihnout i Moldávii ) a pak sebou šlehnu na cca 7-10 dnů na pláž ( Hvar ).
Myslíš asi Makedonii, nebo to máš takhle rozhozené?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Frostie napsal:
před 24 minutami, kuncák7 napsal:
Jedu Albánii, Černou Horu ( chtěl bych stihnout i Moldávii ) a pak sebou šlehnu na cca 7-10 dnů na pláž ( Hvar ).

Myslíš asi Makedonii, nebo to máš takhle rozhozené?

Mám to rozhozený. Makedonii jsem měl loni a předloni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšilo mě, že mám super dceru, vydrželi jsme spolu bez mámy od neděle na Portáši, každý den lehká turistika cca 5 km a včera "noční" výprava s čelovkou...

Příští léto jí bude skoro 5 tak už to vidím na první přespání v lese. 🙂

Jo, a táta zjistil, že mu stačí jen jedny hodinky.... :-DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Tak si to pěkně užij a občas nějákou tu fotečku pro potěchu oka please ;)

Radost byla, jak se zdá, předčasná. Vedení se to nějak nelíbí ( prý max. 3 týdny ). Na to, že mám k dnešku nevybraných 36 dní je to mazec. 

Diplomaticky to tu řeším :thumbsup_anim:, což je mé druhé já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kuncák7 napsal:

Radost byla, jak se zdá, předčasná. Vedení se to nějak nelíbí ( prý max. 3 týdny ). Na to, že mám k dnešku nevybraných 36 dní je to mazec. 

Diplomaticky to tu řeším :thumbsup_anim:, což je mé druhé já.

Tak tak, dej holkám pár výchovných a uvidíš jak se bude hned všechno líbit... 🤣

Ale ne, dělám si legraci, přeji krásnou dovolenou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, guzmic napsal:

Potěšilo mě, že mám super dceru, vydrželi jsme spolu bez mámy od neděle na Portáši, každý den lehká turistika cca 5 km a včera "noční" výprava s čelovkou...

Příští léto jí bude skoro 5 tak už to vidím na první přespání v lese. 🙂

Jo, a táta zjistil, že mu stačí jen jedny hodinky.... :-DD

:thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kuncák7 napsal:

Radost byla, jak se zdá, předčasná. Vedení se to nějak nelíbí ( prý max. 3 týdny ). Na to, že mám k dnešku nevybraných 36 dní je to mazec. 

Diplomaticky to tu řeším :thumbsup_anim:, což je mé druhé já.

To je v klidu, ja mam pres 50 dni a nic co sem zadal neproslo, naridili mi treba od stredy do stredy a podobne. Bud rad za 3 tydny v kuse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, zceyee napsal:

To je v klidu, ja mam pres 50 dni a nic co sem zadal neproslo, naridili mi treba od stredy do stredy a podobne. Bud rad za 3 tydny v kuse.

Ještě nemám ani to. Vše se uvidí. Už jsem v klidu, jen kluci co jedou se mnou z toho moc odvázaní nejsou. Neteřím to je celkem fuk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...