Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky



[mention=36709]Prochy68[/mention] Bacha ať Tě někdy nad ránem neprobudí nějakej uvědomělej slivec s namířenou krochnou (třeba pod záminkou lovu pytláků), když teď v létě u u kobliháře vycházel jeden “osvětový” článek za druhým, jak asociální a nežádoucí je chrápat nadivoko v autech/obytňácích a neplatit DPH v hotelech/kempech...


Všechno se dá resit, v oknech mám laitovo, takže větrat se dá bez hmyzu, zacloneni vyřeším a když chcije víko kufru to jistí. Mám to na pár akci ročně a jsem s tím nezavislej

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čest práci, ten tvůj karavan je super! Mám na chlup stejného služebáka, na chlup, a takhle si z něj udělat ložnici bych moc chtěl. Onehda jsem po firemním večírku spal v dešti pod zahradním přístřeškem pod lavičkou a nesmírně jsem záviděl kolegovi sucho v Sorentu, které má rovnou podlahu po sklopení sedadel. Pěkně pootevřené okýnko v pátých dveřích, čerstvý vzduch a sucho. Já jsem byl ráno mokrý a v mizerné náladě. Nemáš někde technický výkres té vestavby a té matrace, aby to udělalo rovinu? Ihned bych to zadal do výroby. Kolik měříš?  
Mám 178, plocha je 190x100. Šlo by to i delší, já chtěl abych s tím mohl jet v případě potřeby i v rozloženém stavu, proto jen 190 což mě stačí. Plán nemám, byla to improvizace a jak to nevycházelo do roviny tak jsem to podkládal a podkládal (•‿•). Ale funkční to je, můžu to vyfotit a změřit kdybys tedy chtěl.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasno, uz jsem to tady nekde postoval. Tohle je pomerne mala V60, stara bedna od brambor a skladaci matrace od bazenovyho lehatka. Za nula nula nic hodne parady, rovna podlaha 2m a naposledy 3 noci na Sazave na pohodu.
A Radek at si spi pod sirakem 
0FF7C51E-232D-4F53-B637-214E5323D9D6.jpeg.93fdf1f8ad9149c1edb5a86ff69b803e.jpeg
F62C1A8F-0CC0-4540-8315-EECC36DA8CAD.jpeg.8cc8b4f59e9619b09e7beef027c7305d.jpeg
ED22A856-6703-4CD8-B686-100C719E2923.jpeg.8d0b992055997c6bbf964a6eeeb6a571.jpeg
F2C328F9-5EAE-4AD4-BF65-5B5AA4B56587.jpeg.8e1db02888b319191c35f91e2651dcde.jpeg
Já to řešil podobné, schod vyplnit dvouma přepravka a pod hlavu termobox s pivem, ale už jsem chtěl něco sofistikovanejsiho

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 178, plocha je 190x100. Šlo by to i delší, já chtěl abych s tím mohl jet v případě potřeby i v rozloženém stavu, proto jen 190 což mě stačí. Plán nemám, byla to improvizace a jak to nevycházelo do roviny tak jsem to podkládal a podkládal (•‿•). Ale funkční to je, můžu to vyfotit a změřit kdybys tedy chtěl.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Jo, kdybys měl někdy náladu, tak to nafoť prosím. Díkes. Nespěchá to, až třeba někdy příležitostně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hasňa buď se to řeší uplne "na míru" jako treba - luzkovauprava.cz . Nebo univerzální deskou (matrací) a schod v kufru řešit podložkou (třeba polystyrenové pásy) u O3 je ten rozdíl tuším 11cm (už je to dlouho co jsem to načítal, tak si tu míru raději ověř). Já se na to nakonec vybodnul- upotřebyl bych to tak jednou za rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hasňa buď se to řeší uplne "na míru" jako treba - luzkovauprava.cz . Nebo univerzální deskou (matrací) a schod v kufru řešit podložkou (třeba polystyrenové pásy) u O3 je ten rozdíl tuším 11cm (už je to dlouho co jsem to načítal, tak si tu míru raději ověř). Já se na to nakonec vybodnul- upotřebyl bych to tak jednou za rok.

Jo, tu stránku jsem dneska taky našel. Ale ty polystyreny a třídesková skládačka na pantech by asi taky byla cesta.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Hasňa napsal:
před 13 hodinami, nettopejr napsal:
@Hasňa buď se to řeší uplne "na míru" jako treba - luzkovauprava.cz . Nebo univerzální deskou (matrací) a schod v kufru řešit podložkou (třeba polystyrenové pásy) u O3 je ten rozdíl tuším 11cm (už je to dlouho co jsem to načítal, tak si tu míru raději ověř). Já se na to nakonec vybodnul- upotřebyl bych to tak jednou za rok.
 

Jo, tu stránku jsem dneska taky našel. Ale ty polystyreny a třídesková skládačka na pantech by asi taky byla cesta.

Já jsem tohle vyřešil 12 cm polystyrenem 1x1 metr. Je to levné jednoduché, ale má to jedu zásadní nevýhodu. Ten polystyren je třeba lehce oříznout u sedaček, jak jsou na krajich takový ten výstupek. Tím, že jsem to krajel před cestou viktorinoxem, se to prostě droli a dělá to bordel v autě. Teď bych to řešil 10 cm polystyren nebo 10 cm hranolek a k tomu dve 1x1 metr desky. V soucasnem setupu mi totiž chybí asi 20 cm délky, coz jsem resil položením lezeckeho lana na vysunutou hlavovou opěrku:-D

A proč tam ten schod je je celkem jasné. Ziskali tím 120 litrů prostoru aby mohli říct, že mají největší kufr ve své tride... pokud by byla rovna podlaha, mělo by to stejný kufr jako i30. Tam se rozhodli místo honění litrů udělat rovnou podlahu. Ona se k tomu snad dělala i dvojitá podlaha, tak jak se dělá teď třeba ve Scale, ale tu ti do sluzebaku nikdo neobjedná, když stojí 3 500...

20200828_194535.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem svůj starý vyskakovací nůž. Někde jsem ho před lety založil a nemohl najít i přes několikeré vyhlášené pátrání. Dnes jsem se nutně potřeboval najít paracord šňůru, tu jsem sice nenašel, ale za to mám nůž. No a už vím, proč byl tenkrát odloženej, musím sehnat nové střenky a vymyslet, jak se to tam nýtuje... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...