Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Před hodinou, mAra_ napsal:

Potěšil mě, a to velmi, kolega Seamaster. Po dlouhém souboji dvou vůlí se nakonec rozhodl, že mi prodá hodinky! 😄

Uz se na ne moc těším....

Díky!

Edit: už míň mě potěšila žena svým komentářem, ale to je vždycky tak... Už si zvykám :)

Tak sa podarilo? Super, parada, krasne su, uzivaj albatrosy:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, bandicoot napsal:

@kuncák7 Tak když jsou zavřený hospody i na jedno k parapetu a oldskůl bufety na stojáka, tak se člověk nemá kde zasnít a prostě chodí no.

I tak dost čumim, že 34,7 máš před třetí odpolední, to je slušný.

Nechci do MHD a navíc se to muselo obejít. Když mi mají lidi nadávat, tak jim můžu říct, že jsem tam byl osobně :-)) 

 

před 21 minutami, Prochy68 napsal:
před 3 hodinami, kuncák7 napsal:
Dnes jsem si utvořil rekord v chůzi po praze, díky kontrolam v terénu (rozšiřování zón) jsem to dnes zaokrouhlil na 34,7 km. Tohle se mi bude blbě prekonavat. 

Dobrej trenink

I dobre boty - La sportiva. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

Dnes jsem si utvořil rekord v chůzi po praze, díky kontrolam v terénu (rozšiřování zón) jsem to dnes zaokrouhlil na 34,7 km. Tohle se mi bude blbě prekonavat. 

Dobrý, já už se 14 dní nemůžu dostat přes 29, ještě v srpnu to šlo v poho třeba týden po sobě a ted se vždycky někde kousnu a pak už to nedotáhnu 😞 každopádně dělám součty večer, ne odpo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Irwinek napsal:

Dobrý, já už se 14 dní nemůžu dostat přes 29, ještě v srpnu to šlo v poho třeba týden po sobě a ted se vždycky někde kousnu a pak už to nedotáhnu 😞 každopádně dělám součty večer, ne odpo 🙂

Zastavil jsem se na 42,9 km. Šel jsem z práce domů pěšky. Když jsem viděl co jede na lince, tak raději risk po svých. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Irwinek napsal:

Taky dobrý 🙂 Já letos 17. 7 - 62,7 km - poměrně rovnoměrná účelová celodenní cesta - čistil jsem si hlavu a krapítko to přetáhl a večer málem nevylezl z vany 🙂

Tak já kontroloval značky :-)). A z vany lezu za chvíli a cítím, že to moc nepůjde :-)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...