Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Mě potěšilo že jsem na barák zase dokopal nějaké ty řemeslníky, protože to jsou strašně vražedné termíny všude :weird: Člověk slyší jenom, jo za tři, čtyři měsíce jsme u tebe a to ze všech stran, a třeba truhlář na zahradní domek, jó, v pohodě, za rok mi zavolej, to je jak čekačka na Rolexky :lol:

DSC_0119.jpg

DSC_0121.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Geodet napsal:

Á stěrka. Tam bude asi nový lino.

Jasný :thumbsup_anim: Doma jsme s ním dlouhá léta spokojený, tak jsem ho dal i do apartmá pro hosty. Ale jsou to tedy facky, všechno se mi to zdá poslední dobou nějaké drahé, asi stárnu... :D

_20201116_184551.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, straspol napsal:

Dvojitej šíkula !

Jsi to zakřikl, právě jsem řekl manželce že když ještě někdy náhodu vezmu štětku do ruky, ať mi dá zrovna pár facek :lol: Jsem nad tím strávil několik hodin, všude bordel, já vypadám jak sněhulák a ono se mi to začíná loupat, do prdele. Prý jsem měl celou místnost oškrabat, nebo silně naimpregnovat říkal mi teď jeden expert, šajze....už nikdy a teď sehnat někoho, kdo tu zkázu po mě napraví :weird:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně využité volno. Auto přezuté do nových papuček, a po cestě sem ještě pořešil Jéžíška, vyzvednul kfévároš.

Teď ještě s paní domácí vdechnem trochu dobrého vínka a odfajfknu si zas jeden pěkný den.

A k tomu rodinnému trápení- ségra jde zítra na operaci, všechno se pohnulo a na první dobrou to už nevypadá tak katastroficky. Tak uvidíme jak to zítra otevřou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Jsi to zakřikl, právě jsem řekl manželce že když ještě někdy náhodu vezmu štětku do ruky, ať mi dá zrovna pár facek :lol: Jsem nad tím strávil několik hodin, všude bordel, já vypadám jak sněhulák a ono se mi to začíná loupat, do prdele. Prý jsem měl celou místnost oškrabat, nebo silně naimpregnovat říkal mi teď jeden expert, šajze....už nikdy a teď sehnat někoho, kdo tu zkázu po mě napraví :weird:

Tak hlavně že jsi ušetřil 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, M3maniac napsal:

Tak hlavně že jsi ušetřil 🙂

Hm...a tím to neskončilo, pak telefon že strejc mrtvici a ještě k tomu všemu na dětský hřiště přišel otravovat zfetlej morgoš. Střídáme se s rodiči, že tam je z děckama vždycky jeden dospělej. Jsem docela rád, že vyšla řada na mě, protože tam sedí kolikrát ženský a ještě teď přemýšlím o co vlastně šlo. Se ztmívalo už, magor si mě nevšiml, rozbil dětem bungr, vyhrnul rukávy, přišel k dvoum klukům a jednoho chytil za ruku a začal s ním cloumat, no ten řval. Ale to už jsem byl u nich a bez váhání jsem s cigošem mrdnul o zem. Chvíli něco mumlal a pak se zvedl a utekl 😬 Mám z toho dost blbej pocit ještě teď, obvolal jsem rodiče a zítra jdeme ve dvou, ty vogo, drsnej kraj.... Parádní den 👎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...