Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 37 minutami, nickolas napsal:

Z nostalgie jsem dneska koupil Startky bez tlumiče. Že se dělají klasický s filtrem jsem věděl, ale bezfiltrovky mi nějak unikly. A světe div se, vůbec to není blbý!

Doufám, že tě budou pořádně škrábat v krku a až pojedeš sockou ( nevím, jak tomu nadáváte u Vás ), tak tě někdo nahlásí jako bacilonosiče :thumbsup_anim:. To víš, závist je sviňa :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škrábou až úplně na konci. Na začátku mě překvapují jak jsou jemný. A sockou nejezdím, nejsem socka! Vozím si prdel v, aktuálně velmi doporučovaném (ve vlákně o autech), 1,6 MPI od VW...a hulím Stařeny bez filtru. Tvl já jsem socka!!! :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

Škrábou až úplně na konci. Na začátku mě překvapují jak jsou jemný. A sockou nejezdím, nejsem socka! Vozím si prdel v, aktuálně velmi doporučovaném (ve vlákně o autech), 1,6 MPI od VW...a hulím Stařeny bez filtru. Tvl já jsem socka!!! :lol2:

Socka vypadá jinak : žere plesnivý sejry, chlastá starý víno a ta kára, co s ní jezdí, nemá ani střechu 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je na klinovkach, skoda ze byla mlha. Ale je to dost prtavy oproti puvodnimu, zase je tam ten prosklenej stit, kterej jsem v jedne osobe vcera za 20min zamlzil . Sedet tam 6 lidi, stejne nic neuvidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 11. 2020 v 16:01, Bert napsal:

Dnes mne potěšila nízká psychická odolnost zaměstnance call centra volajícího z čísla 730 701 537. Měl jsem zrovna dobrou náladu, tak jsem mu v půlce věty (jež z jeho strany obsahovala slovo životní pojištění) sdělil, že je to fajn, že mi volá, protože jsem se chtěl vždycky bavit s blbečkem, který se musí živit tak nedůstojným způsobem. Pak jsem se ho zeptal, jestli se ho rodiče už zřekli, nebo to mají v plánu udělat teď o víkendu. Zatímco něco mektal o tom, že hovor je nahráván, a že bych ho neměl urážet, měl jsem čas si připravit repliku na téma, že jeden známý tohle dělal, ale musel toho nechat, jelikož si ho nevážil ani vlastní pes, a každou noc mu v předsíni nachcal do bot. Odhaduji, že asi tak 15 sekund po tomhle to nevydržel a zavěsil . Posera jeden.

Tohoto drobného vítězství nad telešmejdem bych nedosáhl, kdyby nebyl Chronomag. Protože právě někdo z Vás zde totiž popisoval, kterak se udatně s otravou utkal. Díky.

Pokud myšleno vážně, tak jsi se slušně degradoval👏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...