Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Dnes mě vyzval na jízdní souboj na dálnici cca 25 letej typek v BMW stáří cca jako já (dovolil jsem si ho předjet když SMS koval). Z tohodle jsem vyrostl, takže nic a tak mi aspoň chtěl ukázat, jak mu to jede. Odpichl to pěkně, pak se zajiskrilo a upadl mu výfuk :-)). Když jsem jel zpátky z nemocnice, tak tam ten wul ještě stal :-)). Potěšilo mě to a moc, další snad poucenej blb, co si myslí, že pro něj pravidla neplatej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Irwinek napsal:

Ty jsi teda ale,  takhle se bavit neštěstím jiného 😄 😄

Jde i o to, že musel jasně vědět, jak by to dopadlo-jednickova Fabie v kombíku, to vždycky řídí nějakej závodník z F1 😂😂. Max u parkovacího místa co nejblíž Kauflandu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě vyzval na jízdní souboj na dálnici cca 25 letej typek v BMW stáří cca jako já (dovolil jsem si ho předjet když SMS koval). Z tohodle jsem vyrostl, takže nic a tak mi aspoň chtěl ukázat, jak mu to jede. Odpichl to pěkně, pak se zajiskrilo a upadl mu výfuk :-)). Když jsem jel zpátky z nemocnice, tak tam ten wul ještě stal :-)). Potěšilo mě to a moc, další snad poucenej blb, co si myslí, že pro něj pravidla neplatej. 
Jo to potěší

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi v Tobě viděl potenciál a tušil, že máš swapnutej motor  😄

Já včera ráno s fabkou předjel na dálnici Porsche 911a o kousek dál Mustanga 😄 a myslím, že jsem při té 70 - tce měl určitě míň sevřenej zadek, než oni. A nepochopím, co dělali v 5:15 na R 10 do Prahy. Namrzlo, oslizlo a mlha. Já bych se s tím bál, ten poršák měl vzadu alespoň 325, ne li  víc. Srazy jsou zakázané, a jestli to vezli někam zazimovat, tak snad bylo lepší si přispat a počkat, až to oschne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, kuncák7 napsal:

Jo, trivalec 1,4 TDI :-))). 

Já měl kdysi jako služebák 1,2 HTP 😄 

před 28 minutami, zceyee napsal:

Me teda vyfuk jeste neupadl, ale pro jistotu vozim kus dratu. :)

Ještě u Peugeota 505 GTi jsem vyměnil všechny díly od parohů dozadu, všechny tlumiče, spojky, trubky, prostě všechno, a …….. po 15 km mi upadly parohy od motoru a celý to zůstalo ležet na poloose, výkon spadl dolu a já to vyvazoval dětskejma punčocháčema. Když to kluci v servise viděli, tak se málem po.... Účel světí prostředky 😄 Bejt ta poloosa o cenťák vepředějc, spadlo to na zem, protože držák byl dost daleko a ty parohy by ho asi vahou utrhly a ta trubka by mi patrně prošla podlahou dovnitř. Jak se novým výfukem změnily tlaky, tak to šrouby nevydržely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, zceyee napsal:

Me teda vyfuk jeste neupadl, ale pro jistotu vozim kus dratu. :)

U Felicie, 3 hodiny po výměně za novej. Soudruzi v druhovyrobe při šetření-zkráceně nástavce. Privareni zabralo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Dnes mě vyzval na jízdní souboj na dálnici cca 25 letej typek v BMW stáří cca jako já (dovolil jsem si ho předjet když SMS koval). Z tohodle jsem vyrostl, takže nic a tak mi aspoň chtěl ukázat, jak mu to jede. Odpichl to pěkně, pak se zajiskrilo a upadl mu výfuk :-)). Když jsem jel zpátky z nemocnice, tak tam ten wul ještě stal :-)). Potěšilo mě to a moc, další snad poucenej blb, co si myslí, že pro něj pravidla neplatej. 

Na tohle já vždycky říkám spolujezdci který nadhodí jestli mi to nevadí  že mne někdo předjel, " velký kluci si s malýma klukama nehrají " 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Irwinek napsal:

Já měl kdysi jako služebák 1,2 HTP 😄 

Ještě u Peugeota 505 GTi jsem vyměnil všechny díly od parohů dozadu, všechny tlumiče, spojky, trubky, prostě všechno, a …….. po 15 km mi upadly parohy od motoru a celý to zůstalo ležet na poloose, výkon spadl dolu a já to vyvazoval dětskejma punčocháčema. Když to kluci v servise viděli, tak se málem po.... Účel světí prostředky 😄 Bejt ta poloosa o cenťák vepředějc, spadlo to na zem, protože držák byl dost daleko a ty parohy by ho asi vahou utrhly a ta trubka by mi patrně prošla podlahou dovnitř. Jak se novým výfukem změnily tlaky, tak to šrouby nevydržely.

Kolega mi kdysi popisoval situaci, kdy se jim s kvartetem rozsypala jejich ,,služební " oktávka a museli nutně do Německa. Tak vzal svou stařičkou Nevadu, a na Kateřině natankoval plnou, protože tenkrát ještě bývala v Německu paliva dražší než v Čechách  a chtěl šetřit... jenže tohle tomu autu neudělal už pár let, nebylo na to zvyklé a nádrž  se přímo u stojanu na pumpě  utrhla a  upadla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Irwinek napsal:

Nevím, zda to bude poznat, ale před barákem na stromě je 11 soviček 😄

Kalousi ušatí, jestli dobře vidím. Ostatně, jiný druh to může být jen těžko, poněvadž žádná jiná sova není takhle společensky založená. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, LukeD napsal:

Kalousi ušatí, jestli dobře vidím. Ostatně, jiný druh to může být jen těžko, poněvadž žádná jiná sova není takhle společensky založená. ;)

Dík, já jen vím, že byly u školky, a teď se přesunuly sem, ale obec chce ten strom pokácet, stejně jako ten u školky a jiný takový tady v okolí není. Ne že by mi vadilo, že tu nebude podělaný kus cesty, ale na druhou stranu, tady už moc přírody není a bude to ještě horší, páč to chtěj všechno vybetonovat na parkoviště 😞 starosta se vzhlídnul v betonové džungli a sám bydlí v rodinném domku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Irwinek Mno jo, vždyť stromy vlastně vůbec nejsou potřeba, že? Vždyť přece "jen" vyrábí kyslík, fungují jako nejlepší možná klimatizace, zadržují vodu, vypouští vodu do vzduchu, slouží jako životní prostředí pro spoustu živočichů, zpevňují půdu atd. Ale hlavně při kácení nekřičí, neřvou, nebrání se.

Nikdy mě nepřestanou fascinovat ti "milovníci" přírody, kteří si před domek do předzahrádky zasadí nějaký ten strom a jakmile přeroste určitou výšku či šířku, šup ho vykácet a vysadit další. Jako by to bylo spotřební zboží a ne živý organismus. Nicméně tohle už tak nějak nezapadá do rámce tohoto vlákna. Tyhle věci mě/některé z nás fakt netěší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady obec prostě vykácela stromy - třešně podél ulice a nahradila je mladými stromky, ty teď chce vykácet/přesunout někam do pryč a místo nich budou příčná parkovací místa místo podélných - k té ulici je od baráku docela kus, chodník se stejně využívá na to podélné stání, protože je ve stavu polní cesty, takže tam se příčné stání vejde i s těma stromkama, nehledě na to, že by klidně mohla být 3 stání, stromek, tři stání , stromek. Z druhé strany je ale takový rádoby vnitroblok, kde se mezi cestu podél baráku vejde cca 10 aut - teda, když vidle parkujou a ne zastavujou, což je tady bohužel běžným zvykem. No a ve zbytku je zeleň - tráva, nějaká kleč, stromy a stromky, dětské hřiště,.... no a to chce obec z větší části vybetonovat na parkoviště a zeleň stáhnout tak asi na cca 60 %. Bohužel strom s těmi Kalousi padne 😞  Je relativně velký, v létě je pod ním příjemný stín, dá se tam posedět na lavičce, eventuálně na malém grilu udělat siesta. Ti kalousi tedy kálí pod něj, ale oni tady v létě nejsou, stahují se sem jen na zimu - asi je to kryté před větrem, nebo …….

 

Tohle by teda ale fakt mělo být v nas… vlákně, takže s tím tady nebudu plevelit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...