Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Prochy68 napsal:

Ja sem jedu uz asi po ctvrty, ale nikdy jsem sem nedojel protoze vzdycky bylo neco zajimavyho po ceste a nestihl jsem to, az dnes.

Parádní tam, byl jsem tam před lety s manželkou ještě jako bezdětný a byla to pecka, budeme se tam muset zase vrátit :guitar: Celý víkend byl famózní, dnes opět super výčumy... 

DSC_0666.jpg

DSCPDC_0002_BURST20201025150001195.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se zapojím.

Děda mi před 20 roky dal časopisy ABC a tam na zadní straně vyházeli příběhy Kruanovo dobrodružství a příběhy Malého boha.

Dnes nevím, kde to skončilo – zeptám se mamky, měl jsem všechny – doufám že to neskončilo ve sběru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde zmiňované mám všechny. Četl jsem je tehda v abc, už po cestě od PNS, pak jsem si je všechny koupil knižně, dneska se ty knižní speciály draží celkem za raketu, a i dnes se k Vzpouře, nebo k Tvrzi, nebo ke Klossovi, ale třeba i ke Kronice Strážců, když jsem sám doma a nikdo mě nevidí, rád vracím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera okolo čtvrté odpoledne jsem ještě dokončoval dvacetikilometrový trip jen v kraťasech a lehčí mikině. Dnes v osm ráno už jsem musel odhrnovat sníh. Padá to i v 800 m.n.m. docela slušně. Myslím, že sezóna začala 🙂 Akorát to vidím spíš na skialpy, protože v těch Covid sračkách tady ve Schladmingu nikdo neví, co bude s lanovkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Hasňa napsal:

Zde zmiňované mám všechny. Četl jsem je tehda v abc, už po cestě od PNS, pak jsem si je všechny koupil knižně, dneska se ty knižní speciály draží celkem za raketu, a i dnes se k Vzpouře, nebo k Tvrzi, nebo ke Klossovi, ale třeba i ke Kronice Strážců, když jsem sám doma a nikdo mě nevidí, rád vracím. 

Tak první lavička za trafikou to jistila, vyjímkou byl slejvák, to pak v podchodu 😄

Nedávno jsem pročetl nové knižní vydání Rychlých šípů - už to nemělo to kouzlo 😞

Ale od Šorela by měl někdo natáčet film, myslím, že práva koupili amíci - s dnešní technikou by to mohlo být dokonalé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...