Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Horhe napsal:

Normálka ne, bafneš starou, dotáhneš jí pod peřinu, tam jí ukážeš jak hodinky svítěj a pak jí pošleš vařit

Takže to vychází, tak jednou za dva, tři roky s manželkou společně pod peřinou, nic moc.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, martar napsal:

Mimochodem mi teda hlava nebere, jak můžou amíci mít sudý počet volitelů. Asi mají fakt rádi adrenalin. Kdyby to skončilo 269:269, tak jako ring s bahnem pro oba kandidáty? :D Bych si na toho Donalda pak přece jen vsadil :)

V případě remízy odhlasují nového prezidenta členové Sněmovny reprezentantů. Každý stát z celkových 50 má jeden hlas bez ohledu na to, že někde je pouze jeden reprezentant, jinde mnohem víc - Kalifornie jich má 53, ale stejně jen jeden hlas. Kdyby byla remíza i tady, tak se myslím hlasuje pořád dokola dokud to nedopadne. 🙂 Nutno podotknout, že v novodobé historii remíza nikdy nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ring s bahnem by byla vetsi sranda :) Díky.

Ještě nechápu jednu věc: podle AP je Arizona s 88% spočítaných hlasů uzavřená ve prospěch Bidena. České sdělovací prostředky naopak uvádějí, že Trump na Bidena v Arizoně dotahuje. Tak jak to je? 

před 2 hodinami, Milan59 napsal:

V případě remízy odhlasují nového prezidenta členové Sněmovny reprezentantů. Každý stát z celkových 50 má jeden hlas bez ohledu na to, že někde je pouze jeden reprezentant, jinde mnohem víc - Kalifornie jich má 53, ale stejně jen jeden hlas. Kdyby byla remíza i tady, tak se myslím hlasuje pořád dokola dokud to nedopadne. 🙂 Nutno podotknout, že v novodobé historii remíza nikdy nebyla.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, dawe009 napsal:

Danke! Radost velká. Dokonce jsem se potkal s paní majitelkou a výjimečně nebyla protivna jak činže :)

To je potom otázka, jestli se s ní člověk vůbec chce potkat. Případně u ní vůbec nakupovat...tady chápu omezené možnosti v daném segmentu, ale i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, nickolas napsal:

To je potom otázka, jestli se s ní člověk vůbec chce potkat. Případně u ní vůbec nakupovat...tady chápu omezené možnosti v daném segmentu, ale i tak.

Tak u ní se nenakupuje. Jenom mi říkala, že doufá, že mám radost, že mě schvalovala v pořadníku..tak jsem ji říkal, že mám samozřejmě a šla do pryč :) Jinak osazenstvo je tam moc fajn, slečna/paní Bára byla moc milá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, dawe009 napsal:

Tak u ní se nenakupuje. Jenom mi říkala, že doufá, že mám radost, že mě schvalovala v pořadníku..tak jsem ji říkal, že mám samozřejmě a šla do pryč :) Jinak osazenstvo je tam moc fajn, slečna/paní Bára byla moc milá.

U ní, myslím v jejím obchodě. A ve finále jak to popisuješ, to fakt nevím jestli se smát nebo brečet...jsem vás osobně schvalovala, tak doufám že máte radost...tvl to je tragédie. Já chápu, že ty hodinky člověk chce, taky bych si je ve finále přál. Ale ten proces je fakt pošlapání zbytků důstojnosti. Samo z mého pohledu, nesoudím. Každopádně gratuluju a ať slouží 🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

U ní, myslím v jejím obchodě. A ve finále jak to popisuješ, to fakt nevím jestli se smát nebo brečet...jsem vás osobně schvalovala, tak doufám že máte radost...tvl to je tragédie. Já chápu, že ty hodinky člověk chce, taky bych si je ve finále přál. Ale ten proces je fakt pošlapání zbytků důstojnosti. Samo z mého pohledu, nesoudím. Každopádně gratuluju a ať slouží 🍻

Jasně že máš pravdu..já ji znám delší dobu a tohle je prostě její standard, já se usměju a něřeším ;) Jinak je personal profesionální. Já bych klidně kupoval jinde, ale u B se se mnou neba a nikdy mi nedodali jedinou věc. Tady to funguje a že je paní prostě svá..je no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, dawe009 napsal:

Jasně že máš pravdu..já ji znám delší dobu a tohle je prostě její standard, já se usměju a něřeším ;) Jinak je personal profesionální. Já bych klidně kupoval jinde, ale u B se se mnou neba a nikdy mi nedodali jedinou věc. Tady to funguje a že je paní prostě svá..je no :)

Ono tu jinde nebude o moc jinačejší, to je holt dnešní realita u Rolexu :( Ale nenech si to kazit a užívej :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...