Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Prochy68 napsal:

 

No ja jsem ten magor, co si tu stovku obcas da :-)) Ale ted uz jen jednou rocne, protoze jsem pekne veprovej. Ale porad planuju, ze az zhubnu 15kilo, tak ze si to zkusim zabehnout :-)) ......nekdy...

Tak dobře, od Tebe to teda s tím tréninkem beru 🙂

jen jsem zvědav, jestli to dáš po té padesátce 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšila mě tato knížka 🙂 Jen přemýšlím, jestli jsem politicky korektní že ji mám, nebo jestli se mám bát, že mi do baráku vtrhnou hysterický ochránci barevných práv, že jsem ultrarasista 🙂

IMG_20201017_104436.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Prochy68 napsal:

Když ujdes 50, ujdes i 100, je to víc v hlavě než v nohach

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Tak určitě 😄

Nechám si to projít hlavou, ale už dopředu vím, že těch 50 je tak akorát 😄 Na delší mám auto, a kdyby bylo nejhůř, tak kolo - tam už na nějaké stovce nesejde :_D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, bandicoot napsal:

Ale tohle je lahůdka, kterou jsem dlouho (víc jak čtvrt století určitě) neměl v ruce, budu muset pohledat, kde ji mám.

🙂 přesně. Knížka pro fajnšmekry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, nickolas napsal:

Takhle jsem to sice nemyslel, kdyz uz jsi to nakous...krasne 3+1, 4.patro bez vytahu...cooo? 🤣

Jsem to napsal hodně stroze, pravda :D Myslel jsem, že bych neměnil za nějakou placku, protože preferuji kopce a kámen. A upřímně radši to 3+1 tady u nás, než luxusní barák právě na nějaké té placce.....a teď koukám, že jsem v tom lese měl asi zůstat :weird:

IMG-be6154d07d56a2c4f5e353096265e6df-V.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišla mi z Knihy Dobrovský do mailu nabídka, no nekup to když kniha stála 29 Kč, poslání do zásilkovny dalších 19 ,-. Jenže ouha, vyšel mi pozitivní Covid test, 10 dní v karanténě, nechám so prodloužit uloženi o den, tedy do úterý  (včera), v sobotu mi bylo trošku hůř, tak jsem si radši prodloužil karanténu, a že si musím prodloužt i uložení, pochopitelně jsem na to zapomněl. Neděle, pondělí, úterý OK, dneska konečně mažu do práce, knížku už měli poslat zpátky, le říkám si, zkusím to. A ona tam na mě čekala, a jelikož výdejna je v čokoládovně, tak jsem přikupil něco na zub. Čokolády teda byly drahý jak prase, ale co už, myslím že lockown budu snášet o něco líp 🙂 

IMG_2142.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...