Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

jo, vlaštovka a další díly byly taky čitelné . Teď se koukám na Pány kluky a pak se věnuji Kotletovi
Jj, Páni kluci, to je klasika. Jinak také miluji knížky O. Batličky, mj. Přivedly mne k mému zájmu o rozhlas a radiotechniku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Batlička supr. A ještě jsem ujížděl na týdle knížce od Miloše Zapletala. Je to tady z Jizerek, kluk musí v rámci táborový zkoušky strávit noc a den sám v horách, a krom rejžování safírů se v divočině setká se smrtí. Fakt lahoda :)

 

stezka.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě udělalo radost, že jsem skoro za den a půl zpevnil plot (pes nějak moc narostl) ... A že to drží jak svině moc...

Abyste věděli, co je změnový bod : tak to prkno, kterým jsem to Přiklopil zvenku...

PXL_20201029_153437503.jpg

PXL_20201029_153333979.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, mAra_ napsal:

Mě udělalo radost, že jsem skoro za den a půl zpevnil plot (pes nějak moc narostl) ... A že ti drží jak svině moc...

Abyste věděli, co je změnový bod : tak to prkno, kterým jsem to Přiklopil zvenku...

PXL_20201029_153437503.jpg

PXL_20201029_153333979.jpg

Tati, a kdo je za tím plotem?

My, synku, my  😄 😄 😄

 

Promiň, musel jsem 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, mAra_ napsal:

Mě udělalo radost, že jsem skoro za den a půl zpevnil plot (pes nějak moc narostl) ... A že to drží jak svině moc...

Abyste věděli, co je změnový bod : tak to prkno, kterým jsem to Přiklopil zvenku...

Nacase to oslavit flaskou niecoho dobreho a pri tej prilezitosti dokupit parozie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...