Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, nettopejr napsal:

Nevím jak ty, já nevidím piráty, ale blogerku Kateřinu Bartkovou.
Tvoje představa, že kdo mluví o moři musí být pirát je divná 🙂

Já Bartkovou neznám, na politiku kašlu a v mailu bylo uvedeno, že se jedná o členku pirátů, takže jsem to tam taky připsal.

Zaujal mne místopis - jih rakouska x sever německa a pak samozřejmě " regulace " moře. Smál jsem se až za roh 😄

Svoje představy o moři a pirátech si spojuji s páskou přes oko, šavlí a lodí s plachtama 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Irwinek napsal:

 v mailu bylo uvedeno, že se jedná o členku pirátů, takže jsem to tam taky připsal

Můžeš mi poslat emailovou adresu prosím?  Je to naléhavé, psal mi můj velmi dobrá přitel z Annandalle, top města Nigérie, že my spolu dědicem 100.000.000,00 USD, které je potřeba urychlení jednat pro převod ze země. Navrhuji provizi pro mě ve výši 25%, kdy ty příteli poslat malá záloha a já vše zařídit pro ty můj přitel.

 

:D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je obyč buchta co nahrává blbosti na sociální sítě. Je to partnerka nějakýho sportovce. A tahle kauza s regulací proběhla celým českým netem. A v tom hovnu se ještě pak matlal její tatik, který veřejně obhajoval jak to myslela... Ta šou měla nejmíň tři díly.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Irwinek napsal:

Já Bartkovou neznám, na politiku kašlu a v mailu bylo uvedeno, že se jedná o členku pirátů, takže jsem to tam taky připsal.

Řetězové maily posílá pětina seniorů. Je v našem zájmu odnaučit je to, míní lektoři

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/seniori-retezove-emaily-trollove-elpida/r~4bc1f5faef4a11e99d020cc47ab5f122/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Bert napsal:

Řetězové maily posílá pětina seniorů. Je v našem zájmu odnaučit je to, míní lektoři

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/seniori-retezove-emaily-trollove-elpida/r~4bc1f5faef4a11e99d020cc47ab5f122/

Jsem v klidu, senioři doma neumí ani otevřít e-mail a ti, co mi chodí do práce ani netuší, co to je :-)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...